PDA

View Full Version : Pls heLPp me!



nqam ime nzzzz
11-09-2006, 13:21
az sam na 14 mom4e sam i do sq ne sam imal gadje
i vaprosa mi kam vas e tva normalno li e ili samo mn zle ](*,)
mnogo sam sramejliv i se staraq sq ve4e da byda po otvoren i da sam gazar ama ne6to ne se polu4ava misleh da hodq po diskoteki ama az ne sam za tam 6tot ne obi4am da tancuvam i sqkvi takiva gluposti
nz . Daite nqkaf savet da proabvam ne6to 4e mai sam mn zle nz

Blogadarq predvaritelno

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
11-09-2006, 13:30
Ne si pritesnqvai,suvsem normalno e.Ne misli,che shtom ne si imal gadje si zle.Ti kakvo razbirash pod tova da si gazar?Ne e nujno da se pravish na tova,koeto ne si,prosto budi sebe si :wink: vse pak iskash da haresat teb samiq nali?Shte vidish,che shte si namerish momiche,s koeto da ste shtastlivi,no ne hodi s nqkoq prosto ei taka,budi s momiche,koeto naistina haresvash inuche samata vruzka gubi smisula si ... Aide uspehcheta O:)

nqam ime nzzzz
11-09-2006, 13:35
mersi mnogo :)
Blagodarq ama sy6to mn spi4am vav vsqkvi situacii
nz sramejliv kajete mi kak da go preodoleq pls #-o

koalka
11-09-2006, 13:37
Оххх...като почнете с това нормално ли е или не!Нормално е спокойно,а аз какво да кажа,като за пръв път имах гадже на 15...да се гръмна ли?Спокойно,ще си намериш,но все пак не трябва да си толкова срамежлив.

nqmam ime nzzzz
11-09-2006, 13:37
i sa6to ne hodq na disko 6toto ako si fana nqkoe momi4e do sq ne sam se celuvav s nikoq sam v 3 4 klas kat bqhme kele6i igraehme na 6i6e li kvo be6e i me sram da ne zeme da se ebava s mene nz posavetvaite me ne6to pls
Blagodarq !

nqam ime nzzzzz
11-09-2006, 13:51
Moje li da mi dade nqkakvi saveti tei4e da ne spi4am tolkoz mn i da ne se pritesnqvam ot ni6to kato govorq s nqkoe momi4e ili primerno da zagovorq nqkoq i ako moje da mi kajete nekoi laf da zagovarqm po lesno
momi4etata /za momi4etata/ i priqtno li vi e da vi zagovarqt na ulicata i kakvo da vi kajat 6tot mn pati sam se kanil da zagovorq nqkoe momi4e ama zacepvam i se 4udq kakvo da kaja nz az li sam typ ili prosto mn spi4am :-k :(

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
11-09-2006, 14:49
E vij za celuvkata ne se spichai tolkova,kogato doide momenta shte razberesh kakvo da pravish :smt008 a kolkoto do srama opitai se da go preodoleesh.Emi kak da q zagovorish,otivash i i kazvash "Zdrasti,iskash li da se zapoznaem?" :wink: i tolkova,nai vajnoto e da se durjish estestveno,a ne da se pravish na takuv kakuvto ne si,zashtoto tova si lichi i otbluskva momichetata.

11-10-2006, 11:14
mersi mnogo :) 6te se opitam da ne spi4am :) dano stane

DevilWish
11-10-2006, 11:26
Ми аз сега съм си харесала едно точно такова много срамежливо момче ,така че не си зле определено.

11-10-2006, 11:34
ok :)
ami ot kade si asl? xax :)
iska6 li da se zapoznaem :P :)

11-10-2006, 11:38
pi6ete de plsssssssssssss

nasty_13
11-10-2006, 13:20
az sam na 14 mom4e sam i do sq ne sam imal gadje
i vaprosa mi kam vas e tva normalno li e ili samo mn zle ](*,)
mnogo sam sramejliv i se staraq sq ve4e da byda po otvoren i da sam gazar ama ne6to ne se polu4ava misleh da hodq po diskoteki ama az ne sam za tam 6tot ne obi4am da tancuvam i sqkvi takiva gluposti
nz . Daite nqkaf savet da proabvam ne6to 4e mai sam mn zle nz

Blogadarq predvaritelno
абе тая тема вече я гледах ама май беше по-дълга...не флудете бе хора..една тема стига..

Strano_Brutalno_F
11-10-2006, 13:37
tova da ti e problema vaob6te ne se pretesnqvai to s vremeto si4ko 6te si doide na mqstoto samo ne se draj kato nai golqm gazar i da se pravi6 na ne6to koeto ne si po dobre sramejliv otkolkoto islagane korto se ima za golqma rabota a dokolkoto diskotekite nikoi nee kazal 4e e dlajno da hodi6 tam za da si nameri6 fr. [-X

LO6IQ
11-10-2006, 19:11
И аз я гледах тази тема някаде .. даже писах :mrgreen: не са нужни по 2 теми - нямам какво да кажа повече

{Sweety_f}
11-10-2006, 19:47
ne se pritesnqvai tva e syvsem normalno za istinskata lubov nqma opredelena vyzrast dori i da ne q tyrsish nqma opredelena vyzrast koqto 100 na 100 trqbva da si hvanesh gadje:)opitai se da razgovarqash s momi4etata na razli4ni temi koiot gi interesuvat,a ne da se pravish na nqkoi koito ne si,syshto taka moga da ti kaja 4e momi4etata ne obi4ame mom4eta koito se imat za nedostijimi i acki mn pe4eni taka 4e vnimavai do kakva stepen shte se promenish:P

u3pog
11-10-2006, 22:44
Виж ко мъжки няма от ко да се притесняваш аз честно да ти кажя като бях колкото теб бях съштия но с течение на времето малко от малко почнах да се отраквам и в момента не че се гордея с тва де но сам обичал само 1 момиче с което се разделих преди 1 месец и момента аз ходя с 3 момичета и нямам никакво намерение скоро пак да започна сериозна връзска. Номера винаги да имаш ко да си кажеш с момичето до теб и помни няма ли развитие в една връска то тя няма да е дълга. А до колкото до целуването вземи 1 чаша за водка сложи две ледчета там и почни да ги буташ с език :D базикам се. Не виж ко то ще ти доиде от вътре само никои не се разйда научен аиде толкова от мене за ся ;)

11-11-2006, 06:43
mersi mnogo i sroi 4e sam q pusnal dva pati