PDA

View Full Version : Моля ви за съвет



dertre
11-09-2006, 18:36
Искам съвет от всички без значение какъв ще е . Ето го моя проблем . Днеска скъсах с мойта приятелка . Ходихме от горе долу половин година , обаче имахме много проблеми . Ето някои от тях :

1. Един път отидох на дискотека заради нея само да не е сама и стояхме в дискотеката около 1 час и изжеднъж някой и се обади ( по късно се оказа че е бил бившия и) и тя веднага отиде при НЕГО (бившия и) и неговата компания и ме остави в дискотеката.
2. На РОЖДЕННИЯ ми ден БИВШИЯ и непрекъснато и се обаждаше и си лафиха по гсм-а и даже в дискотеката изкара над 30 мин в тоалетната само в разговори с него . След това той дойде пред дискотеката и тя веднага щом той и се обади излезна вънка и стоя 10 мин заедно с него .
3. Днеска излязох с един приятел който се познава и с нея . Отидохме с тоя приятел в квартала на мойта приятелка да пийнем нещо о се обадих на приятелката ми да дойде . Тя каза че ще учи и евентуално по късно ще дойде . По късно тя ми прати стрела и аз и се обадих и питах ще идва ли и тя каза не щото било много ТЪМНО ( тя е почти на 20 и всяка събота почти е на дискотека даже понякога и сама ) . Много се учудих на това и с моя приятел отидохме до тях да я вземем все пак е момиче и може би наистина я е страх в тъмното (м малко ме съмнява сега) . Та стигнахме с моя приятел до тях и тя излезна и и казахме да ходим на бар някаде и тя се противеше в началото и ме попита до колко ще сме на бар . Аз и казах че до 12 сигорно и тя се намращи за това и казах че ще си ходим по рано сигорно ( тя утре има лекции и за това си помислих че иска да ляга по рано ) . Та излязахме и по едно време някои и прати смс с следното съдържание "Какво става не се обаждаш" или нещо от сорта . При този смс тя веднага се обади на човека който и прати смс-а и проведе дълъг разговор и доста се забавляваше и смееше с човека отсреща . Съответно аз и казах на кой се обади и какво става а тя изведнъж ми вика че курса и щял да излиза на бар (абсолютно нищо не ми беше казала по въпроса) и тя можеле да ходи с тях (съответно ето причината поради която не е искала да излиза с мене и е питала кога ще се прибираме ) . След тази реплика директно и казах че не искам да имам нищо общо с нея и я отрязах . Все още я обичам но според вас трябва ли да и се обадя след всичките тези неща които тя направи ? И аз съм имал много грешки . Зарязвал съм я 2-3 пъти но после пак сме се сдобрявали но след това последно нещо се чудя дали има смисал ? Отказа ми и на 8 декември да идвам с нея , и ми изтъкна доста странна причина . Просто не знам какво да правя . Моля ви кажете ми вие какво бихте направили на мое място ?

IlLuSi0nS`
11-09-2006, 18:44
леле.. как така ще излиза с бившия си ?!? тая вашата връзка малко безсмислена ми се струва щото тя не те обича .. забрави я.. не си струва според мене
ама ти как си реагирал като е излизала с бившия там?

koalka
11-09-2006, 18:53
Добре,как търпиш това положение тя да води такива разговори с бившия и ти още да си я скъсал?Аз 100% щях да се осъмня.Не са нормални тези разговори.Да те остави в дискотеката,за да ходи при бившия си...Господи...вашето е някакво несериозно.

nifa
11-09-2006, 19:01
Добре,как търпиш това положение тя да води такива разговори с бившия и ти още да си я скъсал?Аз 100% щях да се осъмня.Не са нормални тези разговори.Да те остави в дискотеката,за да ходи при бившия си...Господи...вашето е някакво несериозно

iiirish
11-09-2006, 20:21
аз лично не знам как си понасял подобна връзка :-s тя толкова демонстративно е предпочитала бившия си, че е трябвало според мен много по-рано да я отрежеш! чувства при нея със сигурност няма или поне те не са към теб...

vandalz
11-09-2006, 20:36
мисля че показва безразличието си спрямо теб.....не виждам смисъл да бъдеш с нея.....това мисля аз

ateto
11-09-2006, 20:39
Ne se zanimavai poveche s tazi. Kvo tq kva e da te vyrti na malia si pryst oshte odavna e trqbvalo da napravish neshto po vyprosa..

aha
11-10-2006, 08:24
taq e bila nqkva luda kurva brat mi . vaob6te ne se zanimavai s neq . samo ako ti se doebe togava i se obadi . ako moje6 dai i gsm-a i na mene i az da i se obadq . ti ot kade si ?

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 08:28
Вашата връзка е била изградена на една голяма ЛАЖА

11-10-2006, 08:56
predi vreme i az imah edna podobna priqtelka . o6te v na4aloto kato razbrah na kade otivat ne6tata i kazah 4e ni6to ne se polu4ava i prestanah da i se obajdam .. v na4aloto mi be6e mnogo kofti ama vsi4ko se opravi s vremeto . a be ob6to vzeto dobre si postapil .

RoSsY88
11-10-2006, 09:32
Тая си игаре с теб заебия завинаги и повече не се занимавай...обичаш я или не няма смсиал да си с човек който не те зачита дорин а рожденият си ден...на 20 ама се държи като дете,не искам да я обиждам ама се държи като курва..Ще я забравиш и ще си намериш друга...Забрави я!Дай и пълен игнор от живота си!Тва е моя съвет

MartiSSima
11-10-2006, 10:06
Душко, сорка че ще съм поредната която ще ти го каже, но мацката май само си е играела с теб.Незнам колко са ви били сериозни взаймоотношенията но по държанието и личи доста студенина относно теб ... малко непукист...кофти доста.Позната история ми е до някаде.Много добре си направил, че си я отрязал няма смисъл да си с някого а той да те прави на маймуна...недопустимо е!Спри да и пишеш, не я търси.Един вид малко или много я забрави (чесно казано малко трудно все пак сте били половин година заедно), виж дали сама тя ще се сети за теб.Ако направи парвата стъпка да се обади, покажии, че не си дете да си играе с теб.Ако няма сериозни намерения към теб по добре не се занимаваи!Успех и съжалявам!

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 10:08
Голямата лъжа е било това

dertre
11-10-2006, 10:31
dobre de . a ako naistina ne moga da jiveq bez neq ? ako neprekusnato mislq za neq . ako ne moga da sprq i vse tq mi e pred o4ite . iztrih i gsm-ite i doma6niq no znam telefona i naizust . 4udq se dali da se obadq az parvi . togava tq 6te pomisli li 4e i za v bude6te moje da se darji po tozi na4in s mene >?

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 10:39
dobre de . a ako naistina ne moga da jiveq bez neq ? ako neprekusnato mislq za neq . ako ne moga da sprq i vse tq mi e pred o4ite . iztrih i gsm-ite i doma6niq no znam telefona i naizust . 4udq se dali da se obadq az parvi . togava tq 6te pomisli li 4e i za v bude6te moje da se darji po tozi na4in s mene >?
Значи просто си намери някоя друга

Kitana
11-10-2006, 11:33
dobre de . a ako naistina ne moga da jiveq bez neq ? ako neprekusnato mislq za neq . ako ne moga da sprq i vse tq mi e pred o4ite . iztrih i gsm-ite i doma6niq no znam telefona i naizust . 4udq se dali da se obadq az parvi . togava tq 6te pomisli li 4e i za v bude6te moje da se darji po tozi na4in s mene >? добре само 1 въпрос ти каза 4е много пъти сте късали .. и 4е све си се връщал при нея!!! оба4е тя как реагира на това 4е не искаш пове4е да си с нея??? .. в смисъл виждаш ли тъга в о4ите й или просто е безразли4на... защото ако просто знае 4е ще ти4аш като ку4енце след нея .. ще те използва и отново и отново ще разбива сърцето ти..ако е така сега е времето да се осъзнаеш после става по зле и по тежко!
извинявай може да е грубо оба4е не мисля 4е ако уважаваш и оби4аш с някого ще го оставиш сам (аз даже и приятелите не си остявам така, камоли 4овек с който ходя!), а и "близката" и връзка с бившия... незнам...
а и тези реплики с колегите си ми до болка познати ... лошо лошо!

dertre
11-10-2006, 12:17
ami tq vseki put pla4e6e i mi pi6e6e sms-i ot roda "ne moga bez teb" , "borila sum se za lubovta ni" i t.n. pri koeto az pak omekvah i pak trugvahme :(

sweet_poison
11-10-2006, 12:17
spored men trqbva pove4e da razgovarq6 s neq i da si spodelqte.
Moje bi tq se nujdae ot pove4e du6evna blizost?
a i v tova 4e tq se vijda s biv6iq si - ne sme malki vse pak za da kasame i da zabravqme vsqkakvi otno6eniq.
Vinagi sam bila na mnenie 4e e mn razumno da podarja6 priqtelski otno6eniq s biv6iq ti priqtel osven ako ne ti haresva kato 4ovek.

dertre
11-10-2006, 12:20
dobre de ama to4no na rojdeniq mi den da go napravi ?

nikinkaaa
11-10-2006, 12:27
Според мен е по-добре да не я търсиш повече ! Не се унижавай

Kitana
11-10-2006, 12:33
НЕЗНАМ ама това моми4е е наистина объркано... трябва да си поговорите но не като гаджета а като приятели.. скъсали сте хубаво.. покани я на кафе без никаква близост и "разнежване", кажете си каквото мислите в о4ите.. питал ли си я защо е толкова обсебена от бившия си! покажи и 4е държанието й те наранява и колкото и банално да зву4и ... да избере какво иска теб или совбодата си.. защото тя постоянно я търси-1-во те зарязва 2-ро измисля си при4ини с който да не е с теб.. едно 20 год моми4е определно не се страхува 4ак толкова от тъмното...
а и нещо от ли4ен опит ... направих същото за да скъсам с бившия си.. постоянно излизах с колеги и не му обръщах внимание.. измислях си срещи и тел раговори само и само да не му кажа 4е късаме и да го направи сам - Е ТОВА БЕ6Е НАЙ-ТЪПОТО НЕЩО ДЕТО СЪМ ПРАВИЛА ! кофти е за него и за мен ... и съжелявам и се поправих..
кажи и 4е нещата които прави те отдале4ават от нея!!!!!!!!!!!!!!

dertre`
11-10-2006, 12:48
ami problema e 4e vsu6nost az kusah s neq zaradi ne6ta koito tq prave6e . tq ne e kusala s mene . az vinagi kusah s neq no vposledstvie tq pla4e6e i mi pi6e6e sms-i koito me trogvaha i pak trugvahme . tova e probmea :(

Kitana
11-10-2006, 12:53
mm да ама това не са малки проблеми... вниманието е важно и от двете страни, помогни и да го разбере.. ! да осъзнанае 4е може да те загуби ЗАВИНАГИ.!!!!!..незнам как стоят нещата между вас не съм на ваше място.. оба4е аз бих говорила и то много .. нищо неможе да замени един цивилизован спокоен разговор! не бих късала ей така за щяло и нещяло.. ще се боря докато ве4е не ме искат- а при вас нещата явно не са така и двамата се желаете .. просто се изискват малко промени и от двамата .. трябва да има консенсус и компромиси! ина4е вси4ко е обре4ено...

Strano_Brutalno_F
11-10-2006, 13:30
I az imah po4eti sa6tiq problem mnogo mnogo go obi4am pak toi si prave6e kakvoto iska no nemojeh da skasam s nego toi i sega nemoga za6toto mnoooogo go obi4am :cry: probvai da postapva6 s neq taka kakto tq pravi s teb tova pomaga naistina t.e s neinite kamani po neinata glava a ako i tova nestane i obesni si4ko i skasai s neq ako naistina te obi4a i nee samo ot privarzvane kam teb 6te se varne no razbrala re6kite si . kasmet

tedinkata_
11-10-2006, 15:33
Според мен е по-добре да не я търсиш повече ! Не се унижавай i az sam na tovamnenie!!! i sashto taka az lichno ne bix turpqla takova otnoshenie ot lubimia 4ovek [-(