PDA

View Full Version : Moderated: Те не оценяват това, което правя за тях...



PocuTy
11-09-2006, 07:14
Здравейте,форумци!Пак опрях до вашите съвети!Много ми е тежко и много ме боли!Майка ми и баща ми...напоследък не мога да ги позная!Постоянно ми викат за най-малките и незначителни неща!Убиждат ме!Боли ме от факта,че аз правя всичко,ама абсолтно всичко възможно на тях да им е готино и добре в нас ,а те не го оценяват!И аз стигам до извода,а и то си е така де,че когато те правят нещо за мене и брат ми ние сме задължени да го оценим,а когато аз правя нещо никога не се оценя!Примерно тази събота шетахме в нас (както всяка събота де) и понеже сме в мезонет ,аз си оправям горе и слизам долу и оправям и там и на майка и остава само банята и кухнята!И примерно вечета ни дойдоха гости и майка взе да си хвали колко много сам и помагала!Да,до тук добре,но следва.....вече те си трагнаха и аз нещо даваха по ТВ аз се загледах за секунди ,а тя започна да ми вика и убижда ,че никога не съм и помагала и за нищо не ми пукало!А не е така!То на тях не им пука за мене!Вчера припаднах и не им казах!Много ми е кофти!Не искам да живея повече по този начин!ПО цели нощи не спя и рева!Незнам какво да правя!Не ми се прибира в нас,а нямам избор!Така искам да се махна от тук,а не мога! :smt010 Никога не са оценяли нищо!!Много ми е тъжно!Писнами от фалшивите усмивки!Искам пак да се почувствам щастлие както преди!!!Чудя е дали ще дойде ден,в който ще бъдат доволни поне за миг от мен!?!? Моля Ви,кажете ми какво да правя?Как да им променя мнението!??
П.П. Знам,че сигурно ще Ви се стори тъпо всичко това!Може и да има друга такава тема,но съм много разтроена и в момента дори :smt010 ?Помагайтееееее

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

11-09-2006, 07:29
Според мен най-добре е да говориш с родителите си. Кажи им как се чувстваш и т.н.

m1m0ZzA
11-09-2006, 08:07
Kaji im vsi4ko kakvoto ni kaza na nas...Mislq 4e 6te pomogne, ne e tolkova trudno kolkoto si go predstavq6, stiga da subere6 smelost xax.. Uspeh O:)

Rocky_girl
11-09-2006, 09:16
Това наистина е много гадно...изведнъж да ти се обърне всичко!
Виж могат да имат проблем и затова да се държят странно с тебе!Може би има нещо за което не трябва да узнаваш и за да го прикрият странят от тебе.....попитай ги...дори и да рискуваш че ще ти се развикат или накажат им кажи...какво става с вас?или....Аз съм част от семейството,защо ме изолирате нещо проблеми ли имате!

Трябва да ги питаш...нещо има!

techCandy
11-09-2006, 10:23
Ако си сигурна, че даваш всичко от себе си, за да са вашите
удовлетворени, а те не го забелязват...наистина, седни и поговори с тях. Кажи им, че даваш всичко от себе си, и независимо дали това тях ги устройва, е всичко на което си способна и, че нямат право да те съдят толкова жестоко... Недей да се депресираш толкова от това отношение, може пък ваще да изживяват някакъв труден момент и да си го изкарват на теб, не че е справедливо и това ги оправдава. Иначе ще трябва да ти кажа, че когато човек дава всичко от себе си, за да може другите да се чувстват добре, това те често не го забелязват. Има една мноол хубава приказка за тва нещо "Направи добро и го хвърли зад гърба си", ти си почнала вече да разбираш какво означава това...

PocuTy
11-09-2006, 15:37
Благодаря на мнениета,който дадохте до сега!Знам,че трябва да говоря с тях,но нямам смелостта и то особено сега!Наскоро се опитах,но стана още по-зле и пак излязох виновна!Някой от приятелките ми си споделят страшно лични неща с майките си и знаят,че могат да разчитат на тях!А при мен не е така!Липсва ми това!Липсва ми довериято и майчината и обич!Много е болезнено това!СТрах ме е да не се променя и да е затворя в себе си ,а това вече май става....доста хора ми го казват!Постоянно съм тъжна!Не го пожелавам на никой това!!! :smt010

mon4eto
11-10-2006, 09:39
mi az milsq 4e nai dobre e da sednete i da pogovorite na 4 o4i s va6ite i da si izqsnite ne6tata...ima veroqtnost da ne ti kajat istinata v o4ite no vse pak opitai :-k

koalka
11-10-2006, 12:55
Не ми говори за родители,чееееее...ми се повръща.

OVERMIND
11-12-2006, 16:42
PiqNaAa`Ot`LiuBoVvV земи тегли една яка маина на ваще и не пипваи нищо и вобще не говори с тях отминаваи ги кат малка гара да видиш дали след време няма да почнат да те оценяват :evil:

PocuTy
11-12-2006, 16:47
не пипваи нищо и вобще не говори с тях отминаваи ги кат малка гара да видиш дали след време няма да почнат да те оценяват :evil:
Мислиш ли ,че ще има ефект от това???

OVERMIND
11-12-2006, 17:04
не пипваи нищо и вобще не говори с тях отминаваи ги кат малка гара да видиш дали след време няма да почнат да те оценяват :evil:
Мислиш ли ,че ще има ефект от това???

определено човек не оценява нещо или някои докато не го загуби ](*,)

LaPeNcEto0o
12-09-2006, 19:46
kaji im vsi4ko koeto ni kaza

gabi_gabi
12-10-2006, 16:24
ми да не пипай повече нищо и когато пак ти се развикат кажи си всичко каквото ти е на душата... ама всичко аз така направих един път то ставаше въпрос за друго но когато ми се направи поредна забележка казах всичко което мисля ама всичко... какво искам какво ми говорят приятелите и да ти кажа кофти беше разплаках се и треперех докато си говорехме но имаше ефект... важно е в къщи най-близките ти хора да не те мисля за едно "нищо"