PDA

View Full Version : Отговорете ми



.....
11-11-2006, 12:30
Ем значи с приятеля ми правихме секс без презерватив и той се притесни че може да сме сгафили..пих постинор след около 24 часа и мисля след 1/2 дни да си направя и тест защото ще са се минали 7 дни а и за да сме по сигорни... Та въпроса ми е да се притесняваме ли или не и каква е вероятността !?;)))

11-11-2006, 12:33
shtom si pila hapche nema ot kakvo da se plashish.. e vse pak ako opakovkata e nablizo vij kolko procenta garantirat che nemoje da se zabremenee,no spored men shte e chudo ako ima neshto:P

Chiana
11-11-2006, 12:50
Ох, боже, не стига, че не е свършвал в тебе, ами и постинор си пила! Ти знаеш ли изобщо колко е вреден постинора?! Аз съм убедена, че не си бременна, ти ако си мислиш, че децата стават толкова лесно... Ама за какъв дявол го пиеш тоя постинор като бонбонки? Той ти ебава майката на хормоналната система с извинение! Избягвай да пиеш постинор! Пий го наистина в КРАЕН случай!

gery_to
11-11-2006, 12:54
Аз съшо се притесних да не би да сме згафили и също пих!просто за по сигурно!Мисля че няма защо да се притесняваш още повече че си пила и Постинор!Успех все пак!

evil_lady_in_black
11-11-2006, 12:56
щом си пила няма проблем

krem4et0
11-11-2006, 13:05
Ох, боже, не стига, че не е свършвал в тебе, ами и постинор си пила! Ти знаеш ли изобщо колко е вреден постинора?! Аз съм убедена, че не си бременна, ти ако си мислиш, че децата стават толкова лесно... Ама за какъв дявол го пиеш тоя постинор като бонбонки? Той ти ебава майката на хормоналната система с извинение! Избягвай да пиеш постинор! Пий го наистина в КРАЕН случай!
=D> Съгласна съм напълно!

Fallen_angel```
11-11-2006, 14:26
Ох , тоя Постинор го хапвате кат бонбонки Тик-так ... Мн вреди момиче недей така , както казаха каките и батковците по горе в краен случей само ;-)

Nifada_
11-11-2006, 18:24
Ох, боже, не стига, че не е свършвал в тебе, ами и постинор си пила! Ти знаеш ли изобщо колко е вреден постинора?! Аз съм убедена, че не си бременна, ти ако си мислиш, че децата стават толкова лесно... Ама за какъв дявол го пиеш тоя постинор като бонбонки? Той ти ебава майката на хормоналната система с извинение! Избягвай да пиеш постинор! Пий го наистина в КРАЕН случай!
=D> Съгласна съм напълно!

И аз съм съгласна, и въпреки, че много пъти съм обяснявала на коя ли не девойка тук за вредата от постинора, забелязвам, че упорито продължават да се изхранват с него " за по-сигурно". Писна ми от невежи деца дето тръгват да правят секс без да прочетат една статия поне за това как се прави или как да се пазят. Но в края на краищата здравето си е тяхно, да си го съсипват с кеф щом им се вижда толкова лесно. За това има такъв голям процент бездетни жени в БГ, ама то се мисли на време. Хайде, да ви е сладък Постинора!