PDA

View Full Version : Ох, тия родители...



teardrop
11-10-2006, 20:43
Много ме дразнят тия хора!!! Постоянно ми натякват, че приятелят ми ми влияел зле (изкарах двойка, но не заради него, а защото бях забравила, че ще ме изпитва, и те вече се побъркват, въпреки че съм имала много двойки преди това). Познават го, твърдят, че е много свестен и т.н. ама ми влияел зле ](*,) А преди малко майка ми ми каза, че не иска да се виждаме :-s Това просто няма да стане, не ме интересува какво ще си помислят те, но няма да се разделя с него :!: Но, моля ви, дайте ми съвет как да ги убедя, че не само, че не ми влияе зле, ами ми и дава сили и ме прави щастлива? Наистина се отчаях, омръзна ми да ми повтарят, че искат да се разделим. Боли ме като ги слушам...

iiirish
11-10-2006, 20:51
те моите са същите. влияел ми зле, не бил за мен, не ми бил на нивото (кво ли ниво имам и аз де :-s ) и такива подобни глупости. но да говориш с тях е почти толкова безмисленно, колкото и да търсиш игла в купа сено :? това са Родители! и в крайна сметка няма да се признаят така лесно за победени, с една дума, че са сгрешили!
аз говорих, говорих, карах се, но нищо не помогна. накрая престанах да си тровя нервите и реших, че искам да бъда щастлива, а не като отключвам вечер входната врата да мисля с какви физиономии и коментари ще ме посрещнат :? и така вече година и месец сме заедно с приятеля ми и те явно започват леко полеко да свикват с тази мисъл, макар че съм далеч от мислъта, че напълно са изгубили надежда да стане по тяхната ;)

teardrop
11-10-2006, 21:01
Да, и аз това си мислех, затова и реших, че ще съм с него въпреки тяхното неодобрение. Но, както казах, боли ме, че имат такова мнение...вярно, че аз съм с него само от 8 месеца, но те са свикнали с присъствието ми и с това, че никой не ме е правил толкова щастлива. Просто не знам какво да правя..

aliq
11-10-2006, 21:15
mi po4ni da u4ish i da im praish samo hubavi vpe4atleniq taka nqma da mogat da se zahvanat s nishto,za6toto 6te im pokajesh 4e toi naistina ne ti e vliqe loshoo :-)

assd
11-10-2006, 21:27
деца...

koalka
11-11-2006, 05:36
Хах,естествено,че няма да ги слушаш.Да бе,ще ти кажат да не се виждаш него и представяш ли си да ги послушаш?Трябва да си много зле,а и да ти кажа те са си зле ваште.Ами това е мнението ми,защото може би трябва да помислят малко повече и да проумеят,че ти ако искаше да учиш и да се стараеш повече щеше да намериш време и приятелят ти за нищо не е виновен,но уви...кой да се сети...

bruteca
11-11-2006, 06:31
mnoo qsny 4e nema slu6a6 wa6te i 6e si sedi6 s gajeto taka e nai oferta :-)

LO6IQ
11-11-2006, 07:25
деца...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: хахаха :smt081

gorskata_feja
11-11-2006, 09:22
Е к'во да се прави, животът е такъв. Аз за щастие нямам подобни проблеми, щото много си се разбирам с тях. А относто твоя проблем, просто няма какво да направиш, освем да си дадеш малко зор да им носиш по-високи оценки, за да видат, че не ти влияе зле. Пък в крайна сметка като си щастлива с него, родителите ти ще трябва да свикнат с това и рано или късно ще спрат да ти опяват.

He3HauKa
11-11-2006, 09:29
Emi prosto im kaji che kakvoto i da govorqt nqma da go ostavish i gotovo.I nashte sa mi kazvali nqkolko pyti che,priqtelite mi ne sa podhodqshta kompaniq ,no men ne me interesuva kakvo mislqt te :mrgreen:

TraPPed
11-11-2006, 09:59
Vliael ti e zle,na men mi kazvat 4e mi vliqel mnogo dobre,a ina4e bez nego sym qvno bila jivotno,pulna manipulaciq.

Kate
11-11-2006, 10:27
миличка разбери,че родителите са си недоволни по природа!дори и принц Уилям да си хванеш за гадже пак ще са недоволни :mrgreen: просто смятат,че никой не е достатъчно добър за тяхната щерка!такива са си,не им се връзвай мн.,щото само се хабиш нервите за глупости! :D

sherry
11-11-2006, 14:30
Ти гледай живота си, те изразяват мнението си, но ти не си длъжна да ги слушаш. Ще се примирят. В крайна сметка, всеки има право да живее така, както съцрето му диктува!

macka123
11-11-2006, 14:39
Е к'во да се прави, животът е такъв. Аз за щастие нямам подобни проблеми, щото много си се разбирам с тях. А относто твоя проблем, просто няма какво да направиш, освем да си дадеш малко зор да им носиш по-високи оценки, за да видат, че не ти влияе зле. Пък в крайна сметка като си щастлива с него, родителите ти ще трябва да свикнат с това и рано или късно ще спрат да ти опяват.

FiRe_LaDy
11-11-2006, 15:17
Moite rodite li syshtite.Predi nishto ne mi kazvaha,ama sega posledniq s koito bqh prosto ne sprqha da mi povtarqt che ne e za men i da go ostaq,ne si struvalo.Dryn dryn .... prosto im pokaji,che ne ti vliqe zle,nedei prenebregva uchilishteto i bydi po otgovorna.Prosto im pokaji che ne mojesh bez nego i che toi e za teb.Uspeh

tra-la-la
11-11-2006, 15:51
znae6 li vun6nioq vid igrae golqma rolq v tova dali toditelite ti 6te odobrqt priqtelq ti imam predvid negoviq vun6en vij primerno maikata na biv6ata mi priqtelka na neq i trqbva6e dosta vreme da me prieme za6toto sq az sum brusbat 4 obeci 2 tatoirovki i nali se s6ta6 kva e reakciqta kato me vidq v smi sigurno si e pomislila "narkoman,zatvornik, i t.n." sled tva vidq kakuv 4ovek sum v deistvitelnost i kogato se razdelihme s priqtelkata mi maika i se opita na nqkolko puti da ni sabere ta prosto trqbva da nakara6 roditelite si da go priemat a ne samo da kazvat toi e svesten nz moje bi toi trqbva da prekara malko vreme s tqh za da vidqt 4e naistina go ebe za tebe no ako ne stane si pravi 6outo badi si s nego kefi se na jivota puk rano ili kusno vsi4ko 6te se opravi i nali znae6 kakto kazvat starite hora "vsqko 4udo za 3 dni"

teardrop
11-11-2006, 16:21
znae6 li vun6nioq vid igrae golqma rolq v tova dali toditelite ti 6te odobrqt priqtelq ti imam predvid negoviq vun6en vij primerno maikata na biv6ata mi priqtelka na neq i trqbva6e dosta vreme da me prieme za6toto sq az sum brusbat 4 obeci 2 tatoirovki i nali se s6ta6 kva e reakciqta kato me vidq v smi sigurno si e pomislila "narkoman,zatvornik, i t.n." sled tva vidq kakuv 4ovek sum v deistvitelnost i kogato se razdelihme s priqtelkata mi maika i se opita na nqkolko puti da ni sabere ta prosto trqbva da nakara6 roditelite si da go priemat a ne samo da kazvat toi e svesten nz moje bi toi trqbva da prekara malko vreme s tqh za da vidqt 4e naistina go ebe za tebe no ako ne stane si pravi 6outo badi si s nego kefi se na jivota puk rano ili kusno vsi4ko 6te se opravi i nali znae6 kakto kazvat starite hora "vsqko 4udo za 3 dni"

Ами той е скейтър по принцип и така си се носи, но не мисля, че това е проблем. А и те го харесват уж, свикнали са с него, защото много често е у нас и го познават. Но в случая явно в мен е проблемът, защото те ми казват "Той е свестен, ама ти не можеш да се организираш". В училище си оправих абсолютно всички оценки и нямам проблем вече, а те продължават да го казват. Може би, за да не реша, че щом съм си поправила оценките, няма да има нужда вече да уча.. не знам :-k

tra-la-la
11-11-2006, 16:35
emi nai dobre 6te napravi6 ako ne im obru6ta6 vnimanie pokazala si im 4e moje da u4i6 i 4e moje da si s nego i da vur6i6 dvete ne6ta usporedno bez ednoto da vliqe na drugoto dokazala si go na sebe si taka 4e da ne ti puka

DevilWish
11-11-2006, 16:36
Аз съм казала на майка ми ,че каквото й да става не бих я слушала за момче ,защото аз искам да слушам сърцето си относно любовта.Казала съм й каквото иска да ми казва за другите неща и да ме съветва ,но да ме остави да изживея любовните си трепети както трябва - когато плача да си плача ,когато съм щастлива да съм щастлива.И тя каза "добре" и това е.Естествено ,че не може да ми наложи нейното мнение с кое момче да бъда или не.
Между другото недей да си мислиш лоши работи за вашите ,защото те просто искат да те предпазят - казват ти го за добро ,а не само за да си говорят [-X ,повярвай ми! [-X

{Sweety_f}
11-11-2006, 16:50
мойте и те така приказват 4е само заради гаджетата съм искаржала ниски оценки,а това при никакви положения не е така...това е само щото матеряла е труден ама им кажи 4е няма да стане тяхната при мен тва действа и не ги лъжи 4е сте скъсали това е ужасно.....

tra-la-la
11-11-2006, 16:58
Аз съм казала на майка ми ,че каквото й да става не бих я слушала за момче ,защото аз искам да слушам сърцето си относно любовта.Казала съм й каквото иска да ми казва за другите неща и да ме съветва ,но да ме остави да изживея любовните си трепети както трябва - когато плача да си плача ,когато съм щастлива да съм щастлива.И тя каза "добре" и това е.Естествено ,че не може да ми наложи нейното мнение с кое момче да бъда или не.
Между другото недей да си мислиш лоши работи за вашите ,защото те просто искат да те предпазят - казват ти го за добро ,а не само за да си говорят [-X ,повярвай ми! [-X

mnogo dobre kazano vupreki 4e sum mom4e i na men mi e super gadno kogato nqkoi mi se me6a v vruzkata no vij razlikata m/y teb i momi4eto koeto pusna temata e 4e maika ti 6te te poslu6a a neq mojebi ne

teardrop
11-11-2006, 20:07
Хм, да, tra-la-la е прав! Майка ми е малко странна..и голям инат. Но поне съм наследила тази й черта и няма да им позволя да ми пречат в отношенията ми с него!!
Много ви благодаря за отговорите и че обърнахте внимание на проблема ми! Помогнахте ми, защото ми дадохте сили, а това е много важно! :smt041

tra-la-la
11-11-2006, 20:34
Хм, да, tra-la-la е прав! Майка ми е малко странна..и голям инат. Но поне съм наследила тази й черта и няма да им позволя да ми пречат в отношенията ми с него!!
Много ви благодаря за отговорите и че обърнахте внимание на проблема ми! Помогнахте ми, защото ми дадохте сили, а това е много важно! :smt041

aide mili4ka i ne se predavai kusmet (':smt006')