PDA

View Full Version : Много ми е ...



sUn4O[hOuSe]
11-09-2006, 15:09
Много ми е интересно да разбера как другите момчета свалят момичета в даскало или момичетата да напишат как момчетата ги свалят.Много ще е интересно защото всеки има различни подходи :).

Пс:може да е имало такава тема но неможах да намеря

v1k1t0
11-09-2006, 15:20
emi otivat pri momi4eto,i mu kazvat''ei zdrasti mnou si gotina,ot mnou vreme sum te haresal,kak se kazva6"taka e nai-qko

sUn4O[hOuSe]
11-09-2006, 18:05
axaxa da we i kvo momi4eto da kaje pred si4ki mi az nete haresvam i ti stava kofti axxax :D

bulgarche
11-09-2006, 18:31
Не си падам сваляч...просто..то си става...няма к'во да ходиш да охажваш там да зарибяваш...

HopeLesss
11-10-2006, 06:17
Предполагам, че с комплименти :-k Нещо от сорта: "Днес косата ти изглежда много добре.", "Тази блузка ти стои страхотно", "Червеното определено те прави много секси"... Знам ли... :D

dream_dragon
11-10-2006, 06:21
Ами първия път действах с валентинки. В новото даскало реших директен подход след като се опознахме. Казах, нали там, колко я обичам, всякакви сравнения, комплименти и тя ме резна. Сага ходи с мой приятел и двамата нещо се притесняват от мен. Гадория.

eleto_ludo_dete
11-10-2006, 08:10
Az naposledak sam podlojena na "tormoz"ot edno mom4e ot klasa.Zna4i vse se opitvada e blizo da men-ponqkoga prekalqva.V4era naprimer hvana s edin prust gerdan4eto mi i zapo4na da go pristqga.Az go pitam :SEga kakvo ,da me udi6i6 li iska6? :shock: .Az sam 11 klas,no mai na4ina po koito me uhajvat vse e edin takav agresiven-ili 6te me spane,za da mu obarna vnimanie ili kakto predi sedmica.Mom4eto mi i hvana 6ala ,koito vise6e otvrata mi i s nego zapo4na da me priblijava kam sebe si s qsna cel :smt008
vseki kakto nameri taka si svalq....ne prepora4vam da deistva6 taka kakto s men,za6toto az toq o6te malko 6te go tarpq i... :smt068

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 08:18
Ами на мене ми се случва често.Но някои от момчетата са по-директни идват и те гушкат :lol: но има някои по-срамежливи :oops: които само те зяпат влюбено и като ги питаш нещо те си гълтат езика #-o Аз харесвам по-отворените някаси са по-готини незнам с какво ?!?! А и примерно на някой празник да ти подари цвете е много приятно за едно момиче . На мене ено момче от класа ми (той е много готин и е футболист ) Ако някое момиче го пита нещо неговата реакция е "Абе я ми се махай от главата" а ако аз само да се приближа до него и той веднага "Скакво мога да сам ти полезен любов моя" И това на мене ми харесва \:D/

IKisseDAGirL
11-10-2006, 08:19
ми в нащо училище почти всички се знаем един друг и обикновено свалките стават като излезеш отпред на междучасието да пушиш... 100% момчето, което си те е харесало, ще има общи познати с теб и се почва с " оо, Гоше (примерно), коя е тая сладурана до теб, няма ли да ме запознаеш :)".. нещо от тоя род :wink:

другия вариант, който мн често ми се случва на мен, е като вземат да се преструват, че нямат запалка и идват да ми искат :oops:
или пък се правят на леко ударени и почват разговор например ей така: "ъ, извинявай класната ти да не е еди-коя-си?.. че имаме час при нея, обаче ми казаха, че май я нямало днеска.. вие карахте ли? а, не ви ли преподава тя... ми ок, извинявай тогава.. ааа, между другото, аз съм Александър, приятно ми е:D"

хаха, изобретателни хора колкото щеш :) 8)

nasty_13
11-10-2006, 13:27
хехе ми аз мисля,че винаги е различно и е строго индивидуално..например съм забелязала при мен и при мои приятели (и от двата пола) че за различните хора имат различен подход :wink:

teardrop
11-10-2006, 14:59
Уф, на мен все ми се падат разни с невероятно побъркани начини на сваляне. Аз си имам гадже, де, и не им обръщам внимание на свалките, ама просто са много нахални. Например:
1ви досадник: "Айде бе, мацко, кога ще късате с оня кретен (ааа, като му каже "кретен" на приятеля ми, просто искам да му избия зъбите :smt021 ), че да ме ощастливиш и мене?" ](*,)
2ри досадник: "Ъъъм, днес си много, много...с тези дънки гъза ти изглежда страшен" :shock: Аз очаквам нещо мило, а той... =;
3ти досадник: хваща ме за шала и ме придърпва към себе си :smt013
4ти досадник: вървя си, а той тича след мен и ми говори несвързани простотии, накрая за "чао" евентуално ме потупва много нескопосано (и грубо в повечето случаи) я по главата, я по гърба или по рамото #-o
Има още много ама няма смисъл да ги казвам. Просто, момчета, когато сваляте, не ги правете тия неща, защото много тъпо изглеждат!

macka123
11-10-2006, 15:16
обикновено с нещо от сорта на...
оо бебче мн си сладка
или...
бута се в мен лекичко и после..
извинявай
аз:
няма нищо
той:
аз се казвам ники(примерно) ами ти?
аз по принцип най обичам играта с погледите
има едно момче от даскалото с което постоянно се гледаме и супер мн ми допада :)

11-10-2006, 15:22
da :D az zatova pysnah temata 6tot ima mnogo varianti i e interesno :D

tedinkata_
11-10-2006, 15:58
mi s pogledi kato za na4alo :D tova e nai-interesnata 4ast za men :mrgreen:

LO6IQ
11-10-2006, 18:45
хах и на мене ми е доста интересно :) определено няма да кажа : с тези дънки гъза ти изглежда страшен '' :mrgreen: :mrgreen: мерси че направихте такава тема :P

vvs_go
11-10-2006, 19:12
Предполагам, че с комплименти :-k Нещо от сорта: "Днес косата ти изглежда много добре.", "Тази блузка ти стои страхотно", "Червеното определено те прави много секси"... Знам ли... :D да и кво или 6те ме помислят за педераст или за сексуален тормоз

Jamalska
11-10-2006, 19:16
mi s pogledi kato za na4alo :D tova e nai-interesnata 4ast za men :mrgreen:
да бе и според мен.Оказаното внимание по този начин е супер позитивно...ако човека ми допада 'ко ме зяпне мн ще се накефя;)
Хаха последните 2 седмици точно тъй се зазяпвам по един пич дет бачка до дасклало...той не си оставаше длъжен и накрая се запознахме

11-17-2006, 08:21
emi otiam kazvam igraq warcraft-3 i tq mi pada

G2H|Sun^
11-17-2006, 08:26
a we sun4o bratle.... prosto otiva6 i se zapoznaa6 s momi4eto .. ako ima6 nekkfi koito q poznaat moje i 4rez tqx posle izlizate i vijda6 dali se polu4ava ili ne ... a svalki moje da e si4ko kakto primerno da q bazika6 za ne6to da q drazni6(kakto pri malkite deca no ponqkoga deistva [-X [li4en opit :P]) taka i da i prikaa6 nekkfi vlub4ivi raoti no nai lesno se razbira dali 6e stane ne6to ako prosto q pokane6 da izlezete i ako sled tova o6te iska da izlizate pak i pak i pak ... do momenta v koi vupreki 4e znae 4e nqma6 "kolekciq ot no6tni peperudi " doide u vas po tumno na zagasena lampa :mrgreen: heheheh tui e ....

{Sweety_f}
11-17-2006, 10:37
малко е тъпо когато някой дойде при теб и ти каже много ме кефиш нз си кво...защотонз как ще реагира моми4ето...ами ако ти каже кво ме занимаваш е...некво такоа мн тъпо ще стане по добре да запо4нете от 4ата апък ако и тя има някакви 4уства към теб ще запо4не да те сваля и тогава ве4е нещата ще тръгнат от само себе си....

11-17-2006, 12:59
Ами на мене ми се случва често.Но някои от момчетата са по-директни идват и те гушкат :lol: но има някои по-срамежливи :oops: които само те зяпат влюбено и като ги питаш нещо те си гълтат езика #-o Аз харесвам по-отворените някаси са по-готини незнам с какво ?!?! А и примерно на някой празник да ти подари цвете е много приятно за едно момиче . На мене ено момче от класа ми (той е много готин и е футболист ) Ако някое момиче го пита нещо неговата реакция е "Абе я ми се махай от главата" а ако аз само да се приближа до него и той веднага "Скакво мога да сам ти полезен любов моя" И това на мене ми харесва \:D/
\:D/ Twa se edno as sym go pisala. 8)

No|Problem
11-17-2006, 13:51
vajnoto e da i pokajesh che si nastroen seriozno :wink:

Th3WildAng3l
11-17-2006, 14:08
Аз лично си падам по по изобретателните. Ако някой дойде и ми каже "Ми много ме кефиш" обикновено казвам "Добре" и си продължавам по пътя. Не ме кефи по този начин просто.
А шантави начини за свалки много - думи, действия ... Обаче само един съвет - гледай да направиш нещата така, че моичето да те забележи наистина и да не го приеме на бъзик, защото един от класа ми ме сваляше известно време и се случи така, че всички други знаеха, че той ме харесва, а аз не бях забелязала ( сега, това че съм заблудена е друг въпрос, но заблудени момичета много ).

sweet_poison
11-17-2006, 15:55
edno mom4e se zarebqva6e po men dalgo vreme , opitva6e se da me spe4eli sas vsi4kite si sili , no az go otrqzoh. Sled vreme se opoznahme mnogo pove4e i mi stana mnogo simpati4en, no kogato v otgovora na porednoto lubovno priznanie az mu kazah 4e sa6to izpitvam ne6to - toj me otrqza. Posle se okaza 4e go napravi za da mi stane po-interesen , za da az da se poma4a malko za nego.No kato resultat az tragnah s dryg...taka 4e spored tova e ogromna gre6ka ot stranata na mom4eto da otreje momi4eto za da q spe4eli...makar 4e vsi4ko zavisi ot situaciqta :)

11-17-2006, 16:27
Ами най често с погледите. Примерно си харесвам някое момиче и я гледам докато тя не забележи че я гледам почти постоянно. Тя продължава да ме гледа и аз си отмествам погледа. След малко я поглеждам и тя ако гледа към мен или се обърне да ме види дали я гледам отивам и се запознавам..кво толкоз странно има ?:)

11-17-2006, 16:29
btw запознавам се имам в предвид че си казваме имената и я питам дали иска да излезем да се опознаем тва онова и най често се съгласяват ;)