PDA

View Full Version : Едно питане



unknown```
11-09-2006, 13:19
абе преди 2 дни с приятелката ми правихме секс без презерватив не съм свършил в нея но съм притиснен!та искам да питам има ли опастност да забременее защото съм чул че по време на акта се отделя по малко сперма?!отговорете моля ви че ще откача

olive_oil
11-09-2006, 13:21
ако имате основателни съмнения,че може да забременее,нека пийне едно простинорче

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
11-09-2006, 13:33
Suglasna sum s gornoto mnenie.

11-09-2006, 13:34
даааа гълтайте постинор всякога и после: защо ме боли корема, защо това, защо онова.????
Постинор не е витаминче!!!

Unknow
11-09-2006, 13:39
Според мен да не пие.Не си свършвал в нея...Какво...всеки път като правите секс без презарватив ли ще пие Постинор? И по леко с тези хапчета...това да не е бонбонки? Като те е страх да не забременее от предеякулационната течност...не го правете без презарватив. Не мисля, че сега трябва да го пие

unknown```
11-09-2006, 16:22
та какво да казвате да не пие постинор то следващата седмица горе долу трябва да и дойде така че тогава ще разберем стискайте ми палци!

verry_cute_f
11-09-2006, 16:27
добре де а попринцип каква е вероятността да се забременее от тази течност че и мен ме интересува

unknown```
11-09-2006, 16:48
съжелявам за спама но се сетих ми той постинора нали действа до 72 часа а то утре в 4 следобят ще станат 72 има ли проблем ако го пие следобяд или колкото по скоро толкова по добре?
!

Nifada_
11-09-2006, 18:17
даааа гълтайте постинор всякога и после: защо ме боли корема, защо това, защо онова.????
Постинор не е витаминче!!!

И аз това го казвам мноооооого пъти, ама кой да чуе? нали е по-лесно да правиш секс без да си дорасъл и да не знаеш какво и как го правиш, а после да си хапваш постинор вс еедно е сладкото на баба ти.
Пич, като не си свършил в нея, защо се шашкаш? Да, има заблудени сперматозоиди , които се юрват по-рано от спермата, но като толкова ще ви е страх от едното вкарване и изкарване, слагай си презерватив или не прави нищо, за да спиш спокойно. 'лапешка ви работа, големи мъже и жени сте докато си легнете, ама после ревете по фурумите с тъпи въпроси, задавани поне 1000 пъти. Има и литература по въпроса, в случай, че можете да четете.

bulgarche
11-09-2006, 18:22
КОлко пъти една и съща тема? Щом си го чул, значи го знаеш! К'во още питаш?

c0n7r0l
11-09-2006, 20:31
амм и аз тъи съм 4увал че и преди да свършиш се отделя млако количество...ся де да та знам ко си правил амааа та да си земе хапчиту пъкк да ви е сиорна ралтата...айде успех

SINDEL
11-10-2006, 10:56
Глупости, няма нужда от хап4е според мен. Да не се трови излишно щом не си свършвал вътре [-X