PDA

View Full Version : Party Time



Thank You :)
11-11-2006, 10:58
zdr. Bihte li izkazali mnenie za muzika i izobshto za prigotovlenie na kupon , taka 4e da se polu4i gotino. Moje i pesni da predlojite , vidove alkohol , izob6to kakvoto vi hrumne po temata. Mersi!

black_heart
11-11-2006, 11:06
e de da znam kakvo piete-bira i vodka redovnoto,ako iskate djin4e,tekila..koi kvoto mu se pie,ne6to za me6ane-sok,voda,bezalkoholno,golqm sub bufe ri qko jica

BornFromPain
11-11-2006, 11:09
Мене напоследък ми дай купони с харкор, водка флирт и хляб с домати :> И много излишни хора които да пазят предметите щото един от моя клас веднъж влезна през стъклото на вратата на хола :П
А за теб и твойте приятели - ти си знаеш.. Аз не слушам чалга, не танцувам на балади, хипхоп си слушам(все пак 3 години брейк :>), ама ми дай жива музика и да си се кефя :> Ако и твойте хора са такива мога да те посъветвам.. ако не са вече си търси друг :>

mimkata_kaulitz
11-11-2006, 11:38
зависи от хората но ако има готини хора САМО РОК И БИРА

BornFromPain
11-11-2006, 11:41
И сега някой ще се обади
НЕ, ако има готини хора само джин и чалга
Или НЕ, ако има готини хора само ракия и сръбско
или НЕ, ако има готини хора само метъл и квото падне за пиене
или НЕ, ако има готини хора само пънк и спирт с грейпфрут(т'ва ли беше култовата рецепта :П)

WILD__BOY
11-11-2006, 11:53
Трябва ти DJ, барман, около 500лв за алкохол и някви фъстеци. Пепелници, колони, чаши (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПЛАСТМАСОВИ ИЛИ ХАРТИЕНИ).
За алкохола - бира, водка, джин и уиски. За дамите текила и мартини.
Каниш мноо хора и гледаш да е на отдалечено на мястото на поне 30м от населени сгради, за да не дойдат чичковците в синия буркан.