PDA

View Full Version : ...по 1-2 на ден



11-09-2006, 15:06
Въпросът ми е дали пушенето на по 1-2 цигари на ден носи сериозни последици?И дали има някакъв начин да направим пушенето по-безопасно (макар и да ми се струва мн тъп въпроса, си го задавам) :)

RoyTheReaper
11-09-2006, 16:20
пушенето на 1-2 цигари на ден води до пушене на 5-10-20 цигари на ден, което пък води до хиляди проблеми. не можеш да направиш пушенето по-безвредно. няма нито една причина на света която да оправдава пушенето.

ако ще пушиш по 1-2 се примири с мисълта че ще пушиш през целия си живот, който няма да е особено дълъг.

п.п. не съм непушач който говори наизуст; пуша от 13 годишен; сега съм на 19 и съм в поредния си опит да ги спра: чист съм от един месец. не че те интересува, просто исках да споделя :-D

KpuCuTo0o
11-09-2006, 16:21
Kolkoto i cigari da pushish na den ti vse si uvrejdash drobovete...
Ama mislq che imashe edin reportaj za angliq ili nqkyde drugade i tam po zavedeniqta imalo takiva tabeli horata da pushat bavno... I na barmanite sled edin mecec im napravili pregled i ustanovili che drobovete im sa malko po-dobre... Neznam dali ima vryzka s vyprosa ti ama.... \:D/

BornFromPain
11-09-2006, 18:29
Ако спортуваш няма да имаш проблеми.. Пак вредят ама поне няма да усещаш.. Аз примерно лятото като бачках в един офис като стажантче и си тичах до нас всеки ден след бачкане(към 2 километра).. Ама после реших че искам да бачкам не за престиж а за пари и се фанах като общак и тогава вече въобще не ми беше до тичане след бачкане.. (особено преди да разбера че когато идва много работа задължително ти става лошо и трябва да отидеш да пийнеш кафе за около 1 час.. изобщо прекалено много се раздавах хаха :>)
И от тогава пак ми става тегаво като в даскало разцъкаме баскет на 2 коша. Мноо ги мразя тия цигари ама като знам, че след малко ше прескоча до балкона да подимя ://

Slunchy
11-09-2006, 18:45
То от една-две се почва...после няма да можеш да спреш изобщо.А безопасно пушене няма!

rosskata
11-09-2006, 22:09
:? Съгласна съм с казаното досега... Няма такава картинка като 1-2 на ден... Никой пушач не е почнал да пуши направо кутия на ден- и аз бях по 1-2 на ден, а сега пуша повече от кутия... :? Така че спирай докато можеш, тея цигари са най- голямата и гадна краста на света...
6 години след като почнах да пуша се задъхвам докато стигна до 4ия етаж... А едно време бях плувкиня... :cry:

11-10-2006, 11:20
Мерси на всички за съветите! ;-)

kristina_ok
11-12-2006, 15:16
Най-добре спри цигарите докато е време.Щото и аз така почнах по 1-2,после по 5-6 и т.н.Сега не мога да се отърва от тия шибани цигари!

ivan_kolev
11-12-2006, 15:19
аз предлагам да спреш цигарите

panterata
11-18-2006, 23:21
по 1-2 на ден почти не ти вреди :) но щом можеш да пушеш по толкова малко направо не пуши изобщо :) аз ако пушех по 1-2 на ден хаха баси кефа :) недей да пушиш въобще докато не си се пристрастил :)

sweety_hope
11-29-2006, 20:56
То от една-две се почва...после няма да можеш да спреш изобщо.А безопасно пушене няма!

ABSOLUTme
11-29-2006, 23:28
6 години след като почнах да пуша се задъхвам докато стигна до 4ия етаж... А едно време бях плувкиня... :cry:
mhm,samo 4e ne 6,ami 2g. i se 4udeha treniorkite mi 6to ne moga da si izigraq su4etanieto (ot 1min30sec) spokoino,kakto predi,a se zaduhvam kato kon :-s :smt011

evil_lady_in_black
11-30-2006, 13:17
Леле боже мой ! По колкото цигари си пушиии пак можеш да имаш рак ! #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

01-03-2007, 20:30
Има такава картинка, викат им "весели цигари" :-D
по принцип белия дроб има свойството да се самопре4иства от замърсители, но само до определена степен, и тази степен е именно 3 цигари на ден, а с какво са пълни цигарите няма зна4ение.

Slave4You
01-04-2007, 14:24
Ако искаш пуши и една цигара на седмица ама пак ще дойде момента в който ще искаш да пушиш все по-често и по-често. Аз лично съм пушила точно един път в живота си (и то даже не беше цяла цигара ами само си дръпнах и ми стана толкова зле че веднага я оставих) и нямаше опасност да искам да пуша още но 1-2 цигари на ден са напълно достатъчни за да се пристрастиш и ще станат 11-12 цигари така че според мен пак си вреди.