PDA

View Full Version : КОГА Е КЪСНО ДА КАЖЕШ "ОБИЧАМ ТЕ" ?



Faintman
11-09-2006, 19:05
Кажете си мнението, дайте за пример някой или случка с някой (дори и да е измислица).Някои ще кажат, че "ОБИЧАМ ТЕ" не е достатъчно...кажете си мнението!

priti_kiti
11-09-2006, 19:14
кфооооооо ? нищо не ти схванах.. о_0

bUbOlEcHiTu
11-09-2006, 19:19
nz do kolko te razbrah,no misla che "obicham te" ne stiga,kogato e samo na dumi,vinagi trqbvat i deistviq..nz razbrala li s1m :smt017

Fallen_angel```
11-09-2006, 19:21
не че нещо ама би ли обяснила малко по- подробничко какво искаш да ни кажеш 8-[

11-09-2006, 19:33
И аз почти нищо не разбрах, но никога не е късно да кажеш "Обичам те".

HopeLesss
11-10-2006, 06:15
Късно е да кажеш "Обичам те", когато чувствата на партньора ти са изтинали. Много хора изпитват силни чувства, но не могат да ги признаят, споделят. След време обаче, когато се пристрашат и признаят за любовта, тогава вече може да е късно, защото на отсрещния човек вече може да му е писнало да чака... Аз така разбрах въпроса :-k Иначе по принцип никога не е късно да кажеш "Обичам те!", дори да останеш неразбран. По-добре да го кажеш късно, отколкото никога и след това цял живот да съжаляваш за нещата, които не си имал смелостта да изречеш!

Kate
11-10-2006, 09:45
Късно е да кажеш обичам те,когато вече се колебаеш дали наистина обичаш човека срещу теб.Късно е и когато той вече не изпитва същото.. ;-)

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 09:56
Аз познавам хора които ей така казват на всеки Обичам те . Но не трябва да е така обичта е едно много мило и хубаво чувство което наисти трябва да е така а не да казваш на някой от чаТА който дори не си виждала че го обичаш.ТЪПО Е. аз съм казвала само на 3 човека че ги обичам и тримата са ми били гаджета и то с дота стабилна връзка но винаги има тъжен финал.Примерно :
аз имах приятел който живееше в Милано и се срещахме само зимата и лятото но винаги когато сме заедно ни е много приятно.И понеже аз немога да си седа самичка докато той го няма си намерих друг който ми е ей така само за удоволствие и Емо(италианеца) ме видя да се натискам с другото момче в една кръчма и се разделихме.Аз имам доста такива подобни случки

Nadelina
11-10-2006, 10:18
Az mnogo zakysnqh s "Obicham te" ... I sega shte ti razkaja istoriata..

Haresvah go.. i toi me haresvashe.. I zapochnahme da izlizame.. Stanahme mnogo blizki.. No toi vse se strahuvashe da ne stane fal i da go zareja.. Ne beshe siguren v men.. i v chuvstvata mi.. Ne iskashe da strada.. Govoreshe mi za seriozna vryzka...... I kakvo napravih az? Ne uspqh da mu dokaja kakvo vsyshnost oznachavashe za men... Sled mesec nqkyde mu kazah che iskam da govorim.. Syglasi se.. Vidqhme se i govorihme mnogo.. Kazah mu "OBICHAM TE" .. no tia dumi sqkash ne go dokosnaha.. I poveche ne pojela da byde s men.. :( Bqh go zagubila ... Zavinagi ! :P

Фейнтмен
11-10-2006, 12:39
Az mnogo zakysnqh s "Obicham te" ... I sega shte ti razkaja istoriata..

Haresvah go.. i toi me haresvashe.. I zapochnahme da izlizame.. Stanahme mnogo blizki.. No toi vse se strahuvashe da ne stane fal i da go zareja.. Ne beshe siguren v men.. i v chuvstvata mi.. Ne iskashe da strada.. Govoreshe mi za seriozna vryzka...... I kakvo napravih az? Ne uspqh da mu dokaja kakvo vsyshnost oznachavashe za men... Sled mesec nqkyde mu kazah che iskam da govorim.. Syglasi se.. Vidqhme se i govorihme mnogo.. Kazah mu "OBICHAM TE" .. no tia dumi sqkash ne go dokosnaha.. I poveche ne pojela da byde s men.. Bqh go zagubila ... Zavinagi !
- ETO ZA TOVA GOVORQ V TEMATA! A I AZ SAM MOM4E!

nasty_13
11-10-2006, 13:04
Хм....ами по принцип казано от подходящия човек ПОЧТИ никога не е късно..но ако ти го казва някой др...никога не е подходящо времето :-D O:)

RoSsY88
11-10-2006, 13:23
Никога не е късно за нищо , ако човека до теб те обича независимо кога му го кажеш дори и след раздялата ще те приеме :) Но никога не казвай думата "обичам те" ако не изпитваш силни чуства :x

11-10-2006, 13:50
nikoga ne e kusno da kaje6 obicham te za6toto as go kazah v o4ite na 4ovek koito ne me obicha,no ne mi puka ot tova sega toi e na qsno s vsi4ko i vupreki 4e ne sme zaedno mi po dobre 4e toi go znae.pomni 4e tezi dve dumi "Obicham Te" nikoga nqma da budat izli6ni ot re4nika ti,pomni go i se starai da kazva6 kolkoto e vuzmojno po 4esto na bliskite ti obivham te!...

lifestyle
11-10-2006, 14:07
Късно е да кажеш "Обичам те", когато чувствата на партньора ти са изтинали. Много хора изпитват силни чувства, но не могат да ги признаят, споделят. След време обаче, когато се пристрашат и признаят за любовта, тогава вече може да е късно, защото на отсрещния човек вече може да му е писнало да чака...Аз съм закъснявала по този начин,само че на момчето не му писна,а просто замина за друга държава.Сега съм му казвала милиони пъти обичам те ама ..... Ще се видим сигурно след 20-30 години...Поне ще си останем приятели завинаги!

ruff_rider_lady
11-10-2006, 14:13
Не , според мен никога не е късно да кажеш на някого "Обичам те" , стига да е искрено ...... И понякога едно "Обичам те" може да означава много , но ако чувствата са охладнели или го казваш само за да задържиш даден човек до теб не означава нищо .

teardrop
11-10-2006, 14:24
Никога не е късно, стига да е искрено, а не казано па навик или с цел да задържиш някого насила :!:

tedinkata_
11-10-2006, 15:25
Kusno e da se kaje OBICHAM TE kogato znaesh 4e 4oveka otsreshta ne te obicha VECHE...i daje te nenavijda sled vruzkata vi... /ima takiva slu4ai/ :( togava ve4e tova "obi4am te" nqma da zna4i nishto za nego..gubi smisul :|

LO6IQ
11-11-2006, 19:26
Никога не е късно :roll:

He3HauKa
11-11-2006, 20:58
Никога не е късно да кажеш ,,Обичам те''.Това са думи ,които всеки човек иска да чуе,думи ,които могат да те накарат да се усмихнеш,да се чувстваш щастлив... Но все пак това са само думи?А кой вярва на думи .... ?

Nikolai4o92
11-11-2006, 21:12
И аз почти нищо не разбрах, но никога не е късно да кажеш "Обичам те".

prava e nikoga ne e kusno da kage6 obi4am te \:D/ =D> =D> =D> =D> =D>

iiirish
11-11-2006, 21:29
късно е когато вече доверието в теб е изгубено, късно е когато една погрешна стъпка ти е струвала любовта, късно е когато вече няма връщане назад и когато няма прошка...

sweety_hope
12-03-2006, 20:29
Kasno e da kaje6 Obi4am te kogato si naranil dadeniq 4ovek,kogato,makar i da si go 4uvstval,ne si pokazval obi4ta si,a dori obratnoto-s postapkite si si go ubejdaval za bezrazli4ieto si.

BeBcHeTo
12-03-2006, 20:46
Нещо не разбрах

gerinceto
12-04-2006, 18:41
И аз почти нищо не разбрах, но никога не е късно да кажеш "Обичам те".

LaPeNcEto0o
12-04-2006, 18:47
ami kysno e kogato ve4e 4uvstvata gi nqma v teb

madlencheto:)
12-04-2006, 19:01
Никога не е късно, стига да е искрено, а не казано па навик или с цел да задържиш някого насила :!:

krem4et0
12-05-2006, 08:44
Не е късно никога-дори и отсрещата страна да не го споделя,това е прията емоция и винаги действа положително. А и е по-добре късно да признаеш чувствата си,отколкото да не го направиш никога.

alkobalko
12-05-2006, 16:11
Късно е да кажеш "Обичам те", когато вече няма шанс да си с човекът, когото обичаш. Имам пример.
Моя добра приятелка обича едно момче повече от 2 години, той също я обича, но любовта им вече е невъзможна. Късно е да се каже, когато болката е надделяла над любовта, когато ежедневието измества радостта от чувствата. И сега ги боли, но вече е късно да се обичат, така както им се иска. :(

ziky
12-05-2006, 18:23
Кога е късно да кажеш обичам те?Можеби всеки ще каже никога не е късно....няма какво да се правиме на повърхностни....живеем в такъв свят че примерно късаш с една патица и на нея не и дреме ти ако щеш и на снимката и да ревеш и като и повтаряш обичам те на нея ше и е абс се 1....с две думи не я бърка!Иначе да може да си го казваш колкто си искаш само че ако има някой който да те чуе...+ това разликата м-у обичам и харесвам е огромна и за да употребяваш тази дума към някой трябва да си добре запознат със значението и за да не го нараниш а следователно и себе си!

S_T_E_V_E
12-11-2006, 18:01
Като го чустваш - го кажи! Ама наистина когато го чустваш.