PDA

View Full Version : Романтични идеи за любими хора



Влюбена
11-09-2006, 11:11
Нека в тази темичка всеки да споделя какви изненади и романтични неща са правили за вас половинките ви,или какво вие сте правили за тях.
Просто като идеи - мисля,че за никого няма да са излишни. :D

Ще копирам нещо,което намерих в друг форум


"С една панделка на врата и с един букет рози,отиваш и звъниш на вратата-най-готиния подарък"


когато прочетох това първото за което се сетих беше за един подарък който получих за рождения си ден от специален за мен мъж....беше странна птица но на мен ми харесваше та и подаръка беше също така странен в началото мислех че е шега ....подаде ми малко синя квадратна кутийка /още я пазя/ във нея имаше синя хартия нарязана много интересна аз унемях питах какво е това той каза погледни...извадих хартията и на дъното на кутийката намерих орех тогава се втрещих и питах какво значи това а той ми вика счупи го...е това беше върха ...малко остана да му го счупя в главата ...той го взе счупи го и от там излезнаха едни сини прашки много ефектни ...бях много изненадана и въпреки че никога не съм ги носила винаги се усмихвам когато видя кутийката


Купи фосфоресциращи залепващи звездички и напиши на тавана над леглото "Обичам те!". Тя/той ще ги види, когато угасите лампата. Все пак внимавай да са такива, които не оставят следи след като се отлепят.


При някой специален случай, купи 11 истински и 1 изкуствана роза. Сложи изкуствената в средата на букета.
Добавяш картичка със следния текст:
“Ще те обичам, докато и последната роза не увехне.”



Купи стилно огледалце и й го подари с картичка, на която пише примерно "В това огледало ще виждаш най-красивата жена на света!".

не мислиш ли че ще звучи прекалено и не така истински....по скоро звучи като идна от многото мъжки лъжи...
няма ли да е по добре ако пише "виждаш ли мила това което и аз...едно нежно красиво цвете пълно с много любов и страст" незнам но ми звучи по истински ...нещо което наистина може да се почуства със сърцето :roll:

Влюбен:)
11-09-2006, 11:17
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Браво за темата!И благодаря ти за идеите!Мисля да пробвам скоро номера с розите. :wink:

PaChanGa_GiRl
11-09-2006, 11:59
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Браво за темата!И благодаря ти за идеите!Мисля да пробвам скоро номера с розите. :wink:

Т'ва с розите наистина е много гот :)

nasty_13
11-09-2006, 12:31
s rozite naistina e qko.btw ne6to malko po-razprostarneno ima dni malki knijki za lubovta,seksa,celuvkite.... mislq 4e te sy6to moje da sa mn gotin podaryk,osobeno ako napi6e6 i poslenie na vytre6nata strana na korica ne6to kato : celuvkite ti me karat da letq (ili ne6to malko po hubavo v ommenta ne mi idvat idei prosto ) :)

LO6IQ
11-10-2006, 19:44
ООууу тва с кутийката ще го пробвам .. и с розите сущо

iiirish
11-10-2006, 19:52
розите са невероятно оригинална идея стига да разполагаш с възможност да го направиш

LO6IQ
11-10-2006, 20:01
ОООу как са зарибих да си правя и аз такава кутийка ... ходих горе на тавана за орех и намерих цяла торба МУхаха :) .. и взех един голям орех :) сега остана да намеря кутийка :) \:D/

rali4ka91
11-10-2006, 20:08
Еее това с розите е чудесно =D>

LO6IQ
11-11-2006, 06:41
Такаааам :) номера с кутийката е вече готов :) остава само да купя прашки :mrgreen: а този с розите .. имам въпрос :) защо трябва да са 12 .. шест не става ли :wink:

ВЛЮБЕНА
11-11-2006, 11:37
Радвам се,че идеите ви харесват :D

LO6IQ,броят на розите е даден като пример,букетът може да е от колкото рози сам пожелаеш :D

LO6IQ
11-11-2006, 19:09
Искам да те попитам за ника на момичето ... за историиката с кутийката и ореха .. защото аз от цяла торба орехи не намерих нито един в който да се поберът прашките които съм купил :-D ( те са максимално малки ) колко голям е бил онзи орех и каква е била кутийката :) също така и каква е била хартията .. интересно нарязана не ми говори почти нищо :mrgreen: Скоро съм на рожден ден и много искам да направя този подарък с кутийката .. аз днес ходих до пазара ,купих кутийка като мерих в нея дали ще се събере орех ( обикновен ) но в този орех не се събират прашките , утре пак ще отида до пазара да търся голям орех , а после голяма кутийка :) :) :)
Също така се интересувам дали кутийката е била купена ? или правена от момчето което я е подарили ? :wink:

11-12-2006, 11:10
Странно...днес 3 часа обикалях да търся такава кутийка - резултат : няма никъде :-k сигурно в 30 магазина питах за такава но няма и няма... ? откъде да намеря такава кутийка ? освен да си направя но незнам как :mrgreen: каква е била точно кутийакта ? я дайте малко повече информация

11-12-2006, 11:13
[quote="Анонимко"]Странно...днес 3 часа обикалях да търся такава кутийка - резултат : няма никъде :-k сигурно в 30 магазина питах за такава но няма и няма... ? откъде да намеря такава кутийка ? освен да си направя но незнам как :mrgreen: каква е била точно кутийакта ? я дайте малко повече информация ??? аз си намерих гигантски орех , побрах вътре прашките , но сега ми трябва кутийка ........ :-k

LO6IQ
11-12-2006, 12:06
[quote=Анонимко]Странно...днес 3 часа обикалях да търся такава кутийка - резултат : няма никъде :-k сигурно в 30 магазина питах за такава но няма и няма... ? откъде да намеря такава кутийка ? освен да си направя но незнам как :mrgreen: каква е била точно кутийакта ? я дайте малко повече информация ??? аз си намерих гигантски орех , побрах вътре прашките , но сега ми трябва кутийка ........ :-k
това бях аз :mrgreen:

Ice_Queen
11-12-2006, 12:08
[quote=Анонимко]Странно...днес 3 часа обикалях да търся такава кутийка - резултат : няма никъде :-k сигурно в 30 магазина питах за такава но няма и няма... ? откъде да намеря такава кутийка ? освен да си направя но незнам как :mrgreen: каква е била точно кутийакта ? я дайте малко повече информация ??? аз си намерих гигантски орех , побрах вътре прашките , но сега ми трябва кутийка ........ :-k
Направи си сам! Взимаш на майка ти/приятелка някоя ненужна кутийка от крем за лице например и я облепваш с каквато хартия искаш..аз съм правила така 1 кутийка и беше супер готинко :mrgreen:

PerfectStrang3r
11-12-2006, 16:56
Има интересни идейки ;) Мерси ;)

BemBiII
11-12-2006, 17:16
Dobre dee...kak mushkate prashkite v oreha? :-k :-k :-k

Jenninka
11-12-2006, 17:26
Dobre dee...kak mushkate prashkite v oreha? :-k :-k :-k

и аз щях да задам тоя въпрос

GalleNo_MoMi4eNce
11-12-2006, 17:32
Az vednuj napravih slednoto!Pratih na my love edna kartichka i na neq imashe ednoo Golqmooo Sarce na koeto pisheshe OBICHAM TE!:(((i napisah poslenanie:"Tova e Moeto sarce!Pazi go BLizo do tvoeto!Ne go naranqvai!I vinagi gi obichai!" a toi mi otgovori che shte go smachka ili neshto podobno .....:((((bez da razbere che naistina go smachka i mn0go me zabolq!!!:(((neznam kakvo iskshe da kaje s tova n0 mn0go me narani!!!!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

AssShot
11-12-2006, 19:46
Да, бе, наистина как да бутнем прашките в ореха, така че после ореха да си е цял? Btw, мн ме накефиха идеите за подаръци. =D> =D> =D>

Drunk In My Desire
11-12-2006, 19:50
Абе хора, на мен ли нещо ми има, или.. ама извинявайте, прашки в орех .. ?! -.-