PDA

View Full Version : priqtel ili neshto poveche?



mishchicata:P
11-09-2006, 18:10
privet na vs :D shte vi razkaja na kratko za situaciikata,che ima mn dr interesni temi za gledane..ta ima edno momche,s koeto se zapoznahme oshte min lqto i v samoto nachalo toy sqkash me haresa ili taka mi se e storilo nz..no az hodeh s negov pr i vedn1j,kogato bqhme az toy,moqt pr i momichetata ot konpaniqta mi i toy doide pri men i kaza,che s1m mn hubava i pita,dali moje da me celune..az super mn se ochudih i kazah NE,toy popita da me preg1rne,no pak go otrqzah..kogato sk1sah s pr mi,razbrah,che tova v1prosnoto momche,kazalo che s1jalqva za nas,poneje mn sme si hodeli..i taka 6 meseca ne go bqh vijdala do vchera,poiska mi tela i kaza,che kato idva,poneje jivee v dr grad shte mi se obadi..a az s1m v super loshi otnosheniq s negovite pr i ako razberat,che toy e izlizal s men biha se qdosali..vie kakvo mislite?pr li iska da sme ili neshto poveche?misi na vs za tova che go prochetohte

Slunchy
11-09-2006, 18:40
Определено иска да сте повече от приятели.Поне тва е моето мнение.А и нали знаеш че е трудно момче и момиче да са само приятели :) Ако и ти го харесваш действай :) А относно приятелите му-те са друго нещо и нямат право да се месят във вашите отношения.

iiirish
11-09-2006, 20:31
само като гадаеш няма да спечелиш нищо. той определено е изпитвал нещо към теб, но това е било преди доста време. а през тези месеци много неща могат и сигурно са се променили. така че ще разбереш намеренията му само при общуването си с него! успех

ateto
11-09-2006, 20:34
Neznam zashto taka si mislq ama prosto te haresva kato chovek i zasega ne iska da ima neshto poveche. Spored men e taka nz

malkoto_baby
11-09-2006, 20:47
6 meseca ne sa malko....no ako naistina si mu bila simpatichnaa predi taq simpatiq nemoje da izcheznee byrzoo...e zavisi i ot chovekaa noo..po princip.... A zashto da nemoje momiche i momche da sa samo priqteli?Spored men daje s momche povech emojesh da si spodelish otkolkoto s momiche :-k :roll:

Slunchy
11-10-2006, 07:51
Не че е невъзможно но повечето пъти няма искрено приятелсво между момче и момиче :)

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 08:24
Определено иска нещо повече от това да сте само приятели :smt008

LO6IQ
11-10-2006, 19:31
Хм .. трябвало е да го прегърнеш и целунеш .. да не ти пука 8)

KuReC
11-10-2006, 20:21
miiiiiiiiiiiiii ti si eno tupo pi6leme ... mom4eto kak moi da ta iska *urva kato tebe eee 1 nqma pita ne6to normalno bahti ili nqkvi adskite nadufki 100 mom4eta ili nekvi neopitni pf

11-10-2006, 20:25
miiiiiiiiiiiiii ti si eno tupo pi6leme ... mom4eto kak moi da ta iska *urva kato tebe eee 1 nqma pita ne6to normalno bahti ili nqkvi adskite nadufki 100 mom4eta ili nekvi neopitni pfneshto da ti hlopa?????? ne me poznavash..leleeeee,mn si zle :smt013