PDA

View Full Version : Обърква ме държанието й



LINKIN`PARK-4o
11-09-2006, 17:20
Здр. Ето я накратко и моята история: Познавам ч одавна, ама от скоро ме привлича. Писахме си мили СМС-чета, видяхме се 2-3 пъти, но от около 1-2 седмици тя спря да пише и да ме търси. Последният път като и писах да се видим не ми отговори, в последствие разбрах, че е била на екскурзия и няма пари в тела! Реших да изчакам тя да ме потърси, ама...тя не пише! И сега съм объркан... Уж всичко вървеше добре, ама ... :-k Какво да правя сега?

MoNI_the_StrAnge
11-09-2006, 17:29
:shock: не мога да повярвам! аз имам почти същия проблем. но съм решила да не го търся. да го оставя намира както иска май той.
просто мой съвет- колкото и да е трудно разбира се- не очаквай много от хората. защото после разочарованието винаги е по-голямо от колкото си заслужава. хората са си просто егоцентрични. не им пука за чувствите на другите. после си казваш: ех поне да ми беше казал че не иска да разговаря вече с мен. но предполагам не го правят защото не са сигурни в себси. и те не знаят как да постъпват, как да се държат. предполагам че тя е объркана. но не мисли много върху това, гледай хората около себе си. не гледай на телефона, сто пъти на ден за да видиш че тие изпратил смс. това е.... :)

koalka
11-09-2006, 17:43
Ами покани я на среща...

Ninska
11-09-2006, 18:19
obadii se i q pokani

bulgarche
11-09-2006, 18:25
Обади й се. Ако ти откаже, най-вероятно вече е загубила интерес

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
11-09-2006, 19:20
Обади й се. Ако ти откаже, най-вероятно вече е загубила интерес

iiirish
11-09-2006, 19:46
може би има основателна причина да постъпва така. а ако не, то значи не иска да продължавате отношенията си. трети вариант няма!