PDA

View Full Version : ako iskate izkajete mnenie



vandalz
11-08-2006, 22:59
:( Значи преди 2дена скъсахме с моята приятелка,нещтата не вървяха и беше така от известно време,правили сме много грешки и двамата и мисля че все още тя ме обича,както и аз нея .Според нея аз сам виновен за това че отношенията са ни станали такива,много ми е гадно и сега се чувствам.....чесно казано и аз незнам как......

koalka
11-09-2006, 04:34
Вие двамата трябва да разберете,че е възможно в една връзка да се срещнат трудности,караници и т.н.,но те са несравними с радостните моменти,които и двамата изпитвате,когато сте заедно.Така че не се измъчвайте взаимно,а се съберете.Все пак се обичате...

vandalz
11-09-2006, 18:49
изпуснах да кажа нещо друго,че сме се разделяли доста за по 2-3 дена и след това като поговорим да не повтаряме същтите грешки няма ефект почти винаги става същото.....помогнете хора незнам какжо да направя,

nifa
11-09-2006, 19:05
Вие двамата трябва да разберете,че е възможно в една връзка да се срещнат трудности,караници и т.н.,но те са несравними с радостните моменти,които и двамата изпитвате,когато сте заедно.Така че не се измъчвайте взаимно,а се съберете.Все пак се обичате...

dream_dragon
11-09-2006, 19:10
Ами признай си, че си направил грешка. Обичат да го чуват.

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
11-09-2006, 19:32
Normalno e da imate sporove,vse pak vupros na razlichni mneniq,noo vse pak ne e napravila dobre,che e izburzala i ne ti e dala shans.Zashto ne opitash da se suberete,govori s neq kak moje da popravite neshtata,a i shtom smqtash,che chuvstvata mejdu vas gi ima oshte nishto ne e zagubeno :wink: .No ako imash vina za neshto dobre pomisli kak da promenish povedenieto si :roll:

iiirish
11-09-2006, 19:42
ами във възраста в която предполагам, че си няма вечни връзки. колкото и да се обичате нормално е все някой ден по между ви да се получат известни разногласия и това да доведе до прекъсване на отношенията ви.
приеми го като свобода, която може да ти донесе нещо ново и не си го слагай прекалено навътре, защото сега трябва да живеем и да издивяваме, а не да роним сълзи ;)

tedinkata_
11-10-2006, 17:37
poznato...minax ve4e prez tozi period..po dobre i kaji 4e sajaliavash dokato e oshte vreme da ne sajaliavash mn pove4e posle :!: pogovorete-razberete se zashto to4no se e stignalo do razdqlata vi i se opitaite da se promenite vseki edin tam kadeto e sgreshil s otnoshenieto ili darjanieto si vav vruzkata vi.. uspex

LO6IQ
11-10-2006, 18:22
Ами съберете се пак :-D

pebz
11-10-2006, 18:24
mi ako e vqrnu che vse oshte izpitvate neshty pomejdu si .. napravi taka.. che da se sdobrite.. pokaji i kolko q obichash i razbirash.. a tova ti znaesh kak shte stane.. :)

gorskata_feja
11-11-2006, 09:36
Обичаш я, тя те обича... Обесни й, че още искаш да си с нея. Ще се съберете, ще сте щастливи известно време после пак ще се скарате и такам отново... Кръговрат....

macka123
11-11-2006, 09:37
Вие двамата трябва да разберете,че е възможно в една връзка да се срещнат трудности,караници и т.н.,но те са несравними с радостните моменти,които и двамата изпитвате,когато сте заедно.Така че не се измъчвайте взаимно,а се съберете.Все пак се обичате...

TraPPed
11-11-2006, 09:49
6tom kato se obi4ate,6te se i promenite taka 4e da produljite nqkak,ot vseki e nujen kompromis.