PDA

View Full Version : моя проблем



RoSsY88
11-09-2006, 18:09
Преди време бях пускала доста теми за първта си любов...в продължение на година и нещ опитах да го върна,но той не искаше... СЛед тва срещнах друго момче и той ми помогна да забравя напълно бившия и да се влюбя в него...Но сега сам мн объркана...Преди 2 години се запознах по чата с едно момче оказа се от компанията на мойто гадже (бившия ми) казваше се Георги...не ми направи впечтление и само с 2-3 пъти си чатихме...след година от няколко басика в един канал той ми се включи и аз го питах какво исак и продължавахме да се басикаме и той ми каза,че мен иска...мислех,че сично е басик,но излезе че ме харесвал мн вреем още от снимките...аз даже и името му не помних и бях останала с впечатление,че е 89 набор...оказа се че е на 21...И така в продължение на седмица ме сваляше.Харесах го много но не исках да излизам с него щот нямаше снимка и беше приятел на бившия ми които тогава мн обичах.И без снимка се реших да се запозная с него,очаквах да се запозная с някакав смотаняк,но се запознах със страшно мило,чуствително и красиво момче...абе готин батко.Още не мога да забравя как ме гледаше и как ми говореше.Не знам как се беше престрашил да се види с мен при положение един негов приятел,който отрязах му казал"росица е мн красива,но прекалено умна за жена и мн мъже върти на малкия си пръст,обича росен и едва ли ще те хареса и ако те хареса ще те използва"...На първата среща се целунахме и той ми каза че след 3 дена заминава за Португалия за 4 месеца,стана ми мн гадно но ко да кажя...на другия ден не ме потърси,на другия аз пък бях заета,а на третия си видяхем и прекарахме страхотно...И така той замина да живее и работи в Португаляи за 4 месеца,които от 4 станаха на 7 ](*,) През етзи 7 месеца всичко стана супер,голяма любов,постоянно ми казваше,че ме обича,че не може без мен,че съм единствена,но аз се дърпах....не занм ко ми ставаше на моменти си мислех "а не тоя не е за мен искам нещо по готино" мислех тапи неща,често се карахме и винаги се събирахме и любовта беше огромна след това,сякаш секи скандал ни правеше по близки...опознах го мн добре,всичко ми прощаваше.Такива номера му бях вартяла,за глупости се сардех и тои се сардеше 2-3 седмици и проштаваше винаги...имаше нет у тях и винаги влизаше макар да беше мн уморен след работа,по цели нощи си чатихме.Но тогава направих огромна грешка,доста пъти можех да бъда с друг но издържах макар приятеля ми да беше на 7000 км от мен...харесах си едно момче и от чат на чат и го познавах на живо и почнаха кафетата...и станахме гаджета в продължение на 2 седмици...беше огромна грешка и казах на гошо,щот така или иначе щеше да разбере и по-добре от мен.Реагира ужасно явно любовта му към мен беше огромна...но след 2 седмици ми прости и пак се събрахме и се прибра в Б-я....нищо,че сме от два различна града(1 км разтояние един от друг)той има кола и в продължение на седмица се виждахем секи ден,запознх го с мойа комапния и всичко беше перфектно,но уви сега не е така...не съм му давала поводи..първо 3 дена не ме търсеше смси,призванявания,няма отг от него и аз се побърках,званнах му и излязохме.Като го попитах защо не ме е тарсил той каза щото аз сам му казалач,е тея дни мн ще уча и да не ме претеснявал...е простих му но от тогава не съм го виждала...като сме заедно супер голямата любов,но не сме се виждали вече 2 седмици и за тея 2 седмици аз получих сам 3 призванявания и един пат влезе в чата...не нзам дали да му вярвам,че е мн зает и само през ноща излзиа с приятели,а аз вечер наще не ме пускат да излизам макар че съм на 18 се пак имам уроци...Дали да му вярвам,че е зает или ме лъже,мисля,че е искрен ама ква е тази любов напоследак.В чата се държеше сякаш съм най-голямата му любов в живота му,колко и да е зает дори за един смс да няма време..мн съм объркана...имам нужда от съвет =D>

priti_kiti
11-09-2006, 20:01
ами.. освен да му повярваш.. каква друга възможност имаш ?
абе ти че имаш - имаш, ама човека доколкото разбирам не ти е давал никви поводи за съмнение.. нали? струва ми се некъф свестен и ми се струва,че наистина има чувства към теб.. радвай се на такова момче,защото такива като него рядко се срещат..
а това,че не те е търсил там няколко седмици / или дена не разбрах/ и обяснението му е,че не е искал да те притеснява.. го оправдава според мен.
обади му се ти и кажи,че искаш да се видите,ако той има възможност..да видим какво ще отговори ;)

iiirish
11-09-2006, 20:11
ами в крайна сметка никога не можеш да бъдеш на 100 % сигурна в някой човек. ти не си му нито в главата, нито в сърцето за да си наясно какво става с него. но освен да му повярваш, в този случей друго не може да се направи. хубаво е да поговориш с него, но не в чата, а очи в очи. ако те лъже непременно ще го уловиш. засега просто се постарай да му имаш доверие

LO6IQ
11-10-2006, 19:05
ами в крайна сметка никога не можеш да бъдеш на 100 % сигурна в някой човек. ти не си му нито в главата, нито в сърцето за да си наясно какво става с него. но освен да му повярваш, в този случей друго не може да се направи. хубаво е да поговориш с него, но не в чата, а очи в очи. ако те лъже непременно ще го уловиш. засега просто се постарай да му имаш доверие
:P

KuReC
11-10-2006, 20:41
napisa cql romana a otgovora na tva samo ti go znai6 no spored mene te ebava