PDA

View Full Version : мога ли да ги съдя?



n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 13:34
Вчера се разхождах по НДК с 2ма приятели, които играят брейк. И понеже са 'смъкнати' и тия тъпи полицаи веднага ги сложиха в категорията 'Престъпник-наркоман'...Сичко хубаво решиха да ги джобят и извадихме късмет че точно неска нищо не носеха...Както и да е, бяха 2ма мъже и напрао си ги съблякоха зад НДК...
Проверяваха и мен, въпреки че нямаше женска и да не казвам къде не ми ровиха...
Пффф как ги мразя! Не мога ли да ги съдя? Мисля че нямат право!

extazygirl
11-10-2006, 15:16
nikoi maj policai nqma pravo da prebarkva momi4e edinstveno moje samo ako e jena policai!!!!!i vsqko momi4e imam PALNOTO PRAVO ako nqkoi iska da go prebarka za ne6to da otkaje i ako te nastoqvat,prosto kazva6.."MNOGO DORE SI ZNAM GRAJDANSKITE PRAVA i nqma pravo maj da me pretarsva"

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 15:49
mi az mu kazah a toi mi kaza 4e ako 'sum tolkova diva 6te spq v raionnoto'

teenkopele
11-10-2006, 18:36
mi az mu kazah a toi mi kaza 4e ako 'sum tolkova diva 6te spq v raionnoto'

Само се е опитвал да те сплаши. Няма за какво да те/ви заведе в районното. Нито сте направили нещо, нито са намерили у вас трева или нещо друго.
Не давай на мъж-полицай да те докосва. Това е противозаконно! :evil: :evil: :wink:

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 18:52
а мога ли да го съдя за това? Майка ми работи в съда, ама ме е страх да я митам че ше реши че пак се занимавам с такива неща...

BornFromPain
11-10-2006, 21:47
Хахах не се излагай бе.. Ще съдиш закона.. Отиваш в местното районно и чрез продължителна обработка те карат да си признаеш, че изобщо не са те джобили..
Винаги могат да те проверят, ако изглеждаш подозрителен. Ако нямаш лична карта или ако е късно(закона за вечерния час е приет отдавна) и нямаш 18 можеш да преспиш в районното. Там ако си отворен/а те обработват и после казват че са те намерили така, тичайки ядосан/а с тухла в ръка към някой магазин. И единственото навременната им намеса е спестила сумати проблеми..
Демек не - не можеш да съдиш закона.
Не и в България.

BornFromPain
11-10-2006, 21:48
+т'ва жалбата ти дори с помощтта на майка ти може и да не стигне до прокуратурата.. Съвсем възможно е да не премине и през доста по-ниските инстанции..

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 21:50
ммм да мисля, че си прав....се пак иска ми се някак да си платят, за това че ме разсъбличаха зад НДК...и все пак иди докажи че не си измислям...

BornFromPain
11-10-2006, 21:57
Ами един от мойто даскало го накараха да си смъкне панталона - да остане по боксерки по време на даскало, и го караха да скача на пети, само защото им изглеждал подозрителен и защото според тях имал проблеми с футболното хулиганство(просто имаше шалче на левски)..
Така че тия работи са си просто следствие, от това че се обличаш така.. И аз съм ял шамари и тупаници от криминални само щото съм им приличал на човек който има коз в себе си.. Просто като това си ти, и държиш да се обличаш така, проблема с куките е едно от нещата които трябва да изтърпиш. Можеш да сложиш поличката, ботушките и потничето и да не те пипнат до края на живота ти.. Избора си е твой :>

NiKOLAN
11-10-2006, 22:59
това е животът. занапред те чакат още много такива изненади спокойно...

Amayo
11-10-2006, 23:08
ПОдкрепям - тия смъкнатите трябва да ги гонят до дупка :-D . За обарването на момичета може и да се поспори, но общо взето хората си вършат работата и няма за кво да го правите на проблем. Няма да забременеете ако ви пипа полицай :lol: .

NiKOLAN
11-10-2006, 23:29
Няма да забременеете ако ви пипа полицай :lol: .ти да не си полицай?

panterata
11-18-2006, 23:42
амии ти не можеш да докажеш какво е правил. той ще отрече ест и неговата дума срещу твойта.. помисли малко на кой ли щя повярват?? и къде толкова те пипаше въпросния полицай?? чудо голямо.. чак пък да го съдиш..

Fukc/cenzura lek/
11-22-2006, 11:49
ПОдкрепям - тия смъкнатите трябва да ги гонят до дупка :-D . За обарването на момичета може и да се поспори, но общо взето хората си вършат работата и няма за кво да го правите на проблем. Няма да забременеете ако ви пипа полицай :lol: .

за кво да ме гонят куките кат съм смъкнат а?!щото не съм почитател на Азис ли? за кво?!
Отговор:Щото куките са педали :twisted:

+мн по-удобно ми е ,че съм смъкнат,щото иначе не е удобно на топките въобще хахахаха така са мн мн фрееее

crazy_sexy_cool`f
11-22-2006, 13:05
може и можеш, ..........................................

n0 CoNnEc7i0n =)
11-23-2006, 17:38
и къде толкова те пипаше въпросния полицай?? чудо голямо.. чак пък да го съдиш..
пффф братле ае аз да дойда да ти ровя едва ли не в путката да видим дали ше грееш от щастие както сега


ПОдкрепям - тия смъкнатите трябва да ги гонят до дупка
А тия като тебе тряа направо на кладата

Amayo
11-23-2006, 19:50
Като те е страх от мечки не ходи в гората. Това са на улицата правилата. Очаквах че и за мене има дървета но не очаквах толкова скоро тея ченгета.

n0 CoNnEc7i0n =)
11-24-2006, 12:30
oo ti moe6 i da rimuva6
ae fuck you be negurhttp://bgfreaks.org/style_emoticons/default/icon4.gif

Amayo
11-25-2006, 19:03
А да ти го начукат следващия път тогава кат си толко отворена 8) . Ма не полицаи ми скинари.

evil_lady_in_black
11-25-2006, 20:32
За жалост никой неможем да съдим :cry:

n0 CoNnEc7i0n =)
11-25-2006, 22:13
А да ти го начукат следващия път тогава кат си толко отворена 8) . Ма не полицаи ми скинари.

апф определено не ти е лесно, мога да ти гарантирам, че скин в софия няма да ме пипне по никакъв начин

Amayo
11-26-2006, 10:35
Хуу от мен да мине - полицай да е. :lol:

/wan`a`doo/
11-26-2006, 11:48
Трябва да си знаете правата и да си ги отстоявате, независимо дали срещу теб седи кука, учител или просто баба ти. И от какъв зор ще даваш на мъж да те джоби, щяла си да спиш в районното-да, за това, че искаш да се спази закона ли?! Хах, и междудругото те не могат и да ти бъркат тук-таме. Блааах, а пък за протокол сигурно не си се и сетила даже... тогава не се оплаквай!

n0 CoNnEc7i0n =)
11-27-2006, 12:08
ама тях да си ги джобят аз изглеждам примерна! А ако им кажа така, както ти казваш ме е страх какво ще ми направят в районното, щом на публични места си позволяват...

quench
11-27-2006, 12:47
Нищо не можеш да направиш. Можеш да настояваш за дисциплинарно наказание,ако са те опипвали в сексуален контекст,но с това нищо няма да постигнеш. Това е полицейска проверка,а ако не е официална - лесно се издава протокол със задна дата от шефа на районното. Не се мъчи,ако имат опитен юрист,могат да извъртят така нещата,дори да се стигне до съд,че направо...

gangbang
11-27-2006, 15:21
Вчера се разхождах по НДК с 2ма приятели, които играят брейк. И понеже са 'смъкнати' и тия тъпи полицаи веднага ги сложиха в категорията 'Престъпник-наркоман'...Сичко хубаво решиха да ги джобят и извадихме късмет че точно неска нищо не носеха...Както и да е, бяха 2ма мъже и напрао си ги съблякоха зад НДК...
Проверяваха и мен, въпреки че нямаше женска и да не казвам къде не ми ровиха...
Пффф как ги мразя! Не мога ли да ги съдя? Мисля че нямат право!

Разбира се, че можеш да ги съдиш.

1. Нямат право да те пребъркват. Могат само да ти поискат лична карта, ако нямаш те водят в районното и там ти сама вадиш всичко от джобовете. В последствие се установява самоличността ти. Обаждат се на родители и т.н. След което те пускат и ти налагат глоба от 50 лв. Но тава е при условие, че нямаш лична карта. Ако си имала такава, нямат никакво право да те докосват даже.
2. Полицайте са длъжни да ти представят служебните си карти. Име, звание и полицейско управление от което са.
3. Трябва да знаеш правата си и да си ги отстояваш.

Моят съвет е да се посъветваш с опитен юрист и да им задеш едно дело в съда. :wink:

WwanAdoO
11-29-2006, 07:36
1. Нямат право да те пребъркват.
...
Да могат да ти искат лична карта и дори и да имаш пак могат да ти проверят личните вещи...

He3HauKa
12-01-2006, 23:00
Mogat da te prebarkat ako nqmash lichna karta,no po princip shtom si momiche ,myje nqmat pravo da te prebyrkvat,samo jenski policai moje :mrgreen: Taka che e trqbvalo da poiskash imenata im i ot koe raionno sa i sled tova da kajesh na vashite i taka .. :mrgreen:

n0 CoNnEc7i0n =)
12-02-2006, 19:00
Казах на наще баща ми ми се изсмя и каза, че като се обличам "подстракаващо" ми било малко да ме събличат, а майка ми само ме изгледа тъпо като пребозало животно в букфалния смисъл и ми каза "Хвърли пепелника, че ме дразни"...
Получавам РАЗБИРАНЕ!!!

{Sweety_f}
12-02-2006, 19:11
vse pak sa policai no ako iskash pogovori s nqkoi koito e po zapoznat v tazi oblast:)

gerinceto
12-03-2006, 17:32
nikoi maj policai nqma pravo da prebarkva momi4e edinstveno moje samo ako e jena policai!!!!!i vsqko momi4e imam PALNOTO PRAVO ako nqkoi iska da go prebarka za ne6to da otkaje i ako te nastoqvat,prosto kazva6.."MNOGO DORE SI ZNAM GRAJDANSKITE PRAVA i nqma pravo maj da me pretarsva"