PDA

View Full Version : Нямам нито един приятел!



Pepon
11-10-2006, 15:10
Това ми е проблема!на 16 съм!А не съм грозен,хич даже,бих казал,че на външен вид съм си гъзарче!Обаче...нямам обособена групичка,нямам приятели,които да ми се обаждат да излизаме някъде!Нито един!А не ми липсват качества-чувство за хумор,толерантност към когото и да било,изключителна лоялност,не съм някво тъпо парче!Обличам се добре!Обаче няма никой до мене,и това ми действа доста подтискащо!А хич не ми се чака да ида в университет,та там да се устройвам и т.н...Ако и вие сте минали по тоя път,споделете какво е станало след това,и някое съветче няма да ми е в излишък!

HopeLesss
11-10-2006, 16:41
Защо не почнеш да излизаш със съученици? Предполагам, че в даскало по-лесно се завързват приятелства. Почнете да ходите по кафенца, насам натам. Все ще има някой с когото ще си паснеш по харакрер. Айде успех!

11-10-2006, 17:37
Imam sushtiq problem... nz.. nz kvo da prava.. obicham da sum centur na vnimanie.. i sam vmaniqchen na temata sichki da me haresvat o-O.. i zashtoto znam che nqma da stane tova i ne zavurzvam priqteli... prosto nz..i az nemoga da se vpisha v nikoq grupichka prosto v uchilishte prekaleno mnogo vvreme zagubih da se praa na puqk i veche sichko e svursheno o-O.. nz..

quench
11-10-2006, 17:51
Хм,такова,не е проблем,фактически.

Ходи по форумите,по форумни срещи и все ще намериш връстници,с които да общуваш - примерно,ако съучениците ти ти се струват скапани...

Прегледай новата генерация на rpg-bg i rpg-rebellion,може и да си паснеш с тях - а и след като играят РПГ редовно,можеш да извършваш социална активност с тях

11-10-2006, 18:41
rpg? kvo e tva

air_wisp
11-10-2006, 18:53
Казваш, че притежаваш качествата на базата на които може да се изгради едно добро приятелство :) Какво чакаш тогава. Общувай с хората около теб но гледаи да не ставаш много нахален, ако и връстниците отсреща поддържат разговора и им се сториш интересен постепенно ще те приемат като приятел. И едно ще ти кажа! избирай компанията по интереси ;) а не по това какъв би искал да бъдеш, за да не станеш смешен в очите на хората с акъл, като се правиш на такъв какъвто не си ;) Все пак ти си решаваш! Успех :wink:

aliq
11-10-2006, 21:11
ami sa sau4enicite ot tvoq klas trqbva da se sgastish

koalka
11-11-2006, 06:09
А с тия от класа ти в какви отношения си?Братле,то не става въпрос за облеклото.Може да си най-големия бедняк и пак да имаш много приятели,въпреки че не се обличаш добре.Това е хубаво,че знаеш какви са ти качествата,а и е хубаво,че не скромничиш.

ssiimmoonna
11-11-2006, 07:29
ami 6tom pritejava6 tezi ka4estva ne mnoga da razbera za6to nqma6 priqteli ne vqravam da si tolkova neob6titelen 4e da ne zavurje6 edno priqtelstvo vse ima 4ovek s koito da si pasne6 prosto.....vse o6te ne si go vidql

приятел
11-11-2006, 10:08
Ние сме си така приятел,по-особена порода. Живей си живота и не се притеснявай.По-добре е да си имаш един верен приятел отколкото 100 фалшиви.

ssiimmoonna
11-11-2006, 10:17
Ние сме си така приятел,по-особена порода. Живей си живота и не се притеснявай.По-добре е да си имаш един верен приятел отколкото 100 фалшиви.
napulno sum suglasna s tebe

Pepon
11-11-2006, 13:00
Ние сме си така приятел,по-особена порода. Живей си живота и не се притеснявай.По-добре е да си имаш един верен приятел отколкото 100 фалшиви.
Да,ама даже и това нямам!А със съучениците ми съм в добри отношения,ама много им се дразня,щото например се разбереме да играем мач някъде,изведнъж се събираме 30 човека-"да бе,там съм",обаче накрая сме 4-5 човека!А за кафета съм казвал 2-3 пъти,"аи да идем някъде тая вечер,ама"да бе айде да идем",след това питам ще ходим ли тая вечер накъде-ам,де да знам,ще видим"!!!Ко да приказвам!А по въпроса с общителността нямам проблеми!Ама положението е такова :( !!!

Джи
11-11-2006, 13:15
Кофти.Ама нали знаеш,че няма безисходни ситуации,дишай,ще се оправиш.
Защо не ги питаш в прав текст какво не ти е наред или нещо от сорта?

Nightwish_fen
11-12-2006, 20:33
pri men be6e su6toto. Tezi ot moq klas vse govoreha za nqkoi ma4 , fytbolist ili ne6to takova , a men tva i4 ne me gree i ostanah sam ama po-kusno si namerih priqteli ot drygiq klas i sega sme mnogo blizki. Napulno sum suglasen s ^SpideR^ za interesite tova e naj-vajnoto. I kakto sa kazali horata "Interesa klati fesa" Yspeh!!!

Evil_ChilD_f_
11-12-2006, 23:18
Ми ... и аз съм до някъде така ...в даскало нямам добри приятли имам предив врастници освен едно момиче .... другите просто са адски лигави прото много големи деца ... не казвам че аз съм некфа голяма ... и нз си кфо си ... но съм свикнала да излизам с по големи и това ве4е в продължение на 2 години .... старая се да се държа с връсниците си добре и да съм като тях ... ама не ставаааа.Кофти ми беше отначало ... но сега сичко е ОК така че човече споко ще намериш все някои които да ти подаде ръка ;)))

koteto_1701
11-13-2006, 09:36
e i i az bqh taka misleh 4e imam mnogo priqteli no v edin moment kogato mi trqbvaha te izvednaj se izpariha.kogato se premestih v novoto daskalo nqmah nito edin priqtel makar4e se premestih s dve sau4eni4ki ot biv6iqt mi klas vsi4ko varve6e na opaki novo daskolo novi u4iteli novi hora i az se zatvorih v sebesi.no vtorata godina zapo4nah da se spreatelqvam s nqkolko 4oveka ot moqt klas i sega sme nerazdelni navsqkade hodim zaedno 3 momi4eta sme i 1 mom4e no mnogo se uvajavame.edin pat gi pomitah kakvo im e bilo 1 vpe4atlenie ot men da ti kaja ne me opisaha kato cvete za mirisano no az si znam 4e nesam taka4e trqbva da znae6 i mnenieto na tvoite priqteli za6toto e mnogo vajno ako se pravi6 na ne6to koeto nsi zna4i nqma skoro da si nameri6 istinski priqteli otposnise i se posni po te4enieto ako ti trqbva priqtel az sam na sre6ta pi6imi :smt006