PDA

View Full Version : Tq me predade?



xxxxxxxxxx
11-08-2006, 22:38
Zdraveite iskam da poiskam savet za6toto neznam kakvo da napravq.Nai-dobrata mi priqtelka (pone do v4era) me preeba i iska da me preebe...davala sam vsi4ko za neq a kakvo stana.Ima edno mom4e az i razkazvah za nego 4e go haresvam i t.n. i tq se e zapoznala s nego i e tragnala s nego i ni6to ne obelva ne mi i kazva 4e za izlizali...kakvo bihte napravili na moe mqsto????Da i otmustq li??? btw ne mi e za mom4eto a za tova 4e me e preebala i e skrila ot men:((((( 10x predvaritelno

koalka
11-09-2006, 04:56
Какво да й отмъщаваш?После някоя "приятелка" на нея ще й отмъсти.Няма смисъл...не се занимавай повече с нея и си живей живота.Доста често се срещат такива момичета.Даже познавам.

Тудор
11-09-2006, 06:50
Защо всичко трябва да се обърне на отмъщение? Твоята приятелка рано или късно ще скъса с момчето. И познай кой ще ходи с него след това. Да, точно ти, поне докато и вие не скъсате. А колкото до приятелката ти - ако е праразит - махай я. Ако е само сгрешила, че е почнла да ходи с момчето на сърцето ти - прости й, тя така или иначе ще си намери майстора.

skate_warrior
11-09-2006, 07:04
Просто вече не й бъди никаква... отмъщението няма смисъл, а и рано или късно то ще дойде за нея, но от някой друг...

angel with broken wings
11-09-2006, 07:48
Ми честно казано не мисля че ако тя те е мислила за своя приятелка би постъпила така. Може би наистина е харесала това момче, но е трябвало да сподели с теб, както ти си споделила с нея, че го харесваш. Защо не я попиташ защо го е направила-да се изясните?

f-4etoooooo
11-09-2006, 08:35
Ako naistina iskash da i otmystish...vij zareji q tq po natatyk shte ima nujda ot teb no teb nqma da te ima tyi kato tq te e predala...ina4e e typo zaradi mom4e da se karate :)

Th3WildAng3l
11-09-2006, 10:52
Моята бивша най-добра приятелка ми е правила подобен номер .. не то4но същия но е тръгвала с мое бивше гадже много малко време след като съм скъсала с него ( при това два пъти).
Първия път и простих. и тя се чувстваше гузна мнооооооого дълго време. Нещата се оправиха. При втория път вече ... доста трудно но все пак успях да и простя и тогава. Но все пак явно тя самата е решила че е прекалила с доверието ми и някак си самата тя се отдръпна. Мисля че това е много по-голямо отмъщение - тя сама да си осъзнае грешката и да се чувства гузна.
Ако все пак си падаш по мръсни номерца можеш да флиртуваш невинно с някой който тя харесва или да предизвикаш момчето да флиртува с тебе. Накрая можеш да и кажеш че той те е свалял, но ти си му отказала. По този начин правиш двоен номер - 1. връщаш и го, но и излизаш чиста - един вид момчето е започнало нещата; 2. показваш и, че ти си много по-зряла от нея и в ситуация, в която трябва да си докажеш приятелството, си го направила ... това ще я върне на момента, в който тя те е предала и ще се чувства още по-гадно.
Ако искаш още съвети пиши ЛС.

kobrichka
11-09-2006, 11:13
няма смисъл от отмащение,тя ще си получи заслуженото рано или късно.Поне вече знаеш че тя не ти е приятелка и никога не ти е била

ProstoAz
11-09-2006, 11:28
А тя кога се е запознала с това момче и кога са излизали - преди ти да и кажеш, че изпитваш нещо към него или след това?
Както и да е - да ти кажа честно по мое мнение тя не е виновна за нищо. Това, че ти си си "харесала" някое момче, не значи, че то е забранено за приятелката ти. Ако и тя си го е харесала съвсем естествено е, че няма да ти каже и още по-естествено е, че не ти е казала, че са излизали (направила го е с цел да не те нарани). Така че думата "преебала" тука на мен нещо не ми се връзва - ако тя наистина е имала за цел да те преебе и да те накара да се чувстваш кофти, то тогава със сигурност не само, че щеше да е излизала с него, ами и щеше веднага да ти се похвали (нещо, което тя не е направила!). И още нещо - те явно (евентуално) имат някакви чувства един към друг и не е редно ти да се явяваш като една пречка за техните взаимоотношения, само и само защото "ти си си го харесала първа" и защото той вече ти се е превърнал в един вид фикс-идея ("ако не е мой - няма и да е неин").
Та...аз бих ти препоръчала да говориш с приятелката си и да разбереш нейната гледна точка за нещата и чак след това да мислиш как да процедираш с нея.

ПП. Има и такива момичета, които по принцип остават на заден план, засенчени от най-добрата си приятелка, и ако тя е една от тях нищо чудно и да ти е "забила нож в гърба" напълно умишлено, с цел повдигане на собственото си самочувствие.
Но не вярвам да е такава ситуацията, най-малкото защото ти до сега щеше да си го усетила. :wink:

ssiimmoonna
11-11-2006, 07:37
ami kakvo da ti kaja mn tupo e postupila i nz........nz za6to go e napravila!no ako ti e fr nqma6e da go napravi pone taka si misliq a i mislq 4e e taka

tedinkata_
11-11-2006, 07:40
postupila e ujasno... nemoje ve4e da se kaje 4e nqkoga ti e bila priatelka.. sled tazi postupka :arrow: ne si otmashtavai naro4no-normalno e sega da go iskash zashtoto si naranena no znai 4e to shte i se vurne nqkoi den -rano ili kusno..bez ti da pravish nishto :::

sexY_mackA90
11-11-2006, 18:30
Mii na mene sa mi praili 4esto takifa nomera..2 puti si otmustix i pri purviq slu4ai taka q nakarax da sajelqva 4e tq 4ak se e premestila v dug grad :-D ...no ina4e po dybre vaobshte ne se zanimavai s neqi kato te potursi teb nqma da te ima..