PDA

View Full Version : Moderated: С всеки изминал ден ми се струва, че не ме обичат



GalleNo_MoMi4eNce
11-10-2006, 15:10
!Много съм отчаяна защото с всеки изминал ден ми се струва все повече че родителите ми не ме обичат!Даржат се много странно знам че не съм и любимка но искам да ми обращат повече внимание.Имам по малка сестра и брат като сестра ми винаги е била любимката на всички и това е очевидно!Но от това мн0го ме боли.Не искам да сам и любимка а да се държат с мене по добре...Постояно ми казват че за нищо не ставам за нищо! :smt010 а аз много се старая да съм това което искат те но така съсипвам себе си!Никога няма да съм това което те искат!Какво ще правитв вие на мое място!Моля ви помогнете ми! :smt010

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

mon4eto
11-10-2006, 15:24
MI az ti prepora4vam da sednete nqkoi den i da si pogovorite otkrito za tova koeto stava...drugo ne se se6tam #-o

KpuCuTo0o
11-10-2006, 15:32
MI az ti prepora4vam da sednete nqkoi den i da si pogovorite otkrito za tova koeto stava...drugo ne se se6tam #-o Mi i az tva moga da ti kaja...

11-10-2006, 15:50
sigurna sum,4e roditelite ti te obi4at,prosto ne znaqt kak da pokajat lubovta si.moje da imat visoki iziskvaniq kum teb,samo za6toto iskat nai-dobroto za teb.tova pak pokazvakolko te obi4at.promeniq ne6tata v sebe si samo ako ti samata go iska6,a ne za6toto nqkoi te kara ili o4akva tova ot teb.i pak ti kazvam,4e tvoite roditeli te obi4at,no ili ti ne go osuznava6 ili te ne znaqt kak da go pokajat.nedei da se pritesnqva6 za gluposti.prosto gledai za izbqgva6 konflikti s tqh i 6te vidi6 kak otno6eniqta vi 6te se opravqt napulno. :wink:

koalka
11-10-2006, 18:55
Няма смисъл да се измъчваш.Просто няма,като имат друга любимка да я имат,сестра ти не е виновна,но те са...защото просто НЕ ЗНАЯТ как нараняват децата си понякога с тъпите си постъпки,а се имат винаги за умни и прави.Както ка казала(някъде го четох):"Най-добрите учители са децата".Престани да се тормозиш...това няма да се промени,нито те ще се променят.Има ли смисъл според теб?Някои после се чудят децата им защо не ги обичат и защо не говорят с тях.И се чудят като малоумни,обаче не откриват грешката в себе си.Плиткоумни са понякога НЯКОИ родители,ама...ние тея деца имаме ли избор?Тва е...

Пенчу
11-11-2006, 05:20
Просто вниманието го получава сестра ти която вероятно е по-малка и се изключва веднага възможноста да се нуждаеш от нещо като се прехвърля на малкия паразит :evil:

teenkopele
11-11-2006, 06:56
!Много съм отчаяна защото с всеки изминал ден ми се струва все повече че родителите ми не ме обичат!Даржат се много странно знам че не съм и любимка но искам да ми обращат повече внимание.Имам по малка сестра и брат като сестра ми винаги е била любимката на всички и това е очевидно!Но от това мн0го ме боли.Не искам да сам и любимка а да се държат с мене по добре...Постояно ми казват че за нищо не ставам за нищо! :smt010 а аз много се старая да съм това което искат те но така съсипвам себе си!Никога няма да съм това което те искат!Какво ще правитв вие на мое място!Моля ви помогнете ми! :smt010

Няма от какво да се притесняваш. Това, че в момента обръщат повече внимание на по-малките ти браст и сестра, незначи, че те обичат по-малко. Нормално е понякога да са изнервени...покрай тези дечурлига.
На това, което ти казват: "...за нищо не ставаш..." не обръщай внимание. Родителите така си говорят. Не го мислят, споко. :wink:

BunnYY_f
11-11-2006, 09:50
Предполагам че трябва да седнете и да обсъдите това, което те мъчи. Ако родителите ти те разберат сигурно ще се съгласят с теб и ще се опитат да променят държанието си към теб. Но според мен най-правилното е да говорите за проблема:) успех!

OVERMIND
11-12-2006, 16:38
Слушаи са GalleNo_MoMi4eNce значи прави като мен аз съм на 18 и нямам братя и сестри и тн. но по отношение на това че ти казвали че не ставаш за нищо и тн. аз с хората които ми го казват процедирам по 2 начина: варянт 1. тегла им яка псувня или варянт 2 скачам им на бои така че които и да ти казва това нещо без значение къв е не му цепи басма :wink: повярваи ми това е единствения начин да накараш някои да те уважава

Smiley_Girl
11-12-2006, 16:55
Много кофти работа :? Нямаш добри родители.Как може така да ти говорят?!Просто се примири и опитай да не им обръщаш внимание,тегли им една майна и тва е.Да се спасяват!

11-13-2006, 17:27
Ами да ти кажа и майка ми постоянно ми повтаря,че сестра ми й е любимата дъщеря(по-голяма е от мен).Постоянно за нея се интересува и винаги застава на нейната страна.Веднъж й се разкрещях и адски й се ядосах,и тя ми каза,че сестра ми имала по-слаб характер и се примирявала с всичко,докато аз съм била по-оправна и т.н.Не че й повярвах де,ама вече не ми пука!Та съвета ми е поговори си с тях и може би ще ти изтъкнат някоя причина.А ако не поне ще си опитала... :wink:

shalis
11-17-2006, 19:13
^npocTo^a3^f^
poznato mie mnogo tova, samo deto na6te se dyrjat vse edno me nqma men vka6ti, vse edno ne sy6testvuva, s maika mi e se ponasqme-ve4e 3 godini sme taka, a predi 1 sedmica se pribrah...bqh se iznesla u baba mi za 1 mesec, a kogato se varnah, na nikoi ne mu napravi vpe4atlenie:( ujasno e, 4estno:(

Slave4You
11-18-2006, 07:53
ами кажи им това което чувстваш.Ние няма какво особено да направим-само ти можеш!Кажи им това което каза на нас и ако наистина те обичат (в което съм сигурна) ще те разберат и ще се поправят.