PDA

View Full Version : нещо тъпо...



n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 18:19
нещо, което първо, че не е добре написано, и второ че няма смисъл...но за мен е важно посветено е на пра баба ми и за това реших да го пусна...

Моята молитва
Не ще излекува ни раните дълбоки,
нито изморената душа...
Но знам, че дори тялото ти да е старо,
от вътре пазиш младостта...

Недей се дава ти на смъртта...
Изгони я, както гонеше от душата ми страха
Не ставай част от вечността,
Аз още имам нужда от теб, тук и сега...

Не бабо, ти от нея недей да се боиш,
тя е само сън, безмислен и жесток.
Не за болката, а за мен ти мисли
Аз ще преборя с нейния порок...

Не ще те дам, не, не ще го сторя.
Не ще те пусна тъй да си отидеш.
За теб аз ден и нощ ще се моля
и смърт само в очите ми ще видиш.

...КЪСНО Е!...

Ще се изправя сама срещу света суров,
и истината с кървави устни ще отпия.
Ще посрещам със страх всеки изгрев нов
и за живота ти отнет аз ще се бия...

Sladkata_Nansi
11-10-2006, 18:25
Znae6 li kato pro4etoh tova se setih za moqta prababa koqto adski mn obi4ak,no za sajalenie ne e sred jivite ve4e :cry:

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 18:54
моите съболезнования...ето един човек ме разбира...

Sladkata_Nansi
11-10-2006, 20:05
Za6to si misli6,4e nqma da te razbere nikoi?Mislq,4e mn hora 6te te razberat i nai-ve4e tezi,koito sa go izpitali!

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 20:11
аз винаги оставам неразбрана...така си мисля. Но се радвам, дори само вие да сте ме разбрали. Аз пак съм доволна:)

Luda_krava
11-11-2006, 05:11
аз винаги оставам неразбрана...така си мисля. Но се радвам, дори само вие да сте ме разбрали. Аз пак съм доволна:)

:arrow: Съмнявам се...едва ли е възможно да бъдеш неразбран в изпитването на чувства страи колкото света... Въпроса за смъртта и емоционалните последици от нея вълнуват и ще вълнуват всеки човек... Едва ли би останала неразбрана именно по тази тематика...
:arrow:
нещо, което първо, че не е добре написано, и второ че няма смисъл...но за мен е важно посветено е на пра баба ми и за това реших да го пусна...
а кое те кара да мислиш че няма смисъл?!? Писала си го под въздействието на събития и чувства, които са те владяли в даден момент... Наричайки го безсмислено по този начин обезсмисляш и своите чувства... А и нека ние решим дали е стойностно или не..
:arrow: Замисъла е чуден...Първия куплет го прочето хняколко пъти и пак има нещо странно.. кое или кой "не ще излекува ни раните дълбоки"... До края ми харесва.. на места се губи дикцията... но е красиво .. Браво!

11-11-2006, 11:18
Eto vijda6 li-ne samo az te razbiram :)

sherry
11-11-2006, 13:53
Да не дава Господ да се пишат стихове на такава тъжна тематика :(
Иначе хубаво пишеш, харесва ми стила ти.

n0 CoNnEc7i0n =)
11-11-2006, 18:10
ami...to trqbvba6e da ima zaglavie...eto sega go promenih taka po li se razbira? mnogo vi blagodarq za polojitelnite komentari:)

flying_girl
11-15-2006, 19:52
mnooooooooogo e hubavo =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

koalka
11-16-2006, 10:54
Дам...със заглавието е по-добре,а и е подходящо.Абе,добре си го написала.

sunny_girl16
11-16-2006, 12:12
ДА, добро е :-)