PDA

View Full Version : косопад/момче-18г



11-09-2006, 20:11
Здр значи, че съм се боядисвал - така е даже последния път с платина, НО от тогва мина цяла година даже и повече .... и незнам от това ли е .. обаче ми падат по много косми ](*,) когато се къпя, когато си правя прическа .. цeлите ми ръце са в косми ](*,) и така вече повече от година (не съм си боядисвал косата както казах повече от година вече) а като гледам косата ми е оредяла и даже съм започнал да оплешивявам :shock: и супер много се шашкам :cry: :shock: търсих теми, но те са предимнo от момичета и което разбрах горе доло от всичко е за хининова вода,Фитовал,Ревалид,Мерц някакви хапчета и кристали обаче незнам едно ту помагало ту не и незнаммм какво да правя ](*,) кажете ми какво да направя да го спра :(

11-10-2006, 10:40
btw до сега не съм пробвал нито хининова нито хапчета или кристали или каквото и да било или пък някоя маска .. вие ми предложете :roll:

Forslor
11-10-2006, 12:46
btw до сега не съм пробвал нито хининова нито хапчета или кристали или каквото и да било или пък някоя маска .. вие ми предложете :roll:
Отиваш в най-близката аптека и питаш фармацевта за някакво лекарство-мазило ли,шампоан ли,хапчета ли... той ще ти предложи. :wink:

11-10-2006, 19:52
Пий някви хапчета като Revalid например,защото от другите май се напълнява.Питай в аптеката за продиктите на Phyto за косопад много са качествени.Кристалите за коса се използват само когато си изправяш косата иначе омазняват косата.Прави си маски с хума или с зехтин,мед и 1 жълтък.Хининовата вода няма мн да помогне в твоя случай,тя е само за подсилване на разтежа а не за копада и има много малък ефект от нея според мен.И за кво си си боядисвал косата с платина :-D

11-14-2006, 20:59
kupuvash si hininova voda ot aptekata(ne e skypa)! Sled kato se izkypesh se vtriva v kosata. vednyj na den e dostaty4no. naistina deistva imah syshtiq problem no s tova 4udo se opravih
P.S. i dokato pravish taz procedura spri da si pravish pri4eski s kakvito i da bilo fiksatori(gel pqna i tn) zashtoto inache FAIDA NQMA :))
aide i dano ti help

the_rest
11-14-2006, 21:01
kupuvash si hininova voda ot aptekata(ne e skypa)! Sled kato se izkypesh se vtriva v kosata. vednyj na den e dostaty4no. naistina deistva imah syshtiq problem no s tova 4udo se opravih
P.S. i dokato pravish taz procedura spri da si pravish pri4eski s kakvito i da bilo fiksatori(gel pqna i tn) zashtoto inache FAIDA NQMA :))
aide i dano ti help

ultra
11-15-2006, 00:59
Отиваш в аптеката и питаш за ампули против косопад.Вървят около 1,50 лв./бойката.Има други ампули за подхранване на косата със витамини,пшенични,пчелни и какви ли не други глупости.
Точно днес за втори път си слагам такава ампула на косата,щото много я изтощих и чакам ефекта [-o< Та тези ампули на чиста и влажна коса се втрива в корените съдържанието и се оставя да изсъхне естествено(без сешоар).въздържай се да си слагаш гелове,пяна...От това също се изтощава косата.
Вземи си хининова вода.Тя по същия начин.
Слагай си от ампулите поне на седмица по веднъж.Сигурна съм,че ще има ефект.Вземи си някой хубав балсам или маска за коса и си ги прави,ако не на всяко миене,поне на през миене.Ако ти е дълга косата,намали я колкото може повече-това също изтощава скалпа,направи си прическа,при която не се изисква мацотенето с гелове и др. за да ти почине известно време кожата.А и ако продължиш да ги ползваш,купувай си само качествени неща-от по-ефтините ТАФТ,след това лореал и т.н...
Косата зависи и от цялостното физическо(психическо също)състояние на човека.Ако имаш някакви други заболявания възможно е от там да дават ефект,който влияе на косата ти.