PDA

View Full Version : sMs--->RazDqla



Riki1S`F
11-10-2006, 12:35
Kajete mi nqkoi gaden sms za razdqla,gadjeto mi me narani mnogo i neiskam da sam s nego ve4e....

nikinkaaa
11-10-2006, 12:36
:arrow: Тъпо е да скъсаш с гадже със смс (показва , че нямаш смелост да му го кажеш в очите)
:arrow: Има доста такива теми за това хората са направили ТЪРСАЧКА

Ninska
11-10-2006, 12:39
tupo e da skusa6 s nqkoi po telefona

koalka
11-10-2006, 12:49
Много е гадно да те скъсат чрез смс,не ми се е случвало,но определено съм чувала,че е гадно.Постави се на негово място и според мен няма да се почувстваш добре.Кажи му го в очите+това има много такива теми!

nasty_13
11-10-2006, 12:55
hehhe mn zle be...6te kusa6 s nego sas sms ..dori nqma6 smelost da mu se obadi6 kamoli o4i v o4i...neam dumi...i tyrsi6 pomo6t...pi6i kvoto ti e na du6ata...a spored men ne si na pove4e ot 13 :roll:

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 12:56
Не тъпо е по СМС
Може нещо от рода на Ти си най-гадното момче на света,има много по-готини от теб

Riki1S`F
11-10-2006, 13:07
Pusnala sam q tazi tema,za da mi pomognete da si izbera sms,ne da me uprekvate :!: :!: :!: :!: znam 4e s sms e po gadno i tva mi e celta....a za info sam na 16 godini

Kitana
11-10-2006, 13:07
Kajete mi nqkoi gaden sms za razdqla,gadjeto mi me narani mnogo i neiskam da sam s nego ve4e....
това не е най-правилния на4ин... щом наистина те е наранил, върни си му го- няма нищо по обидно от това да застанеш пред някого съвсем и спокойно да го погледнеш в о4ите и да му съобщиш 4е нищо не струва! 4е не е 4овек за теб, не е 4овек на който може да се раз4ита, да се вярва и който заслужава истинска любов и уважение...
няма нищо по болезнено и нараняващо само4увствието от това да ти кажат право в о4ите 4е си нищожество!!!

RoSsY88
11-10-2006, 13:14
НИКОГА не зарязвай,чрез смс!!!Тва е ужасно тъпа пречина и мн боли!!!Не слизай на нивото му!Вижте се кажи му защо те е наранил и чене искаш да си с него!но никакви смс!!!Зарязва ли са ме чрез смс и болката е ужасна

MiSs`SexaPiL
11-10-2006, 13:46
Kaji mu 4e e govedo i da kine mraka :D :D :D

Strano_Brutalno_F
11-10-2006, 13:47
"ti postapi gadno s men zatova taka ti go vra6tam iskam da skasame i to4ka kasmet s drugite "
"mainata ti pravi kakvoto iska6 no men pove4e ne me tarsi, kasame ."
drugite i sam moje6 da gi izmisli6 :wink:

ruff_rider_lady
11-10-2006, 14:17
Много е тъпо да късаш с смс , но понкога за човека , който ще бъде късан е по - лесно да бъде скъсан с смс , защото никой не може да разбере как се е почувствал този човек в мига на раздялата и каква е била реакцията му . От друга страна може да се почувства и унижен , ако е изкарал много време с човека , който го къса и да помисли , че не е заслужил с нищо такова отношение . Но в крайна сметка всичко опира до характера и на двамата .

priti_kiti
11-10-2006, 14:22
е, щом иска наистина да го нарани - най-добрия начин е с смс.

и все пак не ти препоръчвам..

sexy_dizzy
11-10-2006, 14:27
"Надявам се да не постъпваш със следващата си приятелка така както постъпи с мен."
"За пореден път ми доказа, че само съм си губила времето с теб"
И тн.
Но ти препоръчвам това да го кажеш очи в очи.Не му падай на нивото

CVETELLINA
11-10-2006, 15:01
Колкото и гадно да е постъпил,защо трябва да се принизяваш на нивото му?!Страшно тъпо е да го скъсаш със смс..1-во,защото това показва,че нямаш достатъчно смелост да му кажеш какво мислиш в очите..
и 2-ро,защото няма смисъл на глупака да отвръщаш с глупост!Мисля,че много по-гадно ще му стане ако се изправиш пред него с вдигната глава и му кажеш всичко в очите,отколкото да му напишеш 2-3 реда,които я прочел,я не... :?
И още нещо,ако наистина искаш да го заболи-бъди безразлична!Ако той поне малко те обича,100% ще му е доста кофти...

Drunk In My Desire
11-10-2006, 19:14
Да се разделиш с някой чрез смс сигурно е най-глупавото нещо, което може да се направи в такава ситуация.. то не бяха смси, то не бяха кюта, скайпове и не знам си още какви простотии.
Най-малкото, заради времето, което си прекарала с този човек и връзката, която сте имали, е нужно да имаш някакво елементарно уважение към тези неща, към него и най-вече, към самата себе си.
Всички сериозни въпроси започват да се обсъждат не очи в очи. Каквото имаш да му казваш - кажи го; бъди искрена и така ще си започнеш всичко на чисто.
А това, че той е постъпил като идиот, трябва ли да те кара и ти да постъпваш така? -.-

{Sweety_f}
11-10-2006, 19:34
ami mislq 4e tova ne e nai-dobriq na4in da skysash s edno mom4e makar 4e i az sym go pravila :lol: ,no lsed kato si reshila 4e te e naranil tolkova mnogo 4e iskash da skysash s nego po sms moje bi tova e nai-dobriq na4in,no opitai da mu go kajesh v o4ite mislq 4e shte e po dobre kaji mu kakvoto ti idva ot vytre i se opitai da mu kajesh 4e te e naranil mnogo i za tova ve4e ne zaslujava tvoqta love!!dano moq syvet da ti pomogne:PP

miloto_girl_4e
11-10-2006, 19:44
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=61716&highlight=%F0%E0%E7%E4%FF%EB%E0