PDA

View Full Version : Проблем с .ехе файл



teenkopele
11-11-2006, 04:57
Хора, свалих я играта, успях да инсталирам всичко, но ми казва, че GOTHIC.ехе "...is not a valid Win32 application" ?!?
Предполагам, че трябва да си сваля .ехе файла от някъде, но от къде? ...и това ли е решението на проблема. Ако да....в чужбина съм, и в пайрът бей го няма, нито по другите торенти. Ще мога ли да помоля някой да ми го прати на мейла, който е:

brumze@yahoo.co.uk .

Ще ви бъда много благодарен! :wink:

Пенчу
11-11-2006, 07:04
Мисля ,че това трябва да се отвори с Daemon Tools ,пробва ли ?
Понеже Gothic III с Daemon я изталнах,но е от БГ торент..незнам как я имаш..пробвай ;)

teenkopele
11-11-2006, 07:25
Опитах се, но нещо нищо не правя :smt005 . Би ли ми обяснил как? :wink:

Пенчу
11-11-2006, 07:38
ъъ..първо имаш ли самата програма? :lol:

teenkopele
11-11-2006, 07:43
Ахахах, да бре, имам я :mrgreen: . Даже съм я инсталирал, но от там нататък... :shock: :? :wink:

teenkopele
11-11-2006, 07:45
Ахахах, да бре, имам я :mrgreen: . Даже съм я инсталирал, но от там нататък... :shock: :? :wink:

Пенчу
11-11-2006, 08:05
Трябва да се появи долу иконката (при часовника)
1.Цъкаш с десния
2.Отиваш на Virtual CD/DVD-ROM
3.Mount image и избираш файла
4.Готов си :mrgreen: ,ако така трябва да се отвори въпросния файл може да почне Ауто инстал или просто да отидеш в H:/ или където ти е СД-то и да си опрайш играта..вече от тук нататък немога да помогна :mrgreen:
Дано стане.. =;

teenkopele
11-11-2006, 08:13
Пробвах се, но нещо не става :? . Не може ли да се дръпне от някъде само .ехе файла и това да оправи проблема? :wink:

Forslor
11-11-2006, 15:38
Ахахах, да бре, имам я :mrgreen: . Даже съм я инсталирал, но от там нататък... :shock: :? :wink:
Каква ти е иконката на DAEMON TOOLs-a червена или зелена ?

teenkopele
11-11-2006, 20:07
Ахахах, да бре, имам я :mrgreen: . Даже съм я инсталирал, но от там нататък... :shock: :? :wink:
Каква ти е иконката на DAEMON TOOLs-a червена или зелена ?

Тази, която е долу в бара, при часовника, е червена. :shock: :? :wink:

Forslor
11-11-2006, 20:20
Десен клик в/у нея EMULATION :arrow: All options ON и пак пробвай там каквото искаше да маунтнеш.

teenkopele
11-12-2006, 02:09
Десен клик в/у нея EMULATION :arrow: All options ON и пак пробвай там каквото искаше да маунтнеш.

Вече има виртуален диск, но все още, когато кликна на .ехе файла ми дава същото, за което споменах в началото на темата. :shock: :? :wink:

Axxxel
11-14-2006, 11:52
Такам...доколкото съм в състояние да разбера какъв ти е проблема (лееекоооо похълцвам :lol: ), той е свързан с невъзможността да си стартираш някаква апликация.А така като гледам даже и нямаш нужда от виртуални дискове и тем подобни.Първото, за което се сещам в момента е да сложиш КРАК.В много случаи се появява това съобщение, ако няма крак или самият крак не върши работа.Другото за, което се сещам е да дадеш десен бутон върху exe-то и да дадеш на Properties и от там на Compatibility и да сложиш отметка на "Run This Program with compatibility mode for" и си избираш 98...за сега нищо друго не ми идва на ум...драсни да видя каква е тая игра и от къде си я свалил.Най-добре мога да ти кажа какво има, ако и аз я дръпна и инстална ;-)