PDA

View Full Version : Моля ви даите съвети много съм объркана



Evil_ChilD_f_
11-08-2006, 21:20
Ем зна4и ... харесвам(мисля че е повече от харесване) едно момче ... доста време ве4е... веднъж се забихме ... в дискотеката ... на един концерт се видяхме ала бала насам натам 4ерпи ме бира .... ии беше много яко .... нооо аз адски много го харесвам и не знам какво да правя защото ... секи път като се видиме се сваляме,мили усмивки,нежни погледи .... ноо само това :( страх ме е да деиствам...искам тои да доиде при мен,а не аз да му се предлагам понеже секи път се виждаме в дискотеката и аз му бях казала 4е сигорно няма да хода и тои по4на да ме навива да отида и че там ще се видиме и бе6е толкова мил ...адски съм объркана понякога е толкова мил,а друг път ни6то... :(( плс даите съвета какво да правя защото не издържам :smt010

sUn4O[hOuSe]
11-08-2006, 22:14
Prosto sledvai surceto si :) .Ako e nekaf kat men da se prai na nedosegaem nqma da doide nikade ti ako ne ide6 :D 6tot taka pone 6te znae 4e naistina iska6 ne6to ot nego i nqma da e prosto za broikata ili tem podbni :).No i ti samata se yse6ta6 4e te haresva zatova deistvai i ne4akai

Evil_ChilD_f_
11-08-2006, 22:44
Еми вси4ко е много объркано 4ове4е ... в един момент иам 4уството 4е си пада по мене ... в следва6тия ни6то ... :smt017

koalka
11-09-2006, 05:04
Ами виж сега,възможно е той просто да се забавлява с теб,но е и възможно да иска нещо повече да стане между вас.За това най-добре е следващият път насаме да му признаеш чувствата си,не вярвам да те е много срам,щом се целувате и прегръщате.Питаш го дали имате шанс...

dertre
11-09-2006, 05:19
Един съвет от мене като момче . Като виждаш че те навива да ходите заедно някаде просто намери начин да се приближиш повече към него така че да може да те целуне и то от там всичко ще си тръгне както трябва . Am kolkoto do gornite otgovori ne vidqh tq da e napisala nqkade 4e se e celuvala s nego ?

Evil_ChilD_f_
11-09-2006, 09:26
Am kolkoto do gornite otgovori ne vidqh tq da e napisala nqkade 4e se e celuvala s nego ?[/quote]

Написала съм че сме се забивали .... иии е така се сваляме от време на време ... иии си се гу6каме :-D

mimkata_kaulitz
11-09-2006, 10:06
Просто явно момчето е страхотно и наистина невероятно.Ами трябва да продължиш да опитваш НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА

LO6IQ
11-11-2006, 18:47
Просто явно момчето е страхотно и наистина невероятно.Ами трябва да продължиш да опитваш НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА
:lol:

iiirish
11-11-2006, 20:00
не може в един момент да те харесва, а в другия да е безразличен :? винаги е или едното или другото! може би те харесва, но понякога се отдръпва за да те предизвика и ти да направиш стъпка към него. стига си чакала на готово, а иди и му признай чувствата си! честно казано не вярвам да те отреже ;)

Evil_ChilD_f_
11-11-2006, 20:34
\:D/ :smt005 :) :-D \:D/

He3HauKa
11-11-2006, 20:40
Nai-veroqtno i toi se chuvstva kato teb.Prosto mu kaji da otidete na kafe,ili go zagovori pyrva-ei taka obshti prikazki,zashtoto sam sigurna che nego go e sram pove4e ot kolkoto teb :lol:

Evil_ChilD_f_
11-11-2006, 20:56
Амммм той преди няколко дена ... ми писа в скаипии си лафиме бла бла ... и викам кфо праи6 тои:еми опитвам се да си върна старото гадже. :cry: иначе като се видиме се случват тия неща които написах по горе ... иии може би за това се обърквам адски мн .... ехххх

^sladyranka`
11-11-2006, 21:15
Ami deistvai !Ako se polu4i OK-super,ako ne pone 6te znae6 4e nqma smisal da se tormozi6 !

Evil_ChilD_f_
11-11-2006, 21:58
лошото е че ме е страх ... страх ме е от тва че ако не се получи после няма да мога да го гледам в очите и ще ме боли много защото адски хипер мега и нз си кфо го харесвам :smt009

DevilWish
11-12-2006, 06:23
Ще съжаляваш ако изпуснеш момента и не действаш ,цял живот ще се питаш "А ако бях действала...?"!!!

LO6IQ
11-12-2006, 06:51
Ще съжаляваш ако изпуснеш момента и не действаш ,цял живот ще се питаш "А ако бях действала...?"!!!
Дам , направи първата крачка ти . Ако не те харесва - защо ще се ядосваш пък (няма какво да направиш друго).. просто приемаш фактите и така .....ако пък те харесва ...благодарение на теб ще сте заедно .Успех :mrgreen:

11-12-2006, 07:55
Ем зна4и ... харесвам(мисля че е повече от харесване) едно момче ... доста време ве4е... веднъж се забихме ... в дискотеката ... на един концерт се видяхме ала бала насам натам 4ерпи ме бира .... ии беше много яко .... нооо аз адски много го харесвам и не знам какво да правя защото ... секи път като се видиме се сваляме,мили усмивки,нежни погледи .... ноо само това :( страх ме е да деиствам...искам тои да доиде при мен,а не аз да му се предлагам понеже секи път се виждаме в дискотеката и аз му бях казала 4е сигорно няма да хода и тои по4на да ме навива да отида и че там ще се видиме и бе6е толкова мил ...адски съм объркана понякога е толкова мил,а друг път ни6то... :(( плс даите съвета какво да правя защото не издържам :smt010

Бръкни си в ануса

summer_04
11-12-2006, 09:27
taka ili ina4e nqma kakvo tolkova da izgubi6,taka 4e deistvai naistina za da ne sujelqva6 po-natatuk!:)

Evil_ChilD_f_
11-12-2006, 21:09
:smt058 Еми ... хууу ахах ... :) мерси алл заа сичко ... :mrgreen:

Evil_ChilD_f_
11-16-2006, 18:31
amm ... може ли за още малко съвети ... начи ... понеже въпросното момче се беше написал Флюбих се и аз викам в кои и тои ми в една дето е нз си кфо си .. и ме попита защо питам и аз казах че питам и тои вика : питаш или ... ? ии му намекнах леко че си падам по него ... нз дали го е написал нарочно или ... ? :cry:

KuReC
11-16-2006, 18:55
emi v diskoto predpolagam utre ili v subota se opitai da go :smt008 ne da mu sa obesnqva6 v lubov ako te otreji ... ama spored 6te se vzemate ni6to 4e ima drugi GOLEMI LUBOVI xaxaxa