PDA

View Full Version : Мъже страхувате ли се при свирка, да не ви го отхапят?



грешката природна
11-09-2006, 12:15
Много ми е интересно. Щото ми е хрумвало, на моя, като ми изневерява някой път да му отмъстя по този начин. Знам, че не се умира от това, но операцията е скъпа. Искам да попитам момичетата от форума, да ли им е хрумвало да отмъстят по този начин - до като духат, да му го захапят и разкъсат със зъби. Аз на няколко пъти съм си спирала в последния момент, особено като го усетя, че е бил с друга.

machoka
11-09-2006, 12:21
Имай предвид, че направиш ли го НАРОЧНО - момчето ще се осъзнае - а от първоначалният шок от болката, до последващия удар в главата ти, който ще сложи край на долнопробните ти намерения - времето ще бъде отрицателно малко :!:

Unknow
11-09-2006, 12:26
:shock: Ти нещо не си в час май! И не си мисли, че то така се разкъсва ...това да не ти е баница.Най-много да го ухашеш доста силно... и после, не ми се мисли какво ще стане с теб.Ама тези мисли дето ти минава...осъзнай се малко!

Бай Кольо
11-09-2006, 13:13
Да страхувам се...но както machoka каза...доста е вероятно от болката която изпита...да го избие на злоба, адреналин и какво ли още не...и не просто да сложи край на намеренията ти...ами край на живота ти...честно казано има хора които без да се замислят в такъв случай ще те УНИЩОЖАТ от бой!!!...

11-09-2006, 13:37
Много ми е интересно. Щото ми е хрумвало, на моя, като ми изневерява някой път да му отмъстя по този начин. Знам, че не се умира от това, но операцията е скъпа. Искам да попитам момичетата от форума, да ли им е хрумвало да отмъстят по този начин - до като духат, да му го захапят и разкъсат със зъби. Аз на няколко пъти съм си спирала в последния момент, особено като го усетя, че е бил с друга.
Ти пък си ебати долнопробното същество. Плавила свирки на тоя, който и изневерява. Като го прави не му духай, а просто му тегли една дълга и широка, бе. Другото са простотии и жалки изпълнения. Ебати парцала :!:

gangbang
11-09-2006, 14:56
Требва да си голем изрод, за да причиниш това на мъж. Измисли нещо друго, но това което ти е в главата си е живо престъпление.
Дано не срещам жена, която реално да има такива намерения... Не ти е собственост пишката му, че ако я завира другаде, дай да я унищожим. Много ти е мизерна логиката, а ника ти "грешка природна" си го поставила много на място. Явно и ти самата си осъзнаваш, че намеренията и мислите ти са пълна изродщина.

Communist
11-09-2006, 15:39
Просто не мога да си представя кво ще стане с теб после :smt013

11-09-2006, 17:50
lele ti si nai-golqmata gadnqrka koqto wijdam!!! I da ne mislish, che toi i pishkata mu sa twoq sobstwenost?! Kato igrachka?! Lele az sym momiche... samo na nqkoi moi priqtel ako nqkoq typa ku*ka mu posegne kakwo shte i se sluch, dori i da q e spukal ot boi!!

SwEeTSsSnake
11-09-2006, 17:54
Много ми е интересно. Щото ми е хрумвало, на моя, като ми изневерява някой път да му отмъстя по този начин. Знам, че не се умира от това, но операцията е скъпа. Искам да попитам момичетата от форума, да ли им е хрумвало да отмъстят по този начин - до като духат, да му го захапят и разкъсат със зъби. Аз на няколко пъти съм си спирала в последния момент, особено като го усетя, че е бил с друга.

Абе мацка я първо намини през лудницата и после ще си говориме...

WiNNeR_In_WhItE
11-09-2006, 18:29
Много ми е интересно. Щото ми е хрумвало, на моя, като ми изневерява някой път да му отмъстя по този начин. Знам, че не се умира от това, но операцията е скъпа. Искам да попитам момичетата от форума, да ли им е хрумвало да отмъстят по този начин - до като духат, да му го захапят и разкъсат със зъби. Аз на няколко пъти съм си спирала в последния момент, особено като го усетя, че е бил с друга.

Хаха, хрумвало ли ти е, че ако докато пича те лиже ти захапе клитора ще си умреш от щастие. Мацка ти не си в час.

c0n7r0l
11-09-2006, 20:21
НЕ не не ти си баси кухото парче чеснооо...мн простотия лъха...а да ти навра зърната в гъза нещеш ли

SINDEL
11-10-2006, 11:05
:smt005
Давай, давай, хапи му го! Ама да знаеш 4е то няма да му го разкъсаш така лесно. А щом усети 4е го хапеш такъв ше ти отвърти 4е ше умреш на място :smt005
Ама давай бе мацка, отмъщавай му, само после ако си жива още пиши да знаем кво е ставало :-D
Бахти и кухата лейка! :::

NiKOLAN
11-10-2006, 12:05
Отишъл един човек на курва и тя нали почнала да му дука по едно време спира както пишката на клиента е в устата и и курвата казала:
-Дай 2000 лева че от едно правим две!
Той и дал 2000 и си тръгнал разочарован. след няколко години отишъл на същата, която явно не го помнила, почнали да се чукат ма по едно време нашия човек я хванал за ануса и путката едновременно и казал:
-Помниш ли ме? Ако не ми дай 2000 лева че от две правим едно!

macka123
11-10-2006, 14:49
той ти изневерява а ти му духаш
майко мила

panterata
11-10-2006, 23:05
ti si mn mn zleeee!!!! zareji go i tfa e kat ti izneverqaa basi 6matkata 6tqlda da mu hape huq hahhaha toi izob6to ne zaslujava da mu duhash! ne znaish kfo naprau go ubiii xaxx az posle 6ti pomogna da go zarovim :P navita ??