PDA

View Full Version : малко ме е бъзззз



11-10-2006, 12:30
пушила сам трева доста пъти... но миналия петък мн яко се напуших само от 4-5 дръпки... беше ми мн гадно обзе ме параноя, не чуствах нищо...... абе с една дума беше ужасно мислех че ще умра!!!
та вапроса ми е може ли това да е от качеството на тревата или.... от какво???? сегаимам оферта и за този петък ама ме е малко страх :( иначе искам... та какво да правя??? 10х

11-10-2006, 12:43
spri da pu6i6 tezi "laina"[/b]

11-10-2006, 13:01
От самата теб си идва проблемът! Единственият вариант тревата да е виновна е ако тя е друсана с нещо наистина гадно. Иначе всичко е в главичката ти, много е важно да се чувстваш добре (най-вече психически) преди да пушиш, мястото, хората с които пушиш и т.н. Най-вероятно козът е бил просто много добър. Взимай офертата! :wink:

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 13:24
пушила сам трева доста пъти... но миналия петък мн яко се напуших само от 4-5 дръпки... беше ми мн гадно обзе ме параноя, не чуствах нищо...... абе с една дума беше ужасно мислех че ще умра!!!
та вапроса ми е може ли това да е от качеството на тревата или.... от какво???? сегаимам оферта и за този петък ама ме е малко страх :( иначе искам... та какво да правя??? 10х

ами...1во внимавай от кой си зимаш щото не знаеш кфо ти дават. Най-вероятно е от качеството на тревата. Аз лично мн мн мн често си се вкарвам в некфи филми и си халюцинирам...забавно е като свикнеш...Мн ми е интересно какво си виждала като си се напушила? Сми от кфо те е било страх?

niGGa
11-10-2006, 16:50
спокойно бе.. аз съм си втълпявал че съм язовец със счупен крак..

11-10-2006, 17:24
Хаха, ако се случат такива кофти моменти просто си припомнете, че всичко това е причинено от психоактивните вещества, които сте приели и погледнете позитивно на ефектите... Също не мислете, че ще умрете, а че или ефекта ще премине до няколко часа или (по-добре), че ще премине в нещо по-приятно... Не се страхувайте!
При трева помага и става лесно... Вижте ако е нещо по-тежко (мескалин, салвия, гъби, DXM, DMT), е много трудно да усъществите някакъв контрол, но там вече нещата са сериозни и се препоръчва добра обстановка, приятна компания, психическа настройка, медитация и така нататъка... Но и при тревата кое да е от горепосочените екстри е в плюс...

IlLuSi0nS`
11-10-2006, 17:36
зависи единствено от психическата ти нагласа и настроението ти в момента.. мене тфа не ми се е получавало от к0з..

teenkopele
11-10-2006, 18:30
Зависи от качеството на тревата, зависи от това, дали е друсана или чиста, зависи от това кога си яла преди да пушиш.

Внимавай от кой си взимаш трева. Не всеки продава качествена. Намери си сигурен човек и си взимай само от него. :wink:

BornFromPain
11-10-2006, 21:23
Еми класиката - тупваш стъф вътре(дори не херца).. Веднъж съм попадал на такова нещо преди.. 6 човека от 2 слимари които бяха общо за 5 кинта(!!) стояхме към час без да обелим нито една дума.. Само по едно време някой каза "айде да си ходиме че ми е лошо" и се разотивахме.. У нас Коридорите 3 пъти по-дълги и си спомням само как съм пред компа, после драйфам в кенефа, после пак се осъзнавам - още драйфам, и после се будя сутринта като изнасилен.. За т'ва последните ми чадения бяха все от доказани шано оферти от домашен коз.. Иначе що пича дето ти продава да не тупне малко стъф вътре и да продаде същото количество коз за много повече пари, щото е "яко чук"..
Така че си задръжте и якия чук и другите лайна.. Омайвам се само от наркотици в бутилка :>

BraInLesS_f
11-11-2006, 06:08
пушила сам трева доста пъти... но миналия петък мн яко се напуших само от 4-5 дръпки... беше ми мн гадно обзе ме параноя, не чуствах нищо...... абе с една дума беше ужасно мислех че ще умра!!!
та вапроса ми е може ли това да е от качеството на тревата или.... от какво???? сегаимам оферта и за този петък ама ме е малко страх :( иначе искам... та какво да правя??? 10х
Мацка,пафкали сте друсан коз,ако питаш мен! Ние миналата седмица пушихме чадел,друсан с лак за коса!И на мен ми стана гадно...
Просто внимавайте от кой взимате коз!
:D:D:D

RedChil
11-11-2006, 06:19
СПРЕТЕ ДА СЕ ТЪПЧЕТЕ С БОКЛУЦИ.
ТОЛКОВА ЛИ СТЕ ЗЛЕ,ЧЕ НЕ ЗАЦЕПВАТЕ,ЧЕ МОЖЕ ТОВА,КОЕТО ПУШИТЕ ВЪОБЩЕ ДА НЕ Е МАРИХУАНА,А НЯКАКВИ ДРУГИ,ГАДНИ РАСТЕНИЯ,КОИТО ВИ СЪСИПВАТ ?!?!

11-11-2006, 11:01
За това съм на мнение, че к'во сам си си го направил си е най-добро... Само синтеза на по-химиите ми се опъва, ама по-дяволите отде да изкопам хубава лаборатория и реактиви...

Reich_06
11-11-2006, 11:17
СПРЕТЕ ДА СЕ ТЪПЧЕТЕ С БОКЛУЦИ.
ТОЛКОВА ЛИ СТЕ ЗЛЕ,ЧЕ НЕ ЗАЦЕПВАТЕ,ЧЕ МОЖЕ ТОВА,КОЕТО ПУШИТЕ ВЪОБЩЕ ДА НЕ Е МАРИХУАНА,А НЯКАКВИ ДРУГИ,ГАДНИ РАСТЕНИЯ,КОИТО ВИ СЪСИПВАТ ?!?! =D> просто спри бе!не е толкова трудно да се досетиш какво трябва да направиш!

11-11-2006, 18:00
хора мн ви благодаря за саветите:) но наистина изпитвам страх само като си спомня каква параноя ме беше обзела. все едно се гледах от горе ... мислех че съм умряла или всеки момент ше умра( като го пиша това ми е смешно ама ....) а иначе трева купувам винаги от един и същ човек и до сега не съм имала проблем...трвата не беше друсана (или поне за обикновенна ми я продадоха) следващия път преди да поискам да пуша мн сериозно ще се замисля

No_LiMiTe^f
11-11-2006, 19:07
Хаха луда ли си?!Аз от някои треви от 2 дръпки и съм.........пък ти викаш "само 5-6"!

Относно въпроса ти права си-това са само паронии!Ако си вкараш весел и забавен филм ще ти е яко както до сега тие било!

fake
11-11-2006, 19:09
^ съгласна съм, мисля, че просто си си вкарала параноята.
или просто досега си пушила няква мноу лайняна трева, дето тряя да удариш 2 120ки сама, за да се напушиш(дае...и на такова съм попадала, добре, че имах много и пак се напушвах :-D )

Nen0RmalniK
11-11-2006, 23:40
to as edin pat si misleh 4e sam v u4ili6te v klasnata staq i si pi6a acc lista na kanala mi v tetradkata sled koeto zaspivam skarvam se s edin fr i izbqgvam ot 4as za da otida v nas i da go delna ot acc lista xaxaxaxaaxxa:D

tchs
11-12-2006, 00:15
пушила сам трева доста пъти... но миналия петък мн яко се напуших само от 4-5 дръпки... беше ми мн гадно обзе ме параноя, не чуствах нищо...... абе с една дума беше ужасно мислех че ще умра!!!
та вапроса ми е може ли това да е от качеството на тревата или.... от какво???? сегаимам оферта и за този петък ама ме е малко страх :( иначе искам... та какво да правя??? 10х
хах депресия няква :::

panterata
11-18-2006, 23:38
ако ти се пуши пуши ако не не . ние ли трябва да ти кажем? хаха а нормално е от 5-6 дръпки да се нагърмиш :) някой път и от 2 може зависи от качеството :)

Fukc/cenzura lek/
11-22-2006, 11:34
цаката е да си намериш оферта дето да знаеш.че е чиста ,и да знаеш,че от 2 деъпки --> :shock:

и аз веднъж се наиграх малко...зехме си оферта,знаехме ,че е чиста ..то си личе6е -хубави глави сичко точно....свиваме 1 стандартна слимара(ОЦБ премиум) и я пушим с моя човек...и двамата от слимака-по 2 пъти си дръпнахме и свърши...и беше бомба със закаснител...след минута-минута и половина мн мн мн се смазахме...филми работи хахаха

3aPubeH
11-24-2006, 14:23
Em na4i pu6a otdavna i 6ti kaja samo 4e e ot trevata.qvno e bila dobra no moje ida e ot naglasata(tui sum go 4uval ma ne vqrvam mnoo 6ot ko e gadna 3Bta i da si sa naduxal pak nqaa sa nacepi6;ili obratnoto.kolkoto do gadnoto svikva se i po4va da ta kefi i sa 4udi6 koga pak 6ti sa slu4i.
Apuk ko pak ti se slu4i tova vurvi na svetlo i pii voda l se napliskai(edinstveno spasenie)i ne misli 4e 6te umre6.Ot treva trudno se umira i to pri golemi koli4estva(nau4no dokazano).POVQRVAI MI.

IdiOtKa
11-24-2006, 15:00
ако ти се пуши пуши ако не не . ние ли трябва да ти кажем? хаха а нормално е от 5-6 дръпки да се нагърмиш :) някой път и от 2 може зависи от качеството :)
да тва си е така ...но по дуре да е по силна и хуава от колкото да изпушиш 1 масур и нищо да ти няма .. :)

dreadlook-notbad
11-24-2006, 18:23
po mejdodrugoto ne che se oplakvam no sum drusala pochti vsqkakvi narkotici i v dneshno vreme trevata e drusana s vsqkvi bokluci po zle i ot materiqla

dreadlook-notbad
11-24-2006, 18:28
po mejdodrugoto ne che se oplakvam no sum drusala pochti vsqkakvi narkotici i v dneshno vreme trevata e drusana s vsqkvi bokluci po zle i ot materiqla

WwanAdoO
11-24-2006, 19:25
Зависи от качеството на тревата, зависи от това, дали е друсана или чиста, зависи от това кога си яла преди да пушиш.

Хм, всичко е предимно на психическа основа. Дори да не си го признаваш сам на себе си понякога те е страх и от това се получават паранои. С по-дългата употреба на коз идва и нагласата, с която всяко напушване е един страхотен и весел филм :-D Или поне аз така смятам.

Хм, а до авторката на темата... тва много ме очуди- само от 4-5дръпки ?! Хахь, за да не се напушиш по принцип от 4-5дръпки чадела трябва да е голямо лайно, та тва само нещо не ми се връзва :-D

Вие тук сте се събрали от разбиращи, по-разбиращи... ](*,) :-k

gerinceto
12-03-2006, 17:54
ами...1во внимавай от кой си зимаш щото не знаеш кфо ти дават. Най-вероятно е от качеството на тревата. Аз лично мн мн мн често си се вкарвам в некфи филми и си халюцинирам...забавно е като свикнеш...Мн ми е интересно какво си виждала като си се напушила? Сми от кфо те е било страх?

Bounty`Killer
12-06-2006, 13:28
е как ве .. ко да напраиш?? минаваи на Херо направо .. ко се чудиш

XePouH
12-06-2006, 13:43
е как ве .. ко да напраиш?? минаваи на Херо направо .. ко се чудиш
това е човека :mrgreen:

sex`y_f
12-13-2006, 14:40
na4ii...sigurno e ot ka4estvoto :) A i ... ti mn si se bila napu6ila :P Az obi4am da po4na v nekvi filmi da se vkarvam,osobenno kato hodim na more :) nqma stra6no.....

12-14-2006, 07:05
Вие малоумни ли сте бе?Задавам въпроса сериозно.Как може изобщо във такъв форум да се допуснат съвети към това как се поемат психотропни вещества бе?!Как се развива тука модерацията? (явно не на добре).ПРОСТО НЕ ПУШИ ТРЕВА!Толкова ли е сложно?Просто не поемай психотропни вещества!Супер сложно е нали?