PDA

View Full Version : pLs IsKaM sYvEt4eeEe:PP



{Sweety_f}
11-10-2006, 19:55
eto go i moq problem:imahme ekskurziq na koqto trygnah s gadje,no v posledstvie se slu4iha mn neshta i az si zagubih doverite v nego makar 4e toi ne go zasluji i samo zashtoto mu se bqh qdosala adski mn reshish da otida pri drugo mom4e i stana edna golqma intriga,a tova stava samo na ekskurziqta v te4enie na 2 dena .Sega otnovo sym s pyrvoto mom4e,no toi nqkak ne moje da mi ima pylno doerie i nqkak si me revnuva ot dr mom4e.Mislq 4e e zagubil doverie v men...ako moje kajete mi kak da si go vyrna,zashtoto mn go lufff:P

pampers
11-10-2006, 20:04
мхмм..миличка знам как се чувстваш изпитвала съм го..ами доста трудно ще си го върнеш,но се постарай колкото се може по често да му показваш чувствата си..но пак щом сте тръгнали пак значи той не е загубил напълно доверието в теб..споко постепенно ще си доиде всичко на мястото....бтв..мн сладка двойка сте.. :smt008 :lol: :lol:

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
11-10-2006, 20:05
Ami sled kato hodish s nego znachi go poznavash i sama reshi kak da go nakarash otnovo da povqrva v teb.Povedenieto mu sega e normalno,vse pak se chuvstva nesiguren v teb :roll: Druj se milo s nego,ne mu davai povodi da revnuva i nai veche mu pokazvai chuvstvata si :smt008 ,aide i mn uspehcheta O:)

KuReC
11-10-2006, 20:09
ku*viiiiiiiii vurnete mi pariteeeeeeeeeee

iiirish
11-10-2006, 20:29
всичко зависи от човека с когото си в момента. щом вече веднъж той ти е дал втори шанс да си с него, значи имаш възможност да му докажеш колко държиш на него. той е направил крачка към теб и връзката ви, затова направи същото и ти. не го лъжи, не прикривай важните неща от него, споделяй... всичко това колкото и маловажно да изглежда на пръв поглед би могло да укрепи една връзка!

DeSiTo0o
11-10-2006, 20:37
Ами според мен не е трябвало да отиваш при друг,само за да му направиш гадно.Естествено,че ще загуби доверие в теб и ще те ревнува от другото момче... Говори с него.

{Sweety_f}
11-10-2006, 20:42
znam 4e postypih mn kofti ,samo 4e togava ne mojeh da msilq za posledstviqta,no sega syjalqvam adski mnn ..... :(

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
11-10-2006, 21:01
Spokoino de,nedei taka.Neshtata mogat da se opravqt :wink:

aliq
11-10-2006, 21:17
em ti si si go napravila tva da ti nqma doverie sega mu pokaji nqkak 4e darjsih samo na nego i nikoi drug za teb ne e vajen osven nego.ako trqbva mu go povtarqi zada si nabie v glavata :D

LO6IQ
11-11-2006, 06:44
Spokoino de,nedei taka.Neshtata mogat da se opravqt :wink:
:smt057

{Sweety_f}
11-11-2006, 12:36
emi te mogat da se opravqt,no toi edva li pak nqkoga shte mi ima doverie...ot tva mi e nai kofti ama she se opitam da gi opravq zashtoto mislq 4e bez nego shte mi oshte po zle.... :smt007