PDA

View Full Version : тинейджъри



ваниа
11-10-2006, 16:00
Искам да ви питам, нз дали тук е мястото, ама просто не намерих другаде
Какво ви е мнението за хора, които ги е срам да танцуват? Намирате ли ги задръстени...
и какво мислите за тинейджърите, които не ходят на дискотека? Задръстени ли са?

mon4eto
11-10-2006, 16:09
Ne moje da smqtame xorata koito ne xodqt na diskoteka i ne iskat da tanzuvat za zadrasteni...samiqt 4ovek ne se opredelq ot tova kakvo pravi i kade xodi,a ot tova kakvo pritejava :!:

white_chik
11-10-2006, 18:11
Еми,всеки си има парво да ходи на дискотека или да не ходи.Много хора не харесват чалгата,а в дискотеиете("детските) се пуска предимно чалга и затова мноо хора не ходят по тях,а не защото са задръстени.По купоните ми е малко странно,когато някой не танцува,но съм далеч от мисълта,че този човек е задръстен.

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-10-2006, 18:23
men me e sram da tancuvam.. ne se imam za zadrustena :lol: a po diskoteki hodq(lqtoto ili pone v na4aloto na proletta shtoto sega e ku4i stud navun) no znam kude da hodq 4e da puskat po malko 4alga... male .. tazi "muzika" ako moga da q nareka taka nz kude mi burka.. vsashtnost mi e malko smeshno kato vidq nqkoe momi4e tancuva si tam i ve4e se ima za mn`gotina i super qka i po4va da si vdiga bluzite.. nqkak tova mi e gadno :? a i kakto kaza white_chik vseki si ima pravo da hodi ili ne na diskoteka kato go kefi ok kato ne go kefi sushto ok tova ne mislq 4e e na4ina da se izbira dali edin 4ovek e zadrusten ili ne 8-[

air_wisp
11-10-2006, 18:59
Какво значи "задръстен"? Какво като дадения човек на ходи на дискотека? И какво като не танцува? Ми не му се танцува и няя да танцува :)дали го е срам от останалите си е негов проблем но е грешно да го считате за задръстен :) просто е по затворен в себе си и има други интереси...бла бла ето например на мен ми е по яко да се съберем у някой приятел и да си сложим софрата да преядем и после да препием :) да е СВЕТЛО, да се ЧУВАМЕ и да пускаме наша си музика, а не чи-чи-фолка от дискотеката :)

psycho_girl
11-10-2006, 19:11
normalno li si #-o zadrustenii :shock: kato ne im haresva muzikata ili kato ne sa v nastroenie nqma da tqncuvat mn qsno, a tvq 4e ne tancuvat ne zna4i 4e sa zadrusteni

Angel_Girl
11-10-2006, 22:13
Искам да ви питам, нз дали тук е мястото, ама просто не намерих другаде
Какво ви е мнението за хора, които ги е срам да танцуват? Намирате ли ги задръстени...
и какво мислите за тинейджърите, които не ходят на дискотека? Задръстени ли са?
Ще ти кажа нещо ако това е твоето мнение значи си хипер прост теен. [-X
Много ясно, че човек, който не ходи на дискотека и го е срам да танцува не е задръстен.
Какво значи задръстен в крайна сметка!??

koalka
11-11-2006, 06:07
Ами не ги мисля за задръстени,просто явно не им се ходи.Това не трябва да ги комплексира,има далеч по-хубави начини за забавление...но това за срама,ами трябва да се преодолее този срам,защото така се лишаваш от удовоствие заради другите...няма смисъл...

teenkopele
11-11-2006, 07:22
1. Не си градя мнението, за някой, с това дали го е срам да танцува или не.
2. Нищо не мисля за тях. Според мен, това не е признак на задръстеност. :wink:

tedinkata_
11-11-2006, 07:31
ne mislq 4e sa zadrusteni :!:

RoyTheReaper
11-11-2006, 10:16
не виждам за какво трябва да танцувам - няма нито една причина да го правя, и много да не го правя:
:arrow: музиката която слушам не е танцувална
:arrow: не ми харесва, не ме влече
:arrow: не харесвам дискотеки
:arrow: не мога да танцувам; защо да се правя на шут?

а за задръстеността - аз не лепя такива етикети на хората. ако ми дефинирате какво означава "задръстен", може и да ви кажа дали се определям като такъв и дали определям хората които не танцуват като такива.

macka123
11-11-2006, 10:38
естествено че не се задръстени
всеки си има предпочитания

titin4eto
11-11-2006, 16:09
Не!! Въобще не са задръстени!!! Задръстен е човекът, който смята, че да не танцуваш и да не ходиш по дискотеки е задръстено!!! Аз лично не обичам дискотеки, защото:
1. Пускат предимно чалга
2. Там ходят предимно хора, които особено не ме влекат
3. След оня случай с Индиго и както знам как нещата в Бългапия се "променят"
4. Там се продава дрога
5. Нещо не мога да възприема идеята да въртя кючеци пред напълно непознати-разбипам на купон, ама на дискотека...

Джи
11-11-2006, 16:36
Споко бре.
Аз съм жив факт даже.Даже не обичам да xодя на дискотеки,поради ред причини,чалгари,кофти музика и малки пикльовци.Най-много да отида с няколко печки за отскок и да понабием някое друго зле.
И пък смятвай как ще ти стана да танцувам на мазна чалгия.Е не.Аз не съм Минка от село Бацова Маала.Предпочитам партитата със силен dnb + hip-hop.

titin4eto
11-11-2006, 16:52
Абе можете ли да ми кажете дискотека в София, в която се пуска хаус или хип-хоп или нешо подобно, но не да е чалга... Защото съм много зле с тези заведения...

PLAMENKOО
11-13-2006, 09:12
Хаха абе пич тая тема е лишена от всякакъв смисъл , ми и аз не обичам да танцувам -> щото немога , ама ми е през оная работа щото мога да права мнг мнг други неща които вие "незадръстените" неможете!
И м/у другото като се ходи на дискотека що да е задължително да се танцува?

Sazi
11-14-2006, 07:42
Искам да ви питам, нз дали тук е мястото, ама просто не намерих другаде
Какво ви е мнението за хора, които ги е срам да танцуват? Намирате ли ги задръстени...
и какво мислите за тинейджърите, които не ходят на дискотека? Задръстени ли са?


Horata ,koito ne hodqt po diskoteki NE sa zadrasteni ili kakto nqkoi obi4at da se izkazvat "zdyhani"
Nqma takova ne6to.Az li4no ne obi4am diskotekite :mrgreen:
Pravi kakvoto ti dostavq udovolstvie na teb :)

11-14-2006, 14:19
Еми,всеки си има парво да ходи на дискотека или да не ходи.Много хора не харесват чалгата,а в дискотеиете("детските) се пуска предимно чалга и затова мноо хора не ходят по тях,а не защото са задръстени.По купоните ми е малко странно,когато някой не танцува,но съм далеч от мисълта,че този човек е задръстен. da i az to4no zaradi taq tapa 4alga ne godq :smt019 :smt019 :smt019

Jessika_MG
11-14-2006, 16:37
Не ми се вижда като критерии за задръстеност, а и никога не ми е изглеждало така. От кога да си срамежлив означава да си задръстен?
Глупаво е да го мислим. Единствения недостатък на това може би е, когато всички танцуват и някой се отдели, защото го било срам и си е вманиячил "аз не мога да танцуват". Тогава вече е куцо и не ми харесва. Но въпроса не опира до това - да си задръстен, а да си инат!

crazy_sexy_cool`f
11-15-2006, 11:49
определено НЕ са задръстени.

marche
11-16-2006, 06:51
Ne moje da smqtame xorata koito ne xodqt na diskoteka i ne iskat da tanzuvat za zadrasteni...samiqt 4ovek ne se opredelq ot tova kakvo pravi i kade xodi,a ot tova kakvo pritejava :!:
i az sym na tova mnenie,az ne hoda na diskoteki,no tancuvam,oba4e ne zavisi ot tova

ludo_mace
11-17-2006, 14:50
Не!! Въобще не са задръстени!!! Задръстен е човекът, който смята, че да не танцуваш и да не ходиш по дискотеки е задръстено!!! Аз лично не обичам дискотеки, защото:
1. Пускат предимно чалга
2. Там ходят предимно хора, които особено не ме влекат
3. След оня случай с Индиго и както знам как нещата в Бългапия се "променят"
4. Там се продава дрога
5. Нещо не мога да възприема идеята да въртя кючеци пред напълно непознати-разбипам на купон, ама на дискотека...
Моя милост е абсолютно съгласна- който иска да ходи, но мноооу мразим некой да ми държи сметка "Леле как може да не обичаш да ходиш по дискота?!" #-o

{Sweety_f}
11-17-2006, 17:23
ами 4есно казано зависи от настроението и аз понякога не оби4ам да танцувам,но тези които не могат да се у4ат,защото маи наистина е тъпо да нимоиш да танцуваш...