PDA

View Full Version : празниците ме плашат...



n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 20:55
мразя празниците. Те са гадно нещо...Винаги съм сама... За първи път ми беше като бях на 9. Наще заминаха нанякъде и ме оставиха с 50 лева сама на великден...От този великден натам не съм прекарвала нито един празник с тях...Имам чувството че не ме обичат, чувствам се изоставена...
И с всеки празник ми става все по-гадно...Свикнала съм да ги няма...постоянно съм сама. Но не искам, не мога повече...аз съм единственото им дете а те нямат време за мен. Не, не че нямат време, просто не искат да са с мен...
Наближава коледа...
Не искам пак да съм сама! :smt010

IlLuSi0nS`
11-10-2006, 21:03
ми с приятели на купонче и хем няма си сама хем ще ти е по-весело отколкото с ваще :wink:

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 21:06
принципно да...ама аз искам една коледа, която имат сички нормални хора и не я отценяват...а на мен ми е толкова скъпа, че бих дала сичко само за 1 ден да имам семейство:(

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
11-10-2006, 21:06
Mila tova naistina e kofti :( a zashto ne pogovorish s tqh,kaji im che iskash da ste zaedno i ne mogat da te ostavqt sama na praznicite,kato se opitvat da ti zamajat ochite s nqkvi pari :roll: pitai gi direktno kude e problema i zashto postupvat taka :!:

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 21:07
питах ги :smt010 казаха за какво съм питала такива въпроси имали резервация вече не можело така:(

suzanna
11-10-2006, 21:07
tujno :? samo da te uspokoq che drugata krainost sushto e ujasna. moqt sluchai. zadushavat me. dori ne go chuvstvam kato liubov a kato bezmilostno praktikuvane na nqkakvo nerazbrano chuvstvo i razbirane za roditelski dulg. ne go ponasqm! men nikoga ne sa me ostavili da prekaram praznicite s priqteli. na 18 sum. veche imam pravo da buda kudeto pojelaq no me preduprediha da ne si pravq nikakvi planove vupreki che mi e posledna godina s klasa i tn.. shte buda na 350 km ot doma si s kompaniq koqto ne e moq i tn i tn. i az izlqh mukata si... nameri nqkogo na kogoto razchitash. sus sigurnost imash pone edin chovek s kogoto mojesh da budesh na praznicite! pomisli za tova i NE ostavai sama!

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 21:12
мразя крайностите...ако можех да взема малко от чувството на ваще за дълг към теб и да ти дам малко от безхаберието и непукизма на наще...но не можем...мога д аотида с приятели - имам 4 предложения за сега...но вече ми е гадно...вече ми писна...майка ми дори не знае какъв размер дрехи нося...Боядисах си косата от светла - черна, а тя разбра след 3 седмици...

11-10-2006, 21:14
a va6ite kude sa?takava im e rabotata,4e gi nqma tolkova 4esto ili prosto iskat da otidat nqkude bez teb?te sa ti roditeli vse pak i trqbva da im obqsni6 tova,koeto napisa tuk i nqma kak da ti otkajat pone na idva6tite praznici da sa s teb.ako te hodqt nqkude gi pomoli da te vzemat. :wink:

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 21:20
mi ne sa zaeti...maika mi raboti do 3 4asa ba6ta mi do 2...nqmat izob6to mnogo rabota ama...prosto ne me iskat imam 4ustvoto 4e gi otblskavam...govorih s tqh i ba6ta mi me pogleda izvestno vreme tupo i posle kaza be nali ti kupuvame cigari kfo iska6 tolko obidno mi stana 4e nqmate ideq ;(

11-10-2006, 21:21
a ti i te na kolko godini ste?

suzanna
11-10-2006, 21:23
kakvo da ti kaja :((( qvno naistina povecheto iskat tochno obratnoto na tova koeto imat. napulno osuznavam che i tvoeto nikak ne e rabota :( dori mislq che edin den shte se vurnat nazad i dvamata i shte vidqt kolko shtastlivi momenti sa propileli. a mislq che ti jivot i zdrave shte budesh edna prekrasna maika koqto nikoga nqma da povtori greshkite na svoqta. az sus sigurnost!

suzanna
11-10-2006, 21:27
da.. kato kaza tova za cigarite se setih za edin moi razgovor s bashta mi. shtoto te sa roditeli samo kato trqbva da me kritikuvat i da me muknat kudeto te pojelaqt. bashta mi mi kreshtq kak se bluskal zaradi men a az samo sum znaela da mu harcha parite. az popitah dali tova spored nego oznachava da si roditel. toi uchudeno popita kakvo drugo sum iskala. ottogava reshih che nqma smisul da govorim. stoq si poveche v nas hodq na daskalo ucha bez mnogo izcepki. kato spestq skandal sum shtastliva:)))

n0 CoNnEc7i0n =)
11-10-2006, 21:28
az sum na 14 maika mi e na 31 ba6ta mi e na 36...maika mi me e rodila na 17 i za tova si mislq 4e ne me iska...

a po vuprosa 4e nqkoi den 6te se oburnat nazad-iskam da go napravqt sega...za6toto sega imam nujda ot tqh!

a kak iskam da mi se skarat...moje da zvu4i tupo no iskam nai maluk znak dori 4e im puka za mene...

Пенчу
11-11-2006, 05:17
И аз съм така..абсолютно същия проблем ..естествено с някой подробности..А и това не е само на празниците ами и рожденни дни..аз незнам какво е рожден ден..ти знаеш ли ? :-k
Все пак съм го приел от година ,две иии е нещо нормално вече..

teenkopele
11-11-2006, 07:01
мразя празниците. Те са гадно нещо...Винаги съм сама... За първи път ми беше като бях на 9. Наще заминаха нанякъде и ме оставиха с 50 лева сама на великден...От този великден натам не съм прекарвала нито един празник с тях...Имам чувството че не ме обичат, чувствам се изоставена...
И с всеки празник ми става все по-гадно...Свикнала съм да ги няма...постоянно съм сама. Но не искам, не мога повече...аз съм единственото им дете а те нямат време за мен. Не, не че нямат време, просто не искат да са с мен...
Наближава коледа...
Не искам пак да съм сама! :smt010

Да, не е много приятно, но се замисли, колко много хора, искат да са на твое място...оставят им пари техните, имат терен...знаеш за какво говоря. :wink:

BraInLesS_f
11-11-2006, 07:07
Ебаси гадното!Но има и хубава страна!Моеш да отидеш на некой купон all night! :D:D:D

BunnYY_f
11-11-2006, 09:42
Наистина много гадна ситуация :( Съчуствам ти. Според мен родителите ти искат да си наваксатремето, когато си била малка и не се могла да се грижиш за себе си и те е трябвало да го правят, което е тяхно задължение, разбира се. Тъй като когато си била на определена възраст те са искали да се отдадат на купона, но бебето у дома не са могли да го оставят само щото просто не е редно. Моето мнение е че сега те наваксват времето което са искали да прекарат заедно когато са били на по 20-25. Само че това става за твоя сметка, което не е много приятна ситуация :|

11-11-2006, 12:23
И аз така искам - да се изнесат за празниците :smt010

Джи
11-11-2006, 13:20
От части на твое място бих се радвала,ама невърмайнд.
Милата,кофти е определено,но защо не си поговориш с ваще?Ще помогне.

mon4eto
11-11-2006, 15:32
ми с приятели на купонче и хем няма си сама хем ще ти е по-весело отколкото с ваще :wink:
Tva mi xaresa(6egata na strana)...opitai se primerno tazi koleda da ste zaedno govori s tqx i gi pitai za6to taka pravqt-ne mislq 4e te odbqgvat no ako pak e taka ne6tata s vremeto 6te potragnat :roll:

OPEL
11-11-2006, 18:18
Нямаш си напредстава колко си прав. Истината е че човек когато има нещо, него цени. Родителите ми постоянно са до мен и това ме задушава и не оценявам това. При теб е обратното- имаш много свобода, но не оценяваш това. Ако можеше да си разменим местата, поне за седмица- колко хубаво би било. Даже може и да не ми взимат цигари, защото не пуша... Еххх мечти.
Иначе, не си единствената така. Познавам много хора които са като теб... Явно е гадно така, но и другата крайност е лоша (както вече казаха)

koalka
11-11-2006, 19:47
Ами май е време да говориш с тях.Кажи им,че това положение не може да продължава така и ти искаш да знаеш,че имаш родители.

Fallen_angel```
11-11-2006, 20:43
Поговори с тях , кажи им че искаш да прекараш поне 1 празник кат семейство с тях и така ... Не може 1 родители да не обичат детето си , ако не са го обичали да са напраили аборт ... Мен в момента майка ми не приказва с мен и поне малко разбирам какво ти е ... ама то аз съм си виновна ... така че говори с тях и сичко ще се опраи

11-11-2006, 22:45
Ама прави са си хората... Дават ти пари, купуват ти цигари, издържат те и на сичкото отгоре имаш свобода, за която 90% от тийновете днешно време мечтаят...

AliceSw
11-12-2006, 14:15
пфффффф тия дет казват 4е е яко не им се е слу4вало, от 4-5 години наще ме зарязват на Коледа с баба и отиват някъде на гости, щот сме били на Бъдни Ве4ер вси4ки, защото майка ми има рожден ден, мн трудно ще навиеш приятели да отидат на купон навръх Коледа и затва и аз си карам вс година сама - докато вс са с техните и празнуват, аз излизам навън да изпуша 2-3 цигари и си наливам 1 голямо и пия пред компа сама обикновено, защото баба ми ляга да спи, ужастно е :evil:

n0 CoNnEc7i0n =)
11-12-2006, 14:29
наистина, замислете се...сами казвате, че 90% от тийновете не ги пускат сами по празниците --> с кой да отида на купон?! Опитвам, опитвам да не съм толкова сама...и не се получава...Особено по коледните празници съм толкова изоставена, че не мога да ви опиша...

BunnYY_f, вярвай ми, не искат да си наваксат за времето, през което са се грижили за мен, просто защото такова време е нямало. Пра-баба ми ме отглежда от много малка, майка ми и баща ми никога не ги е интересувало...Дори като бях по-малка да видя майка си, това бе някакъв празник за мен...

И...да, говорих с тях. Майка ми каза : "Не знам кой ти ги набива в главата тия глупости за семейни неща"...Отидох и при баща ми да го питам, но бях вече достатъчно унижена от майка, че да чуя и неговия категоричен отказ...

Тази Коледа имам специялна програма...За разлика от миналата, ще си купя не една, а две бутилки ром и ще се напия не в градинката пред блока, а на покрива - току виж станал инцидент и съм паднала...

Какъв живот само...
Няма ли Господ?!

white_chik
11-12-2006, 16:08
Еми няма пълно щастие.Аз какво ли не парвя,за да ме оставят нашите в София на Нова Година (и май ги убедих).Но твойта ситуация наистина е супер кофти,не мога да разбера как може да има такива родители,може би единственото им оправдание е ,че са млади,но би трябвало да са си преценили нещата преди да решат,че искат дете.Едва ли ние можем да ти помогнем за съжаление.Опитай се да се отдадеш на приятелите си и те да "заместят" семейството,което нямаш,въпреки,че едва ли някой или нещо може да замени родителите

n0 CoNnEc7i0n =)
11-12-2006, 16:10
Дано. Утре отивам на лагер и се надявам поне за това време да не си мисля за тях и за начина, по който ме изоставят...

olive_oil
11-12-2006, 16:50
n0 CoNnEc7i0n =),а защо не си направите купонче с тези от форума,които няма да са с техните на коледа?

Smiley_Girl
11-12-2006, 17:02
Примири се,че на практика нямаш родители.Като го приемеш ще ти е по-лесно да си правиш кефа без да ти пука,че на тях не им пука

n0 CoNnEc7i0n =)
11-12-2006, 19:08
фактически аз съм се примирила...иначе до сега да съм умряла 5 пъти...Но нещо вътре в мен му се иска да повярва, че те ме обичат...просто трябва да вярвам, за да продължавам да живея.

Айде наистина да сме зедно по коледа с тези, които няма с кой да са?

Пенчу
11-12-2006, 19:20
фактически аз съм се примирила...иначе до сега да съм умряла 5 пъти...Но нещо вътре в мен му се иска да повярва, че те ме обичат...просто трябва да вярвам, за да продължавам да живея.

Точно..и искам да питам тези който мислят ,че е яко..Някога случвало ли ви се е поне за ден или седмица да не виждат ,че живеете??м..?

AliceSw
11-12-2006, 19:38
Айде наистина да сме зедно по коледа с тези, които няма с кой да са?

айде, поне няма да пия сама тая година

marche
11-16-2006, 19:31
moga az da ti prava kompania :-D naistina tva e gadno,nz kvo da napravish

n0 CoNnEc7i0n =)
11-17-2006, 13:30
eee...pone nqkoi me razbira. Predlagam da se napiem tazi koleda i da napravim tolko prostotii kolkoto ne sme pravili prez celiq ni jivot:)

{Sweety_f}
11-17-2006, 17:50
ами опитай се да им го кажеш ,а ако няма ефект ходи по купони и празнувай с приятели те също могат да ти бъдат като семейство...:)

milooooto{f}
11-18-2006, 13:41
mili4ka,prosto nz kakvo da ti kaja............za6to ne otide6 pri baba si ili nqkakvi blizki rodnini?te moje da ti pomognat! naistina ti vlizam v polojenieto,vapreki 4e moite roditeli sa moje bi nai-gotinite na toq cvqt!vsi4ko imam i ovteme na vremem mi se karat kato svar6a nqkoq prostotiq,no ina4e pak si imam absolutnata svoboda!!!!

MimityYy
11-18-2006, 14:53
za men toq nepukizum koito proqvqvat roditelite ti e zaradi tva 4e sa mladi ... ako bqha s 10-tina godinki po-golemi puk 6tqha da badat lepnat iza teb prez cqloto vreme . razbiram te mn dobre -naistina tva da te ostavqt po praznicite e gadno no saveta mi e sq na novogodi6nite praznici da si naprai6 s priqteli mn 6umen kupon i da si prekarate strahotno ;]

n0 CoNnEc7i0n =)
11-19-2006, 16:32
ama to nova godina ne e problem imam mnogo priqteli nqma da sum sama problema e koleda i tezi semeini praznici, na koito nikoi ne iska da hodi na kupon prosto za6toto iska da e sus semeistvoto si

die_die_my_darling
11-19-2006, 19:28
kakvo li ne davam za da sam na tvoe mqsto!!!