PDA

View Full Version : Може ли да се получи ?



11-09-2006, 04:03
С едно момиче се уговаряхме да излезем вече 3та седмица, но тя не можеше защото не е от тука и или си заминава или има нещо друго, както и да е, вчера излязохме. Ходихме на кафе и всичко беше просто супер - музиката, темите на разговор и т.н. Просто нямаше и 5 сек през които да сме нямали тема на разговор - постоянно се смееше и си говорихме обстоино. Каза ми, че трябвала да се прибира по рано, защото щяла да има гости и към 10.00 тръгнах да я изпращам. След като излязохме от кафето тя спомена ' уф че ми е студено ' и аз глупака не зацепих за кво стаа на въпрос. И така вървяхме разделени един от друг презцялото време докато я изпращах. Днеска ще говоря с нея да излезем пак, но според вас може ли да се получи след като на първата среща не съм предприел нищо. Личи си и че и тя не е от лесните, и за това и прецених тогава да не избързвам. Има доста момчета около нея, но явно или ги отблъсква заради мен или не й допада. Не малко пъти спомена, че си пада по атлети (такъв съм аз) и други намеци като ' ще ти дойда на гости ' и т.н.

11-09-2006, 04:04
Междодругото стака така, че аз я забелязах, че не е безразлична към мен - беше ми взела номера от някой, разпитвала е за мен и с една моя мн добра приятелка са си говорили за мен.

koalka
11-09-2006, 04:28
Не е казано,че като е било първа среща и веднага е трябвало да я целунеш и прегърнеш.На втората среща според мен е по-добре,защото тогава вече знаеш какво горе-долу изпитва този човек нали?Следващият път си признай чувствата,та дори и тя да ги знае и я целуни.После и предложи и виж как ще се развият нещата.Успех!

LO6IQ
11-10-2006, 19:18
Не е казано,че като е било първа среща и веднага е трябвало да я целунеш и прегърнеш.На втората среща според мен е по-добре,защото тогава вече знаеш какво горе-долу изпитва този човек нали?Следващият път си признай чувствата,та дори и тя да ги знае и я целуни.После и предложи и виж как ще се развият нещата.Успех!
Коалка е права :D

{Sweety_f}
11-10-2006, 19:38
spored men ima nqkakyv shans sled kato tq ne e bezrazli4na kym teb a tova 4e na pyrvata sreshta ne e stanalo nishto edva li shte ima koi znae kakvi posledstviq :)