PDA

View Full Version : VNIMANIE!!!



tra-la-la
11-10-2006, 11:53
ne mi e qsno edno gledam v foruma, ima adski mnoo temi otnasq6ti se kum bremennosta. Pisani ot malki i golemi ne mi e qsno edno za6to lapeta po na 13 14 god praat sex, a posle pitat bremenna li sum. Ama toi ne svur6i v men ama me e strah i mnogo takiva ... ei hora hvanete pro4etete malko knijki be. 4uli ste 4e su6te6tvuva "SEX" i davai da go pravim.Puk kvo e nqma zna4enie priznavam si i az sum pravil gre6ki, biv6ata mi priqtelka i abort e pravila. Nikoi ne e zastrahovan no pone kato znae6 tova i onova za sexa ti se otvarqt malko vrati4ki za spasenie. Taka tva se otnasq6e za lapetata, a za horata koito vodqt polov jivot i imat seriozni vruzki i iskat da pravqt sex bez prezervativ kakto vsu6tnost e i pri men iskam da kaja. Za da nqmate glavoboliq polzvaite protivoza4atu4ni vsu6tnost sega stignahme do tova re6enie s priqtyelkata mi. Iskam popitam i tezi momi4eta koito polzvat protivoza4atu4ni, koi hap4eta sa nai hubavi, za6toto za priqtelkayta si iskam zamo nai dobroto.

Kitana
11-10-2006, 12:00
ами подкрепям те и с двете си ръце 4е малко са тези моми4ета които се образоват и 4е преди да опитаме от забранения "плод" поне да се нау4им как да го "ядем" , но те са все още деца.. може би се опитват да се нау4ат и от форума.. само дето да им кажа 4е това не е на4ина , трябва малко пове4е...култура
а за противоза4атъ4ни не съм ползвала ама мисля 4е Жанин бяха ..тях ми ги пропоръ4аха ...

tra-la-la
11-10-2006, 12:09
blagodarq ti mili4ka za podkrepata ta poneje se setix za vsi4ki koito iskat da nau4at ne6to pove4e za sexsa potursete knikata na AN MAKFERSAN I EIDAN MAKFERLEIN-DNEVNICI NA MALKI OTKA4ALKI tam 6te otkriete vsi4ko za vsi4ko knigata e v 2 varianta "dnevnici na malki otka4alki TQ"-za momi4eta i "dnevnici na malki otka4alki TOI" ZA MOM4ETA ako nqkade vidite tezi knigi kupete si gi tova sa edni strahotni samou4iteli

koalka
11-10-2006, 12:22
Права си...какво друго да ти кажа?!Не е зле да прочетат по някоя и друга книжка и задължително да се използва презерватив,защото като стане гафа и правят аборти и после не могат да имат деца,което за една жена е ужасно.Така че тези,които са на 13-14 да използват презерватив,ако не знаят.

Communist
11-10-2006, 13:15
true true :?