PDA

View Full Version : 0t4aqna sum daite mi suvet!:(



babyt0
11-10-2006, 19:56
h0raaa,naistina nz kfo da pravq!adski mnou haresvam 1 mom4e...s nego si 4atim postoqnno,svalqme se i toi 100% me haresva oba4e ima i momenti v koito e adski bezrazli4en!v smisul 4e v4era naprimer se e durjal adski gotino i me e svalql a dnes po4ti ni6to ne pravi....vijdam 4e go e sram,oba4e nqkak si ne iskam da napravq 1-vata kra4ka 6oto purvo iskam pone da mi e priznal 4e me haresva....taka 4e molq vi kajete mi kak po-to4no da go ''nakaram'' da si go priznae tfa puk sled tfa bez problem moga da mu predloja! :|

DeSiTo0o
11-10-2006, 20:00
хахаха ама вие само по чата ли се сваляте? :lol:

babyt0
11-10-2006, 20:02
NE eStestveno,prosto govoreh konkretno za 4ata,no puk i ne se svalqme mnou v u4ili6te 6oto go e sram:(

Drakthul
11-10-2006, 20:08
Ми ако тебе не те е срам - отивай при него и му кажи - "здр, ко стаа аре на кафенце ала бала" .. почвай да си показваш чувствата и т.н. .. той трае да е сигурен за да предприеме нещо, особенно като го е срам .. ако и тогава нищо не стане - действай ти .. :)

KuReC
11-10-2006, 20:12
da kofti verno trqa da e siguren za da naprai ne6to ama ako mu sa natisne6 malko po selski mojebi 6a e gotoff

Drakthul
11-10-2006, 20:18
da kofti verno trqa da e siguren za da naprai ne6to ama ako mu sa natisne6 malko po selski mojebi 6a e gotoff

Баш по-селски не, щот мое си помисли, че си мн зле и т.н. .. щом е срамежлив търси вярно и добро момиче .. едва ли ще сте лепне за некоя такава .. + това най-важното е да тя да бъде себе си .. :)

iiirish
11-10-2006, 20:23
след като вчера те е свалял, а днес е пасивен към теб, значи нещо го кара да се отдръпва на моменти. може би причината за това е в теб самата. понякога сами не се усещаме как отблъскваме чрез поведението си човека до нас или го караме да мисли неща, които нямат нищо общо с действителноста.
по мое мнение няма да е зле и ти да се престрашиш! в крайна сметка не искай той да прави всичко, а ти само да чакаш наготово! след като си толкова сигурна, че той те харесва, бъди упорита и уверена в себе си и му признай всичко ;)

{Sweety_f}
11-10-2006, 20:29
sled kato mislish 4e te haresva nqma kakvo da 4akash opitai se da mu priznaesh tvoite 4uvsta,no ako toi e bezrazli4en togava ve4e mislq 4e shte trqabva da se otdrypnesh...

DeSiTo0o
11-10-2006, 20:31
Еми значи е прекалено срамежлив сигурно... Еми тогава защо ти не направиш първата крачка,например покани го на кафе. И от там нататък виж какво ще се получи... а ако нищо не се получи-намери си друг! ;)

babyt0
11-11-2006, 06:40
e 100% sledva6toto koeto 6e napravq e da go pokanq na kafe,sled kato toi ve4e me pokani na rojd. si den koito e sled 6 meseca :wink: !mersi mnou

LO6IQ
11-11-2006, 07:41
след като вчера те е свалял, а днес е пасивен към теб, значи нещо го кара да се отдръпва на моменти. може би причината за това е в теб самата. понякога сами не се усещаме как отблъскваме чрез поведението си човека до нас или го караме да мисли неща, които нямат нищо общо с действителноста.
по мое мнение няма да е зле и ти да се престрашиш! в крайна сметка не искай той да прави всичко, а ти само да чакаш наготово! след като си толкова сигурна, че той те харесва, бъди упорита и уверена в себе си и му признай всичко ;)
Абсолютно във всички теми съм напълно съгласен с анито.сл
Сега също 8-[ =D>

Imaginary__Love
11-11-2006, 11:47
според мен, трябва да го питаш направо....например, както каза по чата.... :)

Alira
11-11-2006, 11:51
направи ти първата крачка за да не съжаляваш после

Sazi
11-11-2006, 17:04
h0raaa,naistina nz kfo da pravq!adski mnou haresvam 1 mom4e...s nego si 4atim postoqnno,svalqme se i toi 100% me haresva oba4e ima i momenti v koito e adski bezrazli4en!v smisul 4e v4era naprimer se e durjal adski gotino i me e svalql a dnes po4ti ni6to ne pravi....vijdam 4e go e sram,oba4e nqkak si ne iskam da napravq 1-vata kra4ka 6oto purvo iskam pone da mi e priznal 4e me haresva....taka 4e molq vi kajete mi kak po-to4no da go ''nakaram'' da si go priznae tfa puk sled tfa bez problem moga da mu predloja! :|


Abe ti nared li si???????????Po 4ata nqma lubov.........