PDA

View Full Version : Защо мъжете харесват толкова оралната любов



olive_oil
11-10-2006, 15:24
Толкова много връзки са се разпадали именно заради неразбиране на този така прост въпрос, че статистиците просто не се наемат да изчисляват.

Оралната любов винаги е издигана в култ от мъжете и мразена от жените. Предразсъдъци, отвращение или неразбиране, без значение причината, хиляди мъже са лишени от това удоволствие, а хиляди жени не разбират защо нещата с партньора им не вървят.

Разнообразие

Рутината в сексуалния живот убива желанието и на мъжете и на жените. Смяната на позите променя усещането и това го знаят чудесно всички дами.

С оралната любов е същото. За разлика от жените, които имат няколкостотин повече нервни окончания и могат да изпитат поне два вида оргазъм, мъжете са малко ощетени в тази област и оралната любов всъщност е единственият начин да сменят малко усещанията.

Гледката

Повечето мъже мечтаят от невръстна тийнейджърска възраст да видят застанала на колене жена, която се е отдала единствено на това да достави удоволствие.

Просто приемете, че докато жените мечтаят да се разхождат на лунна светлина по плажа с мъжа на мечтите си, който е смесица между Джони Деп и Вин Дизел, например, момчетата са далеч по-практични.

[size=18]Скоростта[size]

Фактът, че оралната любов е нещо „специално“, както и това, че усещането е по-различно от обикновено, кара мъжете бързичко да „излитат в небесата“. Стимулирането по различен начин усилва усещанията и логично води до по-бърз край.

Drakthul
11-10-2006, 17:11
Аз пък съм мъж и много се кефя да правя орална любов на жена .. а тя да ми свири? .. пъх .. все тая ми е .. :roll:

11-10-2006, 17:17
Nemislq che momiche moje da razbere chustvoto.. i to opr ne e da vidish momiche v kolenete ti... tzz.Koi e kazal che momcheto trqq da e pravo? az kato sum prav ne mi e hubavo po qko e kato si sednal.. ili legnal ne e zadaljitelno da q gledash.Puk i dneshno vreme oralnata lubov e dosta razprostranena i ne sum chuval ot momiche da kazva che mrazi da go pravi.. a idva i drugata strana che kato te ni pravqt na nas est taka nie se zaduljavame da vi pozadovolim po tozi nachin i vas,a nadali ne vi haresva tui che.. vse pak e izmislena i pozata 69.. v neq jenata ne e v krakata na muja.. nali? i si dostavqt vzaimno udovolstvie

quench
11-10-2006, 17:31
Правиланата дума тук е "обгръщане". Ако можеше да го почувстваш с вагината си,Зехтинче,щеше да се влюбиш в него... Сигурно и аз бих се побъркал,ако можех да изпитам чувството на женския оргазъм,но...

sherry
11-10-2006, 17:55
Не е вярно, че момичетата мислят, че оралната любов е нещо гнусно. Даже според мен по - голямата част от момичетата също я харесват!

koalka
11-10-2006, 18:03
Ами може и да е така.Но си права,че мъжете много харесват свирките и те се нуждаят от разнообразие,защото са ощетени.

HagpycaH
11-10-2006, 19:29
Еми лично на мен свирките ми харесват мн по някой пут кат получа някаф факс са зарибявам с приятелката ми орална любов се пак само секс секс и пак секс е банално малко разнообразие трябва да има.

11-11-2006, 00:17
Толкова много връзки са се разпадали именно заради неразбиране на този така прост въпрос, че статистиците просто не се наемат да изчисляват.

Оралната любов винаги е издигана в култ от мъжете и мразена от жените. Предразсъдъци, отвращение или неразбиране, без значение причината, хиляди мъже са лишени от това удоволствие, а хиляди жени не разбират защо нещата с партньора им не вървят.

Разнообразие

Рутината в сексуалния живот убива желанието и на мъжете и на жените. Смяната на позите променя усещането и това го знаят чудесно всички дами.

С оралната любов е същото. За разлика от жените, които имат няколкостотин повече нервни окончания и могат да изпитат поне два вида оргазъм, мъжете са малко ощетени в тази област и оралната любов всъщност е единственият начин да сменят малко усещанията.

Гледката

Повечето мъже мечтаят от невръстна тийнейджърска възраст да видят застанала на колене жена, която се е отдала единствено на това да достави удоволствие.

Просто приемете, че докато жените мечтаят да се разхождат на лунна светлина по плажа с мъжа на мечтите си, който е смесица между Джони Деп и Вин Дизел, например, момчетата са далеч по-практични.

[size=18]Скоростта[size]

Фактът, че оралната любов е нещо „специално“, както и това, че усещането е по-различно от обикновено, кара мъжете бързичко да „излитат в небесата“. Стимулирането по различен начин усилва усещанията и логично води до по-бърз край.

Незнаеш просто колко си права... =D> =D> =D> =D>

АТАКАБГ
11-11-2006, 03:42
Щото е приятно усещането да си чувстваш хуя в нечия уста или засмукван и близан от езиче 8)

SINDEL
11-11-2006, 09:34
Едва ли някое моми4е може да разбере какво то4но изпитва един мъж като му го лапнат и сте прави 4е мом4етата имат нужда от пове4е разнообразие. Но пък не мисля 4е оралната любов е нещо гнусно за жените особено пък в деншно време когато все по-малко неща са табу или се с4итат за гадни или извратени. Освен тва няма нищо лошо да доставиш удоволствие на приятеля си по този на4ин. Не би трябвало свирките да се с4итат за нещо унизяващо. [-X

krem4et0
11-11-2006, 09:44
И аз това се чудя,но разбрах,че е така,защото гаджето не помни кога за първи път правихме секс,ама помни първата ::: .За какво да си говорим. Иначе на мен също ми харесва оралната любов!

bungle
11-11-2006, 09:47
Оралната любов \:D/ .Но наистина на мъжете страшно много им харесва.Интересно наистина..какво ли е усещането? :oops:

Kitana
11-11-2006, 09:47
хмм зависи ...например моя не му допада идеята за френска предпо4ита пове4е секса.. но не отказва и френска... само за разнообразие от време на време! което ме у4уди но какво да се прави... а ина4е по горе добре са се изказали защо толкова мн им се прави ... орална любов ;)

m1rka6t0_k0ti
11-11-2006, 13:56
Аз пък съм мъж и много се кефя да правя орална любов на жена .. а тя да ми свири? .. пъх .. все тая ми е .. :roll:

малко има такива мъже но ги има все още и се радвам че гаджето ми е един от тях :) не че не обичам да му правя свирки но всяко момиче различно :)) :P :P :P :P :-D :-D :-D :-D :-D :) :D :lol: