PDA

View Full Version : boyzzz kakvo vi pobarkva



I^LoVe^My^BaByBoY
11-11-2006, 09:24
mom4eta q kajete kakvo vi pobarkva dokato praite sex ili dokato ste na kafe i gadjeto po4ne da vi "dokosva" :smt007

Drakthul
11-11-2006, 09:31
Нежно захапване по ухото .. лизане/смучене/облизване на ушната мида .. езиче минаващо по цялото ми тяло, спиращо се на важните места .. масажиране с гърди .. момичето да се пристиска до мен със задните си части .. френска любов .. турски чекии .. и с краката е много яко .. смучене и облизване на гърдите и зърната ми .. 8)

Иначе в 'кафето' освен шепнене и целувки, не понасям други 'лигавщини' щот ми става и язък за хубавото кафенце/количка/чайче .. :lol:

I^LoVe^My^BaByBoY
11-11-2006, 09:35
aham a kak to4no "da si igraq s topkite mu" kvo trqa se pravi 4e sam malko neopitna o6te :smt008

Kitana
11-11-2006, 09:38
ми можеш да правиш вси4ко .. стига да не е много рязко и нестискай много.. доста са 4увствителни :).. има доста на4ини да си поиграеш.. с ръка... уска ... леки масажиращи движения ...засмукване (НЕЖНО).. в смисъл.като ти попаднат в ръцете имай бързи и палави пръст4ета... ,абее общо казано като му дойде времето ще ти дойде и отвътре!

I^LoVe^My^BaByBoY
11-11-2006, 09:51
10 na vsi4ki

TikiraYang
11-11-2006, 13:16
aham a kak to4no "da si igraq s topkite mu" kvo trqa se pravi 4e sam malko neopitna o6te :smt008

ROKADO :-)

Jose
11-11-2006, 14:07
Нежно захапване по ухото .. лизане/смучене/облизване на ушната мида .. езиче минаващо по цялото ми тяло, спиращо се на важните места .. масажиране с гърди .. момичето да се пристиска до мен със задните си части .. френска любов .. турски чекии .. и с краката е много яко .. смучене и облизване на гърдите и зърната ми .. 8)

Иначе в 'кафето' освен шепнене и целувки, не понасям други 'лигавщини' щот ми става и язък за хубавото кафенце/количка/чайче .. :lol:


:mrgreen: