PDA

View Full Version : ORGAZAM



tra-la-la
11-10-2006, 10:44
taka zna4i problema e sledniq sno6ti pravih sex s novata si priqtelka tq haza 4e i e bilo mnogo hubavo no ne uspq da svur6i ebsi 2 4asa i polovina go -ravihme a tq me uspq da svur6i do sq sem bil s dosta momi4eta nqma takava koqto da ne sum mogul da zadovolq e pone taka mislq mnoo mi e gadno kajete na nqkoi ot vas slu4valo li se e i ebentualno kak moje da se re6i problema mnoo vi blagodarq

SINDEL
11-10-2006, 10:46
Нормало е особоено ако тя е по-малка или по-неопитна в секса... А ина4е за тва как да я накараш да свърши- ами поразрови се малко из форума, имаше такива теми пуснати съвсем скоро

tra-la-la
11-10-2006, 10:48
Нормало е особоено ако тя е по-малка или по-неопитна в секса... А ина4е за тва как да я накараш да свърши- ами поразрови се малко из форума, имаше такива теми пуснати съвсем скоро

ami mackata mi e na 21 s 2 god po golqma ot men a za opita mi nqkvo sredno polojenie

Kitana
11-10-2006, 10:52
ми за мен е нормално да не свърши има много фактори и предразсъдъци, които с времето с постоянния партьор отпадат (затова винаги казвам 4е когато се прави любов не се мисли,нооо...)... може да се е притеснила за нещо или прото напрегнат ден... това 4е е било за 1 път с теб и така нататъка ..нещо съсвем нормално е .. и аз бях така но после се реванширах :) споко вси4ко ще е ОК \:D/

SINDEL
11-10-2006, 10:52
Ее, ве4е на 21 изобщо не е малка за да е в тва проблемът.... Може би (сори 4е го казвам) ти нямаш достатъ4но опит в секса...
А може просто така да се е полу4ило щот сте за пръв път заедно и тя нещо да се е притеснила, да й е било нервно и затва да не е могла да свърши.. Според мен засега нямаш някви особени основания да се сдухваш - направете го поне още един два пъти и ми се струва 4е вси4ко ще си е ок

tra-la-la
11-10-2006, 10:56
super mnoo blagodarq vsu6tnost mislih za drugo i tva me nakara da pi6a nqkade bqh 4el no ne mu oburnah mnogo vnimanie 4e mnogo momi4eta nikoga ne mogat da stignat do orgazam vie 4uvali li ste ne6to podobno ili sum4el nqkvi gluposti

tra-la-la
11-10-2006, 10:59
Ее, ве4е на 21 изобщо не е малка за да е в тва проблемът.... Може би (сори 4е го казвам) ти нямаш достатъ4но опит в секса...
А може просто така да се е полу4ило щот сте за пръв път заедно и тя нещо да се е притеснила, да й е било нервно и затва да не е могла да свърши.. Според мен засега нямаш някви особени основания да се сдухваш - направете го поне още един два пъти и ми се струва 4е вси4ко ще си е ок


blagodarq az sum se zdyhal za6toto kakto kazvam za purvi put mi se slu4va v smisul 4e predi neq sum bil pone s 10 momi4eta i vinagi sum si vur6il rabotata dobre a sega sum super vluben v neq i me e qd 4e ne mojah da dokaram ne6tata do krai

SINDEL
11-10-2006, 11:01
Има и такива моми4ета но не си мисли 4е този проблем се среща толкова 4есто.
Не вярвам тя да е от тези моми4ета, нали ти казвам, по-скоро да е била притеснена нещо, да не е успяла да се отпусне или просто все още ти да не си открил как максимално да успееш да я възбудиш - къде са й ерогенните зони, каква поза й е най-приятна, какво темпо предпо4ита и тн. Опознайте се още малко, правете го, упражнявайте се и ако и тогава не става пак се опла4и.
Все пак едва ли ще имаш нужда от още помощ!
Айде успех!

ПС:Отделяй пове4е време на любовната игра и не се притеснявай просто да си я попиташ направо какво й харесва и какво не. :wink:

tra-la-la
11-10-2006, 11:19
mnogo blagodarq na vsi4ki vi super mnoo mi pomognahte

IKisseDAGirL
11-10-2006, 12:41
ехее ти не си всемогъщ, не се заблуждавай [-(
било е с ново момче, може да се е притеснявала и за това така да е станало

има и доста други причини.. не винаги едно момиче може да свърши, така че спокойно :wink:

krem4et0
11-10-2006, 15:32
13%от жените никога не изпитават какъвто и да е оргазъм. И второ-дълъг секс не значи хубав секс. понякога мога да свърша 2 пъти за 15 минути,а понякога и след 2 часа секс не мога да свърша. Оргазмът зависи от доста неща и продължителността е само 1 от тях,но не се изерпва само с това!

tra-la-la
11-10-2006, 18:32
13%от жените никога не изпитават какъвто и да е оргазъм. И второ-дълъг секс не значи хубав секс. понякога мога да свърша 2 пъти за 15 минути,а понякога и след 2 часа секс не мога да свърша. Оргазмът зависи от доста неща и продължителността е само 1 от тях,но не се изерпва само с това!


e az ne se xvalq 4e sum prail s neq sex s 4asove 6tot 4estno kazano i malko mi poomruzna no prosto iskh da q nakaram da svur6i i za tva go pravihme tolkova vreme ne 4e ne mi haresa tukmo obratnoto no 6te6e da mi e super qko ako q bqh nakaral da svur6i