PDA

View Full Version : biografii na bill tom georg i gustav ot tokio hotel:))



{Sweety_f}
11-09-2006, 20:32
Bill Kaulitz

Име: Бил ;

Рожденна дата : 1.09.1989 г. ;

Pоден : в град Лайпциг ;

Братя/сестри - брат - Том (китара) ;

Bисочина - 1.77см ;

Теrло - 50кг ;

Цвят на очите – кафяв ;

Цвят на косата - истински - тъмнорус, сега - черен ;

Хоби - пеене, партита ;

Ученик - 10 клас /гимназия/ (спрял за една година училище) ;

Пиърсинг на дяснята вежда и на езика, татуировка на вратът (знака на Токио Хотел);

Характер - действа на пръв поглед луд, но е един много отворен и приятелски настроен тип. Той е мозъка на Токио Хотел и повечето идеи са негови. Бил се самоопределя като голям егоист , но качеството което най-много харесва у себе си е надежността ;

Музика – пее вече 4 години, надъхва го втория му баща Сам (китарист в рокбанда).

След като Том (брат му - китара) се запознава със Джордж и Густав, основават банда, която наричат ДЕВИЛИШ ;

Любимо питие - на купони пие Dooley's (сладък ликьoр) , но най - предпочита енергийните напитки и Кока-Кола ;

Любима храна – пица,а когато е в McDonalds винаги си поръчва "Биг мак", 6 пилешки хапки със сладко-кисел сос и ванилов шейк(странно как ли продължава да е толкова слаб - САМО 50 КГ!!) ;

Любима козметика - за да изглежда винаги свеж , 16-годишния вокал използва почти единствено бебешки продукти дори се къпе с такива;

Белъо: носи само тесни боксерки ;

Любима група: Green day ;

Любима песен: BOULEVAED OF BROKEN DREAMS ;

Конфузно – дал е пари за тамагочи ;

Домашни любимци - Бил страшно обича кучета , особено Скоти - кръстоска между доберман и лабрадор,когото заедно с Том взели от приют за животни преди 4 години , има и котка на име Касимир .Мрази джобни кученца като това на Парис Хилтън и побеснява когато някой мъчи животни ;

Прякор – прякорът , който баба му е измислила е Маки ;

Училище - Бил взима уроци при частен учител.Най-много от училищните предмети харесва рисуването и немския , а предметите,които не харесва – физика и математика ;

Целувки – смята , че се целува много добре ;

Размери - Номера на обувките му е 42 , а за дрехите винаги е S ;

Любима марка маратонки – Nike ;

Страх - страхува се от живата природа.Казва,че никога не би отишъл на палатка ;

Като малък е искал да бъде вещица , но въпреки това се е страхувал от тях!!!

Брат му: Том го изнудва с компрометиращи снимки."Имаме една дървена Кутия,в която пазим тайни снимки.Облечени сме само по халати,без никакъв стайлинг.Беше голям купон да се щракаме ,но никой не трябва да вижда тези снимки."

GSM: Използвам Sidekick 2 .С него мога да получавам имейли,да пиша SMS-и и да говоря.Наскоро Бил смени номера си,тъй като феновете откриха стария му номер и започнаха да го бомбандират с обаждания.

Подло: "Обичам майтапите по телефона.Последно се обадихме на един човек и му казахме че е сппечелил 1000 евро от радиото.Този тип ни повярва.Едва след два дни му признахме истината."

Зеленчукова фобия: "Веднъж майка ми ме принуди да изям цяла чиния с броколи.Аз обаче го мразех и го повърнах в чинията."

Най-лош ден: " Би бил този в който ще се наложи да се разделим."Но такава опасност няма!

Любими филмови звезди: Брат Пит и Анджелина Джоли са страхотни.С бившата ми приятелка ги гледахме във филма "Мистър и мисис Смит" на кино.

Моята почивка: Най-отделеченото място ,на което съм ходил беше Майорка.През януари отново ще си направя ваканция на някой приказен остров

Tom Kaulitz

Име:Том Каулиц(брат близнак на Бил)-китара и беквокали ;

Рожденна дата: 01.09.1989 в град Лайпциг ;

Висок: 174 см ;

Тегло: 50 кг ;

Зодия: Дева ;

Цвят на очите: кафяви ;

Цвят на косата: тъмно руса с по-светли кичури ;

Хоби:графити, да свири на китара и купони ;

Татуировки и пиърсинг:в има пиърсинг левия край на долната устна ;

Ученик - 10 клас /гимназия (спрял за една година училище) ;

Любим предмет в училище - рисуване ;

Предмет,който не харесва - математика,физическо ;

Характер - той е един абсолютно женски тип, има винаги една дръжка мисъл на разположение. Това е страхотно, но също и много изкренно. За себе си казва че бързо се дразни ;

Музика - тя е неговия живот. Надъхва го втория му баща ;

Страх - най-много се страхува от това да се скара с брат си ;

Домашни любимци - Том има две маймунки ;

Подло - Понякога Том изнудва Бил с компрометиращи снимки.Имат една дървена

кутия в която пазят тайни снимки.Били са облечени само с халати и без никъкъв стайлинг ;

Като малък - иска да бъде каубой и на карнавали винаги се е обличал така ;

Първи самозакупен албум: на Aerosmith ;


Идоли: Sami Deluxe ;


Пожелава си: среща с близначките Олсън ;


Мото: "Carpe Diem" (в превод-"Живей за мига") .

GUSTAV WOLFGANG

Име - Густав Клаус Wolfgang (барабани) ;

Рожденна дата - 8.09.1988 г. ;

Роден в - Магдебург ;

Височина - 1.65см ;

Тегло - 68кг ;

Очи - кафяви ;

Коса - руса ;

Хоби - да кара колело и музиката ;

Характер - Всички го определят като клоунът на бандата , но освен това е и доста задълбочен и обича да е сам. Казва че е голям нервак. ;

Домашни любимци - има куче ;

Страх - Страхува се от това да не го набият. ;

Като малък - Още от малък иска да бъде на една сцена с Фил Колинс.


Georg

Име - Георг Морих Хаген (bass) ;

Рожденна дата - 31.03.1987г ;

Роден в - Лайпциг ;

Височина - 1.77см ;

Тегло - 72кг ;

Очи - зелени ;

Коса - кафява ;

Хоби - музика и танци ;

Ученик - 13клас /гимназия (прекъснал училище за 1 година) ;

Характер - бунтовнически, честен, почтен, обичлив, и много отворен ;

Музика - Учи в музикално училище и свири на bass ;

Промяна - Би искал да промени клепналите си уши. ;

Страх - Има странен кошмар-страхува се да не си отреже ръката в някоя катастрофа и никога повече да не може да свири. ;

Като малък - иска да бъде цар.

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 06:10
Lele OBI4AM VI 4e napravihte nai-posle tema za TH =D> =D> =D> =D>

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 06:11
Za Bill :
Любимо питие: Обожавам кола и енергийни напитки.На купони пия Dooley's(сладък ликьор).

Любима Храна: В McDonalds винаги си оръчвам "Биг Мак",шест пилешки филенца със сладко-кисел сос и ванилов шейк.

Любима козметика: За да изглежда винаги свеж,16-годишният вокал използва почти единствено бебешки продукти.Дорисе къпе с тях.

Любими филмови звезди: Брат Пит и Анджелина Джоли са страхотни.С бившата ми приятелка ги гледахме във филма "Мистър и мисис Смит" на кино.

Моето бельо: Нося само боксерки.Дори когато спя.

Моята почивка: Най-отделеченото място ,на което съм ходил беше Майорка.През януари отново ще си направя ваканция на някой приказен остров.

Моят телефон: Използвам Sidekick || .С него мога да получавам имейли,да пича SMS-и и да говоря.-Наскоро Бил смени номера си,туй като феновете откриха стария му номер и започнаха да го бомбандират с обаждания.

Няколко Факта За Бил От Токио Хотел:

Животни: Бил страшно обича кучета.Особено Скоти-кръстоска между доберман и лабрадор,когото заедно с Том взели от приют за животни преди 4 години.Той не си пада по джобни кученца като тези на Парис Хилтън и побеснява когато някой измъчва животни.

Брат му: Том го изнудва с компрометиращи снимки."Имаме една дървена Кутия,в която пазим тайни снимки.Облечени сме само по халати,без никакъв стайлинг.Беше голям купон да се щракаме ,но никой не трябва да вижда тези снимки."

Качества: "Надежността е най-силната ми страна.Това,което другите не харесват у мен е моят егоизъм."

Подло: "Обичам майтапите по телефона.Последно се обадихме на един човек и му казахме че е сппечелил 1000 евро от радиото.Този тип ни повярва.Едва след два дни му признахме истината."

Зеленчукова фобия: "Веднъж майка ми ме принуди да изям цяла чиния с броколи.Аз обаче го мразех и го повърнах в чинията."

Прякор: "Меки.Между другото,измисли го баба ми."

Конфузно: "Преди няколко години дадох пари за тамагочи..."

Зубрене: Бил редовно взима уроци при частен учител.Обича немски и рисуване, математиката и физиката не са по вкуса му.

Страх: "Страхувам се от девствената природа.Никога не бих отишъл на палатка."

Детски страх: "Изпитвах ужас от вещици.През нощта винаги си мислех ,че някоя се е скрила в коша с играчките."

Целувки: "Целувам се доста добре."(Смее се)

Номер на обувките: Бил има сравнително малки крака-номер 42 ,а дрехите му винаги са S размер.

Най-лош ден: " Би бил този в който ще се наложи да се разделим."Но такава опасност няма!

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 06:12
O6te za Bill :
Говори се ,че си романтик.Вярно ли е?

Бил: Да,вярно е.Аз имах няколко момичета,но моите връзки бяха дълги,различни от тези на Том и ми пукаше за момичето.

-Значи си нещо като любимец на момичетата?

Бил: Аз никога съм нямал проблеми с момичетата но чак пък любимец?Но преди да стана известен ,не бях любимец.

-Значи,докато Том и Джордж са в разгара си с момичетата ,ти оставаш спокоен?

Бил: Нека ти опиша една ситуация.Идват 7-8 момичета.Първият час,момичетата стоят в ъгала и си гризат ноктите.Том и Джордж упорито се раздават,тогава една част от момичетата е бясна и си тръгва, а останалите буквално ти се изсипват на главата.Но не се лъжете.От 10 момичета те спят с 1.Те преувеличават.

-Съгласен ли си с поведението на брат си?

Бил:Не,но брат ми си е такъв,никога няма да слуша който и да е било и няма да взима дори съвети.Той прави това което му харесва,но той не знае как да се оправя с последствията.

-А,спасяваш ли го от бясно момиче или родител?

Бил: Е,от момичета -да.След това момичетата започват да гледат на мен като "принца на бял кон"Тези момичета се влюбват в мен.Много просто ,защото аз ги съжалявам.И Том няма проблеми с родителите на момичетата.Е,ако спиш с рок звезда,ще кажеш ли на мама?

-Имате ли си гаджета?

Бил: Не.

-Тъга ли виждам в очите ти?

Бил:Всъщност ,аз обичм да си имам приятелка,но е трудно да си намериш някой който не е с теб..не знам... само защото си звезда или нещо подобно.Върхът е да ходиш с добре изглеждащо момиче...но ние имаме постоянно концерти ,за мен това не би било броблем някой да бъде с мен.

-Занимаваш ли се достатъчно с феновете?

Бил: За съжаление не,но ми се иска да го правя.

-Получавали ли сте странни предложения от феновете?

Бил: Всъщност,много.Всеки ден получаваме,писма с прашки и сутиени, не е за казване,те ни пращтат снимки на всяка част от тялото си,също така и снимки в различни пози.Между другото аз моля тези момичета;не ни пращайте подобни писма.Това е отвратително.Том се забавлява,но ако тяхната цел е да станат мои гаджета,то никой ,който ми праща подобни неща НЯМА ШАНС,НИКОГА!МОЛЯ ВИ ,спрете!Обичам писмата,видео касетите,презентацийте,рец итацийте или простички писма като "Обожавам те!" са супер и обичам да ги получавам, но другите ми идват в повече.

-Хмм...Ти си доста морален?

Бил: Нищо специално...но тези неща наистина ми идват в повече.

-Вярваш ли в истинската любов?

Бил:Да,вярвам в истинската любов и в съдбата.Някаде,е единствената и е само въпрос на време кога ще я срещна.Но през това време не искам просто да чакам.Живота е за да се живее и е един.

-И последно да те попитaм,какво ще пожелаеш на феновете ви?

Бил:А,да..Съжалявам...Живота е за да се живее и е един

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 06:13
Za Tom i Bill :
том се носи размъкнат,бил е с тесни дънки.том не отказва на секс за една нощ.бил вярва в голямата любов.и въпреки това:токио-близнаците имат една магическа връзка,винаги се държат заедно.сега те говорят за това,което ги обединява и което ги разделя...



Браво:вие сте близнаци.том е само 10 мин по-голям.въобще има ли нещо което ви различава?
Том:освен душевната връзка всичко е различно!
Бил:ами,нашия вкус за момичета също е еднакъв.
Том:вярно е.освен това сме често на еднакво мнение.разбираме се и без думи!
Бил:ние сме душевно свързани!на пример в една нощ сме сънували абсолютно еднакви неща,често казваме едно и също.и когато сме разделени,разбираме,когато на другия му е кофти.
Браво:на детските снимки вс еоще имате еднакви дрехи.кога се развихте в различни посоки външно?
Бил:след 7-мата си година.до тогава се разхождахме абсолютно еднакви.
Том:тогава искахме да носим,това което ни харесва.
Браво:харесва ли ви това което другия носи?
Том:ние уважаваме това естествено!но аз никога не бих обул тесни дънки като бил.когато те са над дупето,се възприемам супер смешен.
Бил:аз също намирам за смешно,когато дъмките ти са под коляното.
Браво:казвате ли на другия,ако нещо не ви хареса в него?
Том:естествено,тогава аз казвам:"Бил,това изглежда отвратително!"
Бил:а Бил казва:"е и,тогава още повече!" (смее се)
Браво:вие имате и различен музикален вкус!има ли често спорове?
Том:НЕ.истински спорове никога не сме имали.на 7 започнах да слушам рок банди като AC/DC и Aerosmith.бил беше точно в неговата НЕНА-фаза.
Бил:ние имахме и 2 разделени стаи.тогава винаги имаше борба за конкуренция,кои ще надуе по-силно уредбата си.спорили сме само понякога когато гледахме телевизия.когато по VIVA имаше хипхоп-видео,аз исках да го изключим,том обаче-не. (смее се)
Браво: на тема романтика също нищо не ви обединява,или?
Том:това виждаме съвсем различно-в зависимост от това,какво намира човек за романтично.аз намирам секса за една нощ много рамантично. (смее се)
Бил:както виждате,том въобще няма никаква представа от романтика.
Браво:какво беше тогава най-романтичното,което си правил,Бил?и най-неромантичното,което ти си правил,Том?
Том:ако намирате секса за една нощ за неромантично,е тогава във всеки случай със преживял няколко неромантични момента!
Бил:когато имах приятелка,понякога напазарувах хубаво и готвех за нас.затваряхме се в стаята,навсякъде уютно сложени свещи,гледаме DVD и през цялото време ядем страхотна грана
Том:свещи и готвене не са по моята част.по-добре да й предложа да си направим уютно направо в леглото. (смее се)
Браво:кои от вас вярва в истинската любов,уточнили ли сте се,или?
Бил:аз вярвам!това трябва да е едно до такава степен силно чувство,че човек да се пребори с него.когато човек го е намерил,тогава могат заедно да остареят.но само много малко хора на света имат този късмет,да открият истинската любов.на света има толкова много хора-тогава това е наистина трудно!
Tом:аз не вярвам наистина в нея.може би някои ден ще бъда убеден от точно обратното.има може би връзка в която всичко е перфектно!
Браво:Бил,как така не си падаш по секса за една нощ?
Бил:за мен това е просто нищо.моето време е много ценно.и искам да го прекарвам с хора,които значат много за мен.когато започна връзка с някой,тогава е истинско,а не само за един бърз номер.
Том:аз сега също не кавам,че си падам само по секса з аедна нощ.след като стане аз се обаждам още веднъж.и тогава се виждаме отново.тогава става секс за 2 или 3 вечери (смее се)
Браво:какво ви различава когато сте голи?
Бил:аз имам една бенка под коляното,а том-една на бузата.том има по-широк от мен нос.и освен това аз съм със 183см по-висок от него.той е едно дребосъче.(смее се)
Том:Бил е висок само нагоре.всичко друго при мен е по-голямо. (скъсва се от смях)
Бил:целия ден тези приказки,ако поне най-малко зад тях имаше нещо.и това не увлича само Том.Георг е много напред с това.тези приказки се повтарят през цялото време.
Том:няма такова нещо,моите приказки никога не се повтарят.това,което съм казал,е винаги на място.човек трябва понякога да умее да погледне истината в очите! (и двамата умират от смях)
Браво:има ли всъщност нещо,което вие никога не бихте делили?
Бил:една приятелка!


Том: точно така!
Бил:освен това никога едно момиче не би могло да застане между нас.в това но коя не може да успее.ние винаги се държим заедно.когато ние спорим с някои,веднага ставаме един отбор.никой не ни разделя!

WILD__BOY
11-10-2006, 08:19
Бати отвратителната работа. :smt078
И къв е тоя парцал от тая клошаркса група дето се мъкне с една шапка на LA и се облича в някъв смешен RnB стил?!

quench
11-10-2006, 08:36
На темата давам 6 - заради това,че сте такива големи фенки и заради интервютата и прочее. Но за музика групата им а 4 най-много - иначе разните прищевки на групарите никога не са ми били отвратителни,то си е тяхна работа. А,да - и не съм си заровил главата само в метъл - 'm receptive към всякаква музика. Но някак си не виждам музикалното творчество в групата - има послания естествено и затова имат в оценката си 2 единици от мен...

Fiola
11-10-2006, 17:54
Lele OBI4AM VI 4e napravihte nai-posle tema za TH =D> =D> =D> =D>
Oooooo.... Ти просто НЕ ЗНАЕШ колко теми имаше! И колко се плюехме и се ядяхме в тези теми! Стана трета световна! Едните плючт ТХ, а другите ги защитават. СТана мазно. Темата скоро беше заключена, така че знай, че това определено не е първата тема. И ако пак започнете да се псувате да знаете, че и тая ще бъде заключена! :smt016

quench
11-10-2006, 18:00
Предпочитам да се псуваме наживо,за да можем и да се сбием,ако си свършим "милите думи".
:mrgreen:

scion_of_Storm
11-10-2006, 18:03
Леле, то тея били педали и по интереси. Страх го било от живата природа...Айде стига бе, ако си опънел палатка щял да умре още малко....Ебаси и работата, момчета на по 16-17 години и се занимават с такива простотии, че даже и на момичета се правят :D

CandyKiller
11-10-2006, 18:17
Абе я си ги наври тия травестити в гъзъ бе ,деа и пропадналите хора !Тия 3-ма травестити един педераЗЗЗ бати групата :evil: :x :shock: :-D

CandyKiller
11-10-2006, 18:22
Lele OBI4AM VI 4e napravihte nai-posle tema za TH =D> =D> =D> =D>


Я да го духаш :evil:

Emocore
11-10-2006, 21:05
Lele OBI4AM VI 4e napravihte nai-posle tema za TH =D> =D> =D> =D>

http://img483.imageshack.us/img483/111/gtfods1.jpghttp://img483.imageshack.us/img483/111/gtfods1.jpghttp://img483.imageshack.us/img483/111/gtfods1.jpghttp://img483.imageshack.us/img483/111/gtfods1.jpghttp://img483.imageshack.us/img483/111/gtfods1.jpghttp://img483.imageshack.us/img483/111/gtfods1.jpg

RedChil
11-10-2006, 21:50
Бил,Азиc,Гената Минчев...identical.

scion_of_Storm
11-11-2006, 06:24
^И брат му май като го гледам :D

{Sweety_f}
11-11-2006, 12:48
айде спрете се е като не харесвате токио хотел просто не пишете нищо за тях за кво тряа само да се дразним.....

{Sweety_f}
11-11-2006, 12:54
http://www.youtube.com/watch?v=--gihozGG8A&mode=related&search=
е тука е пълно с некфи клип4ета на токио хотел гледайте адските са...
а ето ви и още нещо за тях....
Бил Каулиц:

* Бил е вокал в бандата Токио Хотел
* Бил е по-малък от Том с 10 минути.
* На 6 годишна възраст родителите на Бил и Том се развеждат и попечителството се пада на майка им-Симон Каулиц.
* Неговият пастрок го записва в музикално училище заедно с Том.
* Бил обожава животните и има куче(Скоти) и котка(Красмир)
* Негова е идеята за Манга-прическа, за един Хелоуин той се маскира като вампир и се харесва с тази прическа и остава с нея.Постригва го негов приятел.
* Той първо си дупчи веждата на 12-годищна възраст,а по-късно и езика.
* През 2006 в Берлин той се прави зашеметяващо появяване със своята нова прическа-манга кичурите са заменени от дълга до раменете коса.
* Той обича да се лакира с черен лак.
* Бил има непоносим страх от девствената природа ,а като малък се е страхувал от вещици.
* През 2003 той изпълнява песента "It's raining man".
* Любимата му певица е Nena.Първият му албум и концерт са нейни.Бил кандидатства да пее с нея ,но парашутът му не се отваря.Негова любима група е Green day.
* Той има опит в филмовата среда.Бил е на 6 години когато той и брат му се снимат във филма "Движа се след теб".
* В детцката градина Том и Бил си приличали страшно много и за това носели тениски с имената си,но понякога тениските меняли притежателя си....
* Той учи в една гимназия с брат си.Завършва девети клас със сравнително високи оценки.Същото лято Токио Хотел записват песента "Durch dem monsun" (която е на първо място в класацийте) и тогава той се записва на частен учител.
* Неговият училищен автобус тръгва точно в 6'10 часа.
* Неговият любим клуб в Магдебург е "Алекс" където се е запознал с Густав и Джордж.
* Той се нарича "Drinni"(Дрини)което значи че той рядко си остава в къщи и е свободна натура.
* Бил има алергия към комарите.
* Обожава домашно приготвени вафли и мрази броколки.
* Повечето текстове на Токио Хотел е написал той.На 9 годишна възраст започва да се занимава с това.
* Бил никога не взимал уроци по пеене,(ъщо като Том е учил да свири на китара).За това гласът му пада и става дрезгав.Но той си има лек пие много скъпа билка за тази цел.
* Той пее интуитивно,воден от вътрешният си ритъм.Не понася забележки и не обича да свири на каквото и да е било защото няма търпение.
* Ако не му провърви в музиката Бил иска да стане дизайнер сущо като майка си.
Том Каулиц:

* Том е китарист в бандата Токио Хотел.
* Том е по-голям от Бил с цели 10 минути
*

На 6-годишна възраст родителите на Бил и Том се разделят и те са отгледани от Симон Каулиц-тяхната майка
* Техния пастрок Гордан Треумпер ги подтиква към музиката.Пос-късно той се записва и в музикално училище. Тогава Том започва да свири на китара.
* Том отива в същата кимназия , както неговият брат Бил .Там той има много по-високи оценки.
* Неговият автобус за училище тръгва точно в 6'10 часа.
* За кратко Том взима уроци по карате.
* Бил и Том се снимат във филма "Движа се след теб " когато са на 6 години.
* Том е фен на графитите.Той често обича да се занимава с това.
* Том пуши,но рядко.
* Том има две маймунки.
* Говори се че достойнството на Том е цели 18 сантиметра
* Том си пада по хип-хопа ,а любимият му хип-хоп изпълнител е Samy Deluxe
* На 12 годишна възраст Том си слага обиьа на долната устна от ляво.
* Като малък Том е искал да стане каубой.
* Неговият стил е тип лошо момче на каквото и обича да се прави.
http://th-love.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=
зяпайте и ж тоя глог там има си4ко за тях:))

OtherDimension
11-11-2006, 12:58
Tom : nai-mnogo me e strah da ne me nabiqt

xD

{Sweety_f}
11-12-2006, 09:13
mi strah go e mom4eto ko sq.....

brain_stew
11-12-2006, 09:38
Tom : nai-mnogo me e strah da ne me nabiqt

xD

Да дойде тук, да го изплашиме едно хубаво! :twisted:

А защо пишем, щом не харесваме токиохотелките...хм, интересен въпрос!Може би просто злорадстваме, може би го правим за добрата кауза, може би защото вие фенките на токиохотелките обиждате метъли, пънкари и скинове наред, правите изказвания, които са на доста високо ниво от вашите умствени възможности и по този начин ни карате да предприемем мерки (дори такива)!

Гадно е да ви обиждат, да обиждат и вашите идоли нали?Но забравих, на вас ви пука за чуждото мнение!Поне реакциите ви са като на хора, които се влияят от чуждото мнение не за друго!Правете си изводите фенки на токоихотел!

quench, те са твърде върли фенове на своите идоли и имат техните страхове....ще трябва да се почака доста, докато преодолеят "страховете си"" и дойдат на живо да си поприказваме! :lol:

CandyKiller
11-12-2006, 10:45
mi strah go e mom4eto ko sq.....


Еми като е травестит как няма да го е страх :lol:

11-12-2006, 14:45
pyrvo ti znaesh li kvo ozna4ava travestit...kato nz ko huu ne dei se obajda...

CandyKiller
11-12-2006, 15:10
pyrvo ti znaesh li kvo ozna4ava travestit...kato nz ko huu ne dei se obajda...

Знам , ако го видя и аз бих го пребил.....

{Sweety_f}
11-12-2006, 18:00
ае без обиди сега...след като не ги харесвате не си давайте мнението за тях,защото никой не ви го иска....и ако не знаеш кво е травестит по хубаво отиди и се виж в огледалото....

CandyKiller
11-12-2006, 18:13
ае без обиди сега...след като не ги харесвате не си давайте мнението за тях,защото никой не ви го иска....и ако не знаеш кво е травестит по хубаво отиди и се виж в огледалото....


Ти го xакам в чарвата! :mrgreen:

{Sweety_f}
11-12-2006, 18:17
4акам.....хахахха :-D

scion_of_Storm
11-12-2006, 19:21
Да ти го хакам в червата
:smt005 :smt005 Кефиш ме братле, баси якия израз :D

Fiola
11-12-2006, 20:19
Почна се... За втори път...

RAWRRR
11-13-2006, 01:49
Я биография на 14 годишни пикл=вци..
Интересно.. :shock:
То се е видяло,че аз няма да стана известна и някои други хора няма да преразказват великия ми живот...за тва по-хубаво да почвам да си пиша мемоарите още на 19си.. :roll: . Даже май съм закъсняла..

{Sweety_f}
11-13-2006, 10:32
Сега ще ми кажете, че не прилича на момиче ли?!?!

da az moga da ti kaja 4e ne prili4at na momi4eta....

brain_stew
11-13-2006, 10:39
Сега ще ми кажете, че не прилича на момиче ли?!?!

da az moga da ti kaja 4e ne prili4at na momi4eta....

Хахахаха! :smt005 Продължавай да си вярваш! :smt005

Лично аз за пръв път като видях Том (май Том беше... :smt017 ) попитах "Ква е тая мацка?"! :lol:

koalka
11-13-2006, 12:38
Хахах,50 кг,тея как не са се счупили до сега не ми е ясно.Е,не е гейче,не,не.Използвал само бебешки продукти.О,Боже!Тва ли е мъжа,бе?

brain_stew
11-13-2006, 12:48
Хахах,50 кг,тея как не са се счупили до сега не ми е ясно.Е,не е гейче,не,не.Използвал само бебешки продукти.О,Боже!Тва ли е мъжа,бе?

Ми явно за тях некви анорексички дет се представят за мъже(по-скоро момчета) са секс-символи!Е за тва не ги обичам тез изнежените момченца-блях!Аре метАли рулз! :lol:

11-13-2006, 13:09
em to4no 4e sa sex simvoli ti kato ne si sa ibi v gyzy....

brain_stew
11-13-2006, 17:00
em to4no 4e sa sex simvoli ti kato ne si sa ibi v gyzy....

Такам...Мили госте, най-малкото, което ми трябва е да съм секс символ (баси кво беше тва изказване бе, госте?!Излагаш се!)!Плюс това не съм лесбийка, за да смятам тия пикли за някъв секс символ!Смешен си! :smt005

scissorhand
11-13-2006, 17:14
Е за тва не ги обичам тез изнежените момченца-блях!
преди два месеца.....не беше на тва мнение :lol:

Иначе ако тея ...хм...тийнчета са секс символи, аз съм костенурка! 8)

brain_stew
11-13-2006, 17:24
Е за тва не ги обичам тез изнежените момченца-блях!
преди два месеца.....не беше на тва мнение :lol:

Иначе ако тея ...хм...тийнчета са секс символи, аз съм костенурка! 8)

Гадинке, преди два месеца беше 13 септември и аз не бях такава каквато бях!Абе ти си....едно плашило! :lol:
:smt005 А моите "чалгарски" желания бяха преди доста повече от два месеца...ама както казах ти си едно плашило!(поздравче бтв)!

а за изнежените момченца-не беше преди два месеца!Беше преди мноооого повече!Плюс тва виждаш сегашното положение, далеч съм от мнениет, че имам нещо общо с онуй мазно чалгарче което бях!

maldini
11-13-2006, 17:33
тфа ли е официалната фен тема на тия изцепки във форума? :lol: :lol:

scion_of_Storm
11-13-2006, 18:36
^Tи се върна :P Нищо, ставаме повече трезвомислещите тук. А аз за Бил си помислих, че е баси грозната мацка...а то било момче. Лелей :smt005

11-13-2006, 19:32
tctc ne se traete ve4e....kvo se zanimaam s vas i az to s typi hora deto ne razbirat ot nihstu nqa smisyl da si gubq vremeto.....

scion_of_Storm
11-13-2006, 19:43
Е ти си го губиш със себе си, не те разбирам тогава *help* :mrgreen:

evil_lady_in_black
11-14-2006, 11:17
Ебати лапетата сте ! И к'во и аз мога сега да почна да ги обиждам и псувам но няма смисъл да си харча думите и труда да пиша.Аз най-много уважавам едното момче от тая група онова с късата руса коса не го знам как се казва ама е най-добре от сичките !

the_o.c_girl
11-14-2006, 13:32
Бати отвратителната работа. :smt078
И къв е тоя парцал от тая клошаркса група дето се мъкне с една шапка на LA и се облича в някъв смешен RnB стил?!ХАХАХ :smt005

evil_lady_in_black
11-14-2006, 15:09
Бати отвратителната работа. :smt078
И къв е тоя парцал от тая клошаркса група дето се мъкне с една шапка на LA и се облича в някъв смешен RnB стил?!
мда така е

Devilish Kidnapper
11-20-2006, 21:04
Lele OBI4AM VI 4e napravihte nai-posle tema za TH =D> =D> =D> =D>

:wink:

Tokio_Hotelkata
11-21-2006, 07:45
:-)Hubava tema!I interesna informaciq =D>

evil_lady_in_black
11-21-2006, 12:01
Абе това е много тъпо ... Да се опсъждат някакви детинщини от рода на кой бил гей кой бил девствен кой как се целувал . Абе моля ви се много е тъпооооооооооооооо

nicoleto
07-06-2007, 16:48
Lele OBI4AM VI 4e napravihte nai-posle tema za TH =D> =D> =D> =D>
Oooooo.... Ти просто НЕ ЗНАЕШ колко теми имаше! И колко се плюехме и се ядяхме в тези теми! Стана трета световна! Едните плючт ТХ, а другите ги защитават. СТана мазно. Темата скоро беше заключена, така че знай, че това определено не е първата тема. И ако пак започнете да се псувате да знаете, че и тая ще бъде заключена! :smt016

и още има.пък не сме виновни ние(фенките) че някви дет са дошли от м......а си се заяждат с най-яката група в света :smt018