PDA

View Full Version : kakvo da napravq...



baby_14
11-09-2006, 15:18
zna4i ima 1 mom4e v koeto sum vlubena(ne preuveli4avam).no toi si ima gaje...makar i da znam 4e me haresva ne go poznavam li4no,no prosto imam mnoo sigurni izto4nici ne mi se obqsnqva sq...ta az znam 4e gajeto mu mu izneverqva...e kfo da pravq???no molq vi da izklu4im varianta da mu kaja,6oto gajeto mu me mrazi puk i e mnou opasna i ne iskam da si imam problemi.pri tfa mnou iskam da trugna s nego...kajete,pls

mercedes_bentz
11-09-2006, 16:26
ми ще станеш широкостроена личност и ще си правите 3йка :-({|=

sOutH^pArk
11-09-2006, 16:38
Ми ти така или иначе ще си имаш проблеми с нея(щом е опасна) като тръгнеш с него, така че по-добре му кажи. Поне ще стане по-бързо.

Niki_14_TheFreakBoy92
11-09-2006, 16:40
миии начиии ако бях на твое място толкова многоо да харесвам някой....бих му/й го казал лично и така да се изясни ;)....нямам преджид да му казваш за гаджето ;)

FrEe_RuN
11-09-2006, 16:43
ако бях на твое място, щях да му кажа, че го харесвам... :-k

TraPPed
11-09-2006, 17:04
emi to4no kazva6 my 4e go haresva6,kakvo drygo ti ostava....,a i posle kato se biete s priqtekata my prati edno video.

11-09-2006, 17:16
Ти дори и да не му кажеш, че приятелката му му изневерява, той ако разбере и скъса с нея и евентуално вие тръгнете, ти пак ще си имаш проблеми с нея! :wink: А щом са ти толкова сигурни източниците - иди и се запознай официално с него!Така ти ще си първият човек след приятелката му, а като разбере, че тя му изневерява(не от тебе) ... \:D/

koalka
11-09-2006, 17:50
Ами ти казваш,че те харесва...но обича и приятелката си?Аз така разбрах-е,ако си мислиш така той не я обича.Не може да си влюбен в някои и същевременно да харесваш някой друг.Ами то е ясно,че ще си имаш проблеми с нея,за това по-добре недей нищо да правиш.Той сам ще разбере и ще й бие шута.

bulgarche
11-09-2006, 18:35
Е теб хем те е страх, хем питаш к'во да прайш. Седи си с ръцете в джоба и ги остави хората на мира.

iiirish
11-09-2006, 20:34
ако той иска да е с теб ще тръгнете! не казвам да оставиш всичко в неговите ръце, но съгласи се, че дори и да го харесваш, ако той не изпитва нищо към теб ти не можеш да направиш нищо дори и при най-добро желание

vandalz
11-09-2006, 20:42
трябва да му кажеш за чувстата си,ако искаш непременно да си с него мисля това,че сегашната му приятелка е "опасна" не трябва да те плаши,бори се за любовта....

tedinkata_
11-10-2006, 16:12
ako toi obi4a istinski priatelkata si edva li bi ti oburnal vnimanie - /za da e sneq vse oshte vapreki 4e znae za 4uvstvata ti i te xaresva / no sled kato tq mu izneverqva zna4i ne go zaslujava..bi bilo dobre da mu priznesh chuvtsvata si ako obi4ash tova mom4e i iskash da ne strada bilo to i zaradi drugata ... i moje bi samo da nameknesh 4e tazi s koqto xodi sega eventyalno mu izneverqva-reakciite mu shte pkajat vsi4ko i za teb i za neq i shte razberesh kakvo da pravish- dali si stryva da se borish ili ne! uspex

LO6IQ
11-10-2006, 17:34
ako toi obi4a istinski priatelkata si edva li bi ti oburnal vnimanie - /za da e sneq vse oshte vapreki 4e znae za 4uvstvata ti i te xaresva / no sled kato tq mu izneverqva zna4i ne go zaslujava..bi bilo dobre da mu priznesh chuvtsvata si ako obi4ash tova mom4e i iskash da ne strada bilo to i zaradi drugata ... i moje bi samo da nameknesh 4e tazi s koqto xodi sega eventyalno mu izneverqva-reakciite mu shte pkajat vsi4ko i za teb i za neq i shte razberesh kakvo da pravish- dali si stryva da se borish ili ne! uspex
:P