PDA

View Full Version : Zapoznanstvo



usmivkata
11-10-2006, 15:13
Zdraveite skapi teen4eta
Iskam da pitam tezi koito si imat priqteli/ki kak gi zapoznahte s va6ite ?
za6toto az si imam priqtel ot 4 meseca no o6te ne se e zapoznal s na6ite v te go znaqt koi e no ne se poznavat a toi iska da se zpaoznaqt no iskam dapitam vas kak da gi zapoznaq?
v smisal toi da doide v nas i da gi zapoznaq tam da piem po ne6to ili kak ?
vie kak postapihte ?
toi ne e idval v nas i az ne sam hodila v tqh no pak i neznam kakvo da pravim kato otidem v nas 6toto toi v tqh ima komputar a az nqmam i nqma kakvo da pravim i neznam
Molq vi pomognete mi

P.S. sori ako na nqkoi temata my se struva typa no mi se nalaga.. pls :oops:

Kitana
11-10-2006, 15:18
ми незнам как стоят нещата.. с официланите запознанства при мен нещата са спонтанни .. просто се беше наложило да дам на майка му едни докоменти да ги преснима на ксерокса и така.. после с баща му в тях..
а тойс нашите... се запозна като се скарахем той ме хвана за ръка и заведе на лекар .. а преди това минахме през нас ЗА ДА ВЗЕМЕ ОТ МАЙКА МИ ЗДРАВНАТА МИ КНИЖКА!!!!!!!!!!!!!!!1 какво да кажа бях в ШОК!!! и така се запозна с нашите..
ина4е няма нищо ло6о казваш на сем си 4е ще го поканиш и вси4ко ще е ОК! все пак това са ти родители -непадат от Марс , а той ти е гадже а и 4 месеца не са малко :)

teardrop
11-10-2006, 15:38
Ами не беше особено хубав повода... Беше направил нещо, разкрещял се беше на директора и беше на съвет идправен, а родителите му също трябваше да дойдат и така се запознахме...беше много унизително..за него имам предвид. А на мен ми беше неудобно. Това беше някъде 1 месец, след като тръгнахме.
А той с майка ми и баща ми се запозна понеже си счупих крака и той ме заведе в болницата да го гипсират и стоя с мен цял ден, дори и след като дойдоха нашите. Та така..много е миличък :smt016

tedinkata_
11-10-2006, 15:45
ami az s moq fr xodq ve4e po4ti 6 meseca i ne sam go zapoznavala oshte s roditelite mi nito toi men s negovite :mrgreen: mislq 4e tova nqma da e ot 4ak tolkova golqmo zna4enie.. puk i mn vruzki v koito imenno roditelite ne odobrqvat edin ot dvamata koeto e absurdno mejdu dr i adski nepriemlivo pone za men.. :-s slu4valo mi se e takova neshto-roditelite mi da ne odobrqt fr-a mi.-predi polovin god nqkade shtoto pusheshe treva i si mu li4eshe de :P no az ne go ostavix estestveno zaradi tova im mnenie ::: - ottogava ne gi zapoznavam ve4e s priatelite i gadjetata mi =;

macka123
11-10-2006, 15:45
ми сегашния ми още не съм го запознала а предишния го запознах официално на рд-то ми

IlLuSi0nS`
11-10-2006, 16:57
ем случайно... примерно той е внас когато те се връщат от работа или ни срещат некаде по улиците.. такива некфи организирани запознанства са тъпи според мене

HopeLesss
11-10-2006, 17:03
Аз от личен опит мога да ти кажа, че изобщо не е хубаво да го запознаваш с вашите. Така се беше получило, че с бившия ми приятел, с когото бяхме 2 години заедно, се разделихме и майка ми в началото беше много зле, дори плачеше... Не е хубаво така, защото повечето се привързват и после е кофти за всички.

LO6IQ
11-10-2006, 18:30
Аз от личен опит мога да ти кажа, че изобщо не е хубаво да го запознаваш с вашите. Така се беше получило, че с бившия ми приятел, с когото бяхме 2 години заедно, се разделихме и майка ми в началото беше много зле, дори плачеше... Не е хубаво така, защото повечето се привързват и после е кофти за всички.

u3pog
11-10-2006, 22:58
Ще се осмеля да дам и мъжката гледна точка на този въпрос аз като 1 момче което през живота си е обичал само 1 път го давам директно ;) Моя слуцхеи с бившата ми е следния: още 1-я ден в които тръгнахме гледахме 1 свадба на неим кошия общ познат така баща и ни завари двамата и почна дая разпитва пред мен кои съм не беше особено приятно но случея вече с маика и беше друг защото маика беше в Гърция и беше чувала за мен но не ме познаваше и още на 1-я ден в които тя се върна аз вече я познавах и така ... мисалта ми беше че няма нищо страшно от тва да ги запознаеш но преди всичко си помисли дали родителите ти ще го харесат защото те играят много голяма роля в такъв случеи като го познават!! аиде стига с лекциите и Успех!! :D

Mikohito
11-11-2006, 03:01
Еми питаш вашите като за начало дали имат нещо против да поканиш приятелят ти на вечеря когато ги навиеш тях му казваш на него кога да дойде и така.След вечеря ти и той ще се осамотите в стаята ти и може да гледате ТВ или да слушате музика и т.н.

Sazi
11-11-2006, 17:09
Ami gajeto mi mnogo iska6e da se zapoznae s moite roditeli.I se bqhme razbrali da doide i da me vzeme ot nas.I taka edna ve4er doide az go zapoznah s roditelite si.Po4naha da si govorqt na dulgo i 6iroko....Abe be6e qko :) Maika mi mnogo go haresa :P eee i vse o6te go haresva :lol:

Opitai i ti daje moje da go pokani6 vav vas (kato ve4e si predopredila roditelite si 4e 6e imate gost) i taka :P

{Sweety_f}
11-11-2006, 17:15
аз не съм запознаала пр ми с родителите мисля 4е не се налага,но след акто той иска....зна4и има сериозни намерения към теб,но аз не мога да ти помогна,защото...нз нз

TreeHill
11-11-2006, 17:46
ne pomnq kak stana poznavam priqtelkata si ot 7 godini