PDA

View Full Version : gabba



OtherDimension
11-11-2006, 12:43
mmm hi na sichki
znachi mnogo she sum vi blagodaren ako pone nqkoi mi kaje sites ili abe ot kudeto i da e da moga da izteglq gabba , ili nz kak se pishe tochno - tva e nai-tejkiq elektronen stil mislq..

plz

Drakthul
11-11-2006, 12:49
Ха-ха-ха .. мислех си че отдавна знам всички който слушат тая музика .. не са много .. ха-ха .. добре дошъл в клуба .. какво точно ти трябва .. линкчета - бол .. :lol:

Като за начинаещ - Thunderdome волуметата от 1 до 24 .. :lol: :?:

OtherDimension
11-11-2006, 12:52
am kvoto i da e .. v smisul po-otbrano
edin priatel mi gi pusna i mn se zaribih
do sq slushah malko po-meko - trance
inache toi mi razpraashe che toq stil e veche star i ne se slushal...
ne che tva ima znachenie de:)

BornFromPain
11-11-2006, 13:21
Skinhead - Extreme Terror
Paul Elstak - I Will Never Surrender
Thunderdome - Cocaina
Thunderdome - Overdose
Rotterdam Terror Corps - We Would Die For Harcore
Paul Elstak vs. Headbanger - Your Mother Sucks Cocks In Hell
и любимото!!!
Headbanger - The Original Gabber

Е тия са ми favs :>

OtherDimension
11-11-2006, 13:28
links ???:)

BornFromPain
11-11-2006, 13:30
Ама и нахален :П
http://iwjsaddcgf.data1-bg.info/
Всичките ги има в дата.бг :> Намери си ги :>

OtherDimension
11-11-2006, 13:32
mmm sry za nahalstvoto :oops:
am az sum na BTK i mai she imam problemi s data-ta :mrgreen:

the_destiny
11-11-2006, 13:33
mmm sry za nahalstvoto :oops:
am az sum na BTK i mai she imam problemi s data-ta :mrgreen:

споко, вече оправиха "проблема" :P

BornFromPain
11-11-2006, 13:33
Ех.. ами като аз от там съм ги дърпал, и нз каде другаде ги има..
Фани някой приятел да ти ги дръпне и да ти ги прати по скайп :> Аз излизам след малко като поизсъхна, иначе можеше и аз :>

OtherDimension
11-11-2006, 13:36
ne ne
durpam si
mersi mn BornFromPain , jiv i zdrav da si !!
ot tvoq spisuk namerih samo 3 de ... :( :P ama v ponedelnik chakam CD , tka che mersi vse pak :mrgreen:

ComiX
11-11-2006, 14:46
ne ne
durpam si
mersi mn BornFromPain , jiv i zdrav da si !!
ot tvoq spisuk namerih samo 3 de ... :( :P ama v ponedelnik chakam CD , tka che mersi vse pak :mrgreen:
Тези ти намерих, без две :wink:

DJ Skinhead - Extreme Terror.mp3 (http://www.data.bg/f.php?fid=13541972)
DJ Paul Elstak - I Will Never Surrender.mp3 (http://www.data.bg/f.php?fid=6831130)
thunderdome - cocaina.mp3 (http://www.data.bg/f.php?fid=8490303)
thunderdome - Overdose.mp3 (http://www.data.bg/f.php?fid=324082)
DJ Paul vs DJ Headbanger-Your Mother Sucks Cocks In Hell.mp3 (http://www.data.bg/f.php?fid=8491754)

BornFromPain
11-11-2006, 15:27
Браво че си се потрудил ама той каза че не може да дърпа от дата.бг.. Пробвай с DC++.. там 100% ще намериш и т'ва на Headbanger което ми е любимо :>
П.С. първо чуй най-стойностите неща по повечко пъти, тогава прибягвай до CD-та.. Щото като слушаш много песни по 1 път изобщо няма да вникнеш в стила :>

Джи
11-11-2006, 15:43
Като чуя тоя саунд и изпадам в някакъв собствен свят,абе яко е. Горките съседи бтф.

ComiX
11-11-2006, 15:53
Браво че си се потрудил ама той каза че не може да дърпа от дата.бг.. Пробвай с DC++.. там 100% ще намериш и т'ва на Headbanger което ми е любимо :>
П.С. първо чуй най-стойностите неща по повечко пъти, тогава прибягвай до CD-та.. Щото като слушаш много песни по 1 път изобщо няма да вникнеш в стила :>

Да потрудилА съм се ! :lol:
По-нагоре каза, че май си тегли от датата или поне така разбрах... ако не сори :P

BornFromPain
11-11-2006, 16:29
Ами не зная.. И аз вече се омотах :П
Иначе все пак браво на теб, девойко хаха :>

OtherDimension
11-11-2006, 18:00
dam , veche moga da teglq ot data

mersi i na 2mata , koito mi pomognahte
BornFromPain - da prav si , no vse pak iskam da chuq za kakvo tochno stava vupros

ComiX - e tva e nai-trudolubivoto momiche - jena za kushtata na vseki muj :mrgreen:


thx otnovo.

fake
11-11-2006, 18:36
Ха-ха-ха .. мислех си че отдавна знам всички който слушат тая музика ..
най-смешно ми става като се появят едни ей такива "oh-so-unique" като тебе... :smt005 .

стила изобщо не е стар...и повярвай ми, слуша се:)


Dj Skinhead има невероятно добри парчета...Skarabex те съветвам искрено да чуеш(повече бие на хард техно, отколкото на габа, но има уникални неща просто..) headbanger вче ти казаха, остана само да се присъединя към мнението, че е УАУ..
изобщо тоя стил музика е доста...зашеметяващ, редовно си изтрещявам на него \:D/ :-({|=

Drakthul
11-11-2006, 20:04
Ха-ха-ха .. мислех си че отдавна знам всички който слушат тая музика ..
най-смешно ми става като се появят едни ей такива "oh-so-unique" като тебе... :smt005 .

стила изобщо не е стар...и повярвай ми, слуша се:)

Първо .. да - уникален съм .. като мен друг няма .. като теб има ли? .. Не мисля .. всеки си е различен ..

Второ .. къде съм казал, че стила е стар? .. Той даже се води 'новичък' .. и няма да ти вярвам за неверни неща .. може да се слуша масово, но не и в китната ни родина ..

Трето .. мислех да кача едни неща дето никаде ги няма, но ако ще се разправям с такива като теб - забравете .. но кво ли Ви пука вобще? .. Айде със здраве ..

Поне е хубаво да видя, че има повече от двама в този форум които слушат габичка .. 8)

BornFromPain
11-11-2006, 21:30
exploited е наркоманска е, ама наркотиците ти развалят кефа от нея.. Както от всяка музика.. ама друго си е все пак да се натупаш, да се потиш цяла нощ после да не помниш нищо и да изглеждаш като мъртвец.. Йес!

Evil_ChilD_f_
11-11-2006, 22:06
http://store1.data.bg/gabbaqueen/gabba/
ето ти линкче ... габба-та е най-добрата музика !!! :smt016 :-D :-D :-D :-D :-D \:D/

fake
11-11-2006, 22:09
'неща, дето никъде ги няма'...брей, а ти откъде ги имаш О.о


а това за стария стил не го казах на теб:)

дам, ти си различен.като мен.като всички останали:) ама нямах това предвид;)

BornFromPain
11-11-2006, 22:23
Първо .. да - уникален съм .. като мен друг няма .. като теб има ли? .. Не мисля .. всеки си е различен ..

Второ .. къде съм казал, че стила е стар? .. Той даже се води 'новичък' .. и няма да ти вярвам за неверни неща .. може да се слуша масово, но не и в китната ни родина ..

Трето .. мислех да кача едни неща дето никаде ги няма, но ако ще се разправям с такива като теб - забравете .. но кво ли Ви пука вобще? .. Айде със здраве ..

Поне е хубаво да видя, че има повече от двама в този форум които слушат габичка .. 8)

2. Хаха кое му се води новото? Я виж от колкот време има Thunderdome най-големия габа лейбъл и се замисли, че като и преди тях е имало май не излиза много нов.. За електронна музика е доста доста стар.
И БТВ стила може и да се слуша масово, но не колкото си мислиш защото в много страни в европа е забранено да се правят габа партита, заради смъртни случаи по време на партита. От наркотици най-вече деа..

3. Качвай квото искаш.. Аз от пряители габъри си имам най-стойностното, което впрочем изобщо не е от значение.. Габата се слуша на партита, за да усетиш и атмосферата. А и по един начин се чувства на 100 вата у вас.. а на 70 киловата :twisted: :twisted:

BornFromPain
11-11-2006, 22:33
exploited не прщава :>
Drak'thul след като те нахранихме всички можеш да се сдухаш и да не пускаш компа повече :П Ама по някое време пак ще се натупаш и ще решиш че познаваш всички, и че имаш разни работи дето никъде ги няма хаха :>

Drakthul
11-11-2006, 22:55
fake

Whatever puto ..

BornFromPain

Стил на 20 години е стар за теб? .. Брей .. кво да говориме за рапа тогава ..

Е ти знаеш кво имам бре мани .. и знаеш на кво я слушам .. брей .. кога беше в нас, че не помня? ..

Лапешка му работа ..

exploitedteen

Ха-ха-ха-ха .. пубер .. ко нещо .. хормните ли те удариха а? .. Агресия ли избиваш? .. Комплекси? ..

Лек .. не е лошо като идея да измислиш нещо повече от 'наркоман' и 'лайна' и други такива виско интелектуални думички .. но речника ти е ограничен, не се съмнявам .. още си малък .. има време и за теб ..

И само да те светна, че това да слушаш вид музика не те определя като човек .. наркоман съм бил а? .. ха-ха-ха .. бати вица ..

На какви габба партита си ходил пък ти бе дечко? .. Боже .. кво вобще се занимавам с пубери ..

BornFromPain

Не прощава кво? Да го поема вътрешно ли? Като гледам май живота яко не му е простил .. че толко тъп е станал момчето .. лошо нема ..

Нахранихте ме а? смех смех .. .. омг .. трудно биха могли да ме сдухат разни пубери праещи се на интересни по форуми .. ха-ха ..

Drakthul
11-11-2006, 23:09
Ако си мислиш, че ми се губи време с идеоти като теб .. ама жестоко се лъжеш .. :lol: :lol:

Затапи ме напраоо .. мале ко че прайм ся .. цъ цъ цъ цъ .. къде е въжето .. :lol: :lol:

Drakthul
11-11-2006, 23:28
Тоя лаф го знам, аз съм го измислил .. :lol: :lol:

Сериозно ли си мислиш, че ще си хабя времето да ти развивам теории тука .. :lol:

Бягай бре момче, не ме занимавай .. пък и така е по-забавно .. :lol: :lol:

Най-важното е че сам си правя смях .. :lol: :lol: .. е и вие/ти помагате доста .. :lol: :lol:

scion_of_Storm
11-12-2006, 07:07
И лелей, кво стаа тука, некъв пичага уъркрафт маниак ни трепе всичките наред. Tremble before his mightieness, mortals, you all shall perish.
Пич, а ти като си толкова велик, кво се занимаваш с нас бе? Голяяяяма работа си, не ще и спор. Некъв пичопрошляк си, не ще и мислене. Ае ся почвай да ми говориш с твоя тон и поучително, че нещо ми е скучно и ми се спори с идиоти.

scion_of_Storm
11-12-2006, 07:22
^Е , глей ся го изплаши :( То ще стане време да излизам докато се появи пича бе...*мрън*...Пахахахахах :mrgreen:

Drakthul
11-12-2006, 07:52
:lol: :lol: :lol:

Сладури ама вие нямате спирка а? .. :lol: :lol:

Изплашихте ме .. мани мани .. :lol: :lol:

scion_of_Storm

Иначе си прав, кво се занимавам с някви тъпаци и аз .. :lol: :lol: .. ама нали ми правите смях .. трябва да ви габаркам малко .. :lol: :lol:

scion_of_Storm
11-12-2006, 08:01
Ex, Drak Thul, колко си предвидим. Аз си мисля, че ще ни поднесеш с финес някакъв по-различен отговор, но- уви, не стана :( Жалко, имах надежди таени за теб човече. А ти ме предаде...Съкрушен съм, ша знайш! :smt010

Drakthul
11-12-2006, 08:08
exploitedteen

А ти като ми правиш смях за умен ли се имаш? .. :lol: :lol: :lol:

Пък и рядко се вълнувам какво мислят за мен някви недорасли пубери, удрящи го на тъпизми на втория пост .. :lol: :lol: :lol:

Така че тия коментари - тъп си .. бла бла бла .. прост си .. бла бла бла .. и т.н. може да си ги спестите .. макар, че яко ме разсмиват .. :lol: :lol:

scion_of_Storm

Защо да Ви давам финес? .. Простака от класическа музика разбира ли? .. :lol: :lol: :lol: ..

И не плачкай муцка .. :lol: :lol: :lol: ..

Drakthul
11-12-2006, 08:21
Ха-ха-ха-ха .. като гледам ти си изпържил мозъка, но с по-лоши работи дори и от наркоците .. ма това е друга тема ..

Не забравяай и тая вечер да пуснеш речите на Хитлерчо преди сън .. :lol: :lol:

На отчет ли съм нещо? В полицията ли? ..

Стой, изправи се, падни, стани, на кълбета .. мале ..

Смях ти казвам .. смях .. :lol: :lol: :lol: :lol:

Drakthul
11-12-2006, 08:35
:shock: :shock: :shock: :shock:

Не се занимавам .. в грешка си нещо ..

Какъв ъндърграунд те гони пък тебе? Толкова ли те влече да копаш 2-3 метра дупки и да се зариваш вътре в тях след това? ..

И кви са тия пазарувания .. аз не ги знам, щото не друсам, но като гледам ти знаеш всичко за тия работи .. :lol: :lol: :lol: .. и пазар ли има чак? .. е не се и съмнявам .. та кой бил наркото в крайна сметка? .. :lol: :lol:

И песента е яко тъпа .. не се кефя на някви такива простотии .. ако ти нарушаваш на постановление 64 за алкохола това си е твоя работа ..

И това кво се води някъв Oi ли кво беше .. скиновски простотии .. :lol:

scion_of_Storm
11-12-2006, 14:23
Дума скиновски не съществува, о, майти про ъф дъ ъндърграунд кълчър! Просветли ни за значението й, вяра наша, вдъхновител наш!!!
Пахахахха.... :mrgreen:

Drakthul
11-12-2006, 14:29
Дума скиновски не съществува, о, майти про ъф дъ ъндърграунд кълчър! Просветли ни за значението й, вяра наша, вдъхновител наш!!!
Пахахахха.... :mrgreen:

майти

про

ъф

дъ

ъндърграунд

кълчър

Само се чудя дали тези думи съществуват в българския език .. .. :lol: :lol: :lol:

Много се кефя на тия дето сами се затапват .. :lol: :lol:

scion_of_Storm
11-12-2006, 14:32
Ама ти верно загряваш като Раховец 001. Страх ме беше да ти ги напиша на английски, да не би да не можеш да си ги транскрибираш. 10?

Drakthul
11-12-2006, 14:37
Ама ти верно загряваш като Раховец 001. Страх ме беше да ти ги напиша на английски, да не би да не можеш да си ги транскрибираш. 10?

Слабо .. слабо .. нещо по-добро трябва да измислиш ( знам, че ти е трудно, но все пак - пробвай ) за да привлечеш каквото и да било внимание .. не се съмнявам, че с тия лафове блестиш сутрин в училището пред себеподобните ти и съученичеките ти ..

:lol: :lol: :lol: :lol:

scion_of_Storm
11-12-2006, 15:13
За ученичките не си правА мацко, ама няма да ти обяснявам защо. 10?

Drakthul
11-12-2006, 15:18
За ученичките не си правА мацко, ама няма да ти обяснявам защо. 10?

Хо-хо-хо .. тва беше забавно .. :lol: :lol: :lol:

Сваляш ли ме нещо .. трябва да знаеш, че съм адски развратна в леглото .. :lol: :lol: :lol:

Обяснения не искам .. айде в леглото .. :lol: :lol:

scion_of_Storm
11-12-2006, 15:29
10?

Drakthul
11-12-2006, 15:33
10?

5х2 ..

Сега си ти ..

12?

scion_of_Storm
11-12-2006, 15:49
Баси...знаех си, че не си на 10, а на 12 години. Никога не мога да преценявам както трябва :(

Drakthul
11-12-2006, 15:52
Баси...знаех си, че не си на 10, а на 12 години. Никога не мога да преценявам както трябва :(

Всъщност на доста повече .. тоест пак не си преценил както трябва .. :lol: :lol: :lol:

scion_of_Storm
11-12-2006, 15:57
Не се оправдавай сега, знаем си те на колко си. Айде аз отивам да поджътя малко Хироус, че ми се доспа иначе....Ще си намериш някой друг, на който да предлагаш идиотизъм на кило пахаха ае.

Drakthul
11-12-2006, 16:02
Не се оправдавай сега, знаем си те на колко си. Айде аз отивам да поджътя малко Хироус, че ми се доспа иначе....Ще си намериш някой друг, на който да предлагаш идиотизъм на кило пахаха ае.

Не се оправдавам бре човек .. добре де излъгах .. на 9 съм .. и пак знам, че такива думички като 'Хироус', няма в българския език .. :lol: :lol: :lol: :lol:

OtherDimension
11-12-2006, 16:17
kvo pak se butate kude ne vi e rabota fe ?!?!

exploidteen - ot vsichki temi razbrahme che si golqm poboinik i gangster ... sq veche i narkoplasior si ... boje gospodi
kato ti vidq snimkata kuv groznik si obache razbiram zashto se praish na interesen

scion_of_Storm - ti puk bate si nai-qkiq metalist bate tuka i siii mnogo lud ...
kato slushash samo metal si sedi v metal temite i ne se burkai deto ne ti e rabota i ne mi se podmazvai takuv na exploidteen
stiga si mu duhal gaden podmazvach

scion_of_Storm
11-12-2006, 16:23
^Е, благодаря за признанието батенце. Ама ако пишеше и разбираемо и не на латиница- ценЪ нямаше да имаш...МетАлист съм бате, ебаси лудия, затворен като консерва херинги. Затворен съм за музика, която е само дрънчене на произволни звуци, без нищо друго. Айде със здраве и ти, пич великий. И не се подмазвам на експлойтед, а споделяме едно и също мнение. Проследи нишката и виж...

OtherDimension
11-12-2006, 16:37
a taka mersi ..
a ako iskam i na arabski she pisha


exploidteeen - kuv si ti da kazvash : mri v laina narkoman nedonosen
ti li she go kazvash be poziorche neshtastno
ti li beshe toq deto specialno da si sloji snimkata v toq forum se beshe snimal s kubinki i tiranti da se kefat malkite pikli ?
ti beshe nali ...
ti li si toq deto zaplashvashe da "schupish glavata na drakula"
ti beshe nali ...
kakuv si ti tuka da vlizash vuv vsqka edna tema i da plues i avtorite i muzikata
kvo kato si nekuv moderator v data.bg
ti za neshto bezsmurten li se vzimash
pogledni se v ogledaloto kakuv groznik si be pleshivec
puk posle obijdai drugite i im kazvai da mriqt

e*i si maikata s muzikata , koqto slushash nanekude neshtastnik



Edit : dostatuchno za tva gnusno sushtestvo

thx na Whiskass za mnenieto
thx specialno na Evil_ChilD_f_ za direktoriqta :!:

Drakthul
11-12-2006, 17:33
Гледам аз 4 страници габба и си казвам "хммм...добре върви,хората не са малко" и тичам и аз да изтреса неща мъдро по темата и бамм...установявам че 3 от страниците са запълнени от идиотщините на тези тримата....Бах маа му...Тъпаци :lol:

Аз имам оправдание щот съм на 9 годинки и съм наркоман и лайно и трябва да ида да мра в кофите или там както беше .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

scion_of_Storm
11-12-2006, 19:18
^^По-принцип си прав/права. Но за едно беше в грешка- не се стремя да съм gr1m 'n' trve n stuff. Електронна музика не харесвам, признавам си, нито дръм енд бейс, нито чалга. И за да не ме нахраните отново, че съм шибан ограничен метАлист, ще ви кажа че слушам и класически рок, хардкор от време на време, че защо не и класическа музика. Както и някои наистина стари неща, Electric light orchestra например. Но има музикални така наречени "зони", които не ми харесват. Добре, не е дрънчене, извинявам се за думите. Има си стил за всеки, всеки човек е различен и има право на различен вкус. Евала на Whisskas, издигна ми се в очите( не че преди си стоял(а) на по-ниско ниво). Изглежда има още един свестен човек в този форум...

BornFromPain
11-12-2006, 19:33
a taka mersi ..
a ako iskam i na arabski she pisha


exploidteeen - kuv si ti da kazvash : mri v laina narkoman nedonosen
ti li she go kazvash be poziorche neshtastno
ti li beshe toq deto specialno da si sloji snimkata v toq forum se beshe snimal s kubinki i tiranti da se kefat malkite pikli ?
ti beshe nali ...
ti li si toq deto zaplashvashe da "schupish glavata na drakula"
ti beshe nali ...
kakuv si ti tuka da vlizash vuv vsqka edna tema i da plues i avtorite i muzikata
kvo kato si nekuv moderator v data.bg
ti za neshto bezsmurten li se vzimash
pogledni se v ogledaloto kakuv groznik si be pleshivec
puk posle obijdai drugite i im kazvai da mriqt

e*i si maikata s muzikata , koqto slushash nanekude neshtastnik



Edit : dostatuchno za tva gnusno sushtestvo

thx na Whiskass za mnenieto
thx specialno na Evil_ChilD_f_ za direktoriqta :!:

Хаха ти си нема такъв... 100% експлойтед е скинхед за да му се кефят мацките понеже яко се лепят на скинове :>
После - т'ва с Драгула беше ебавка към мен щото всъщност експлойтед е драгула..
А т'ва дали е грозен или хубав го пропускам щото е глупост, колкото да напишеш някое друго редче в повече..

После - за всички които не могат да чатнат габата.. Еми просто не пишете тука, щото както всяка друга музика ако я усещаш, те вдига и влизаш в нея.. Ако не я усещаш много ясно че няма да те кефи.. И ако не те кефи - нас т'ва не ни интересува..

Drakthul
11-12-2006, 19:48
аз пиша тука, защото се издразних на супер куул пича с авангардния ник Drak'thul и неговата всеобхватна "просветеност", а после се видя, че не е от София...

Не всички можем да сме от село Долно-Нанагорнище като теб .. :lol: :lol: .. бегай бре само у Софята сте яко просветлени и големите столичани ( виж как сам се нареждам :lol: :lol: ) .. боже да си мислиш, че местожителството има някакво значение .. ха-ха .. на това му викам истински селяндур и селтак, щото нали знаеш разликата .. ама айде нали си тъп да ти обясня .. селянин е човек роден на село, а селтак и селяндур са определения за поведения като твоете .. :lol: :lol: .. толкова си смешен просто ..

Как по-добре с други думи човек да разбере, че си комплексар? .. Като ти прочете горния пост .. :lol: :lol:

Айде издразних ли те още? Е как .. айде избии още малко комплекси .. то и без това цялата ви скинхеад култура е показателна за това .. избиване на комплекси .. :lol: :lol:

Drakthul
11-12-2006, 19:56
самият факт, че използваш диалектни лафове са достатъчни...

Ха-ха-ха .. леле ще ме скъсаш .. ама от смях .. :lol: :lol:

Какво нещо .. като няма какво да кажеме? А? .. ха-ха ..

Диалектни лафове? Градски лафове? .. ха-ха-ха-ха ..

Като писах, че си пубер не го мислех, но сега съм сигурен в това .. за годините ти не знам, но на акъл си точно като някои пубер .. :lol: :lol:

Drakthul
11-12-2006, 20:09
емммм виждам, че ти е много забавно, но фактите са следните...

говориш като селянин, правиш се на селянин... ти си селянин... даже като те наричам така обиждам моите приятели от провиницията, за което ще ги помоля за извинение...

както и да е...

аз съм един пубер и искам да ти се извиня публично...
ти си най-интелигентния човек на планетата ни... всичките ти постове са адекватни и изпълнение с дълбока промисъл, която ние обикновените малоумни пубери сме недостойни да разберем... :smt010

прости ми, велики!!!

Има още хляб да ядеш докато се научиш да правиш качествена ирония .. но горе-долу става .. :lol: :lol: :lol:

Факти!? .. Факти!? ..

Фактите са че влизаш в темата за да нападаш, даваш мнения за нещо което не разбираш и не те интересува, пишеш лични обиди и ръсиш глупости по адрес на хора които не знаеш и не познаваш ..

Ето това са фактите .. и те говорят достатъчно за теб .. една дума - комплексарче .. ;-) .. айде и утре обуй кубинките, надени стегнатото яке и върви по улиците с миселта, че някой друг ти е виновен .. вива ла скинс .. глупаци, винаги обвиняващи другите за това че са зле .. :lol:

OtherDimension
11-13-2006, 08:03
аз пиша тука, защото се издразних на супер куул пича с авангардния ник Drak'thul и неговата всеобхватна "просветеност", а после се видя, че не е от София...

za kvo iskash da vidish men , kelesha studentski
za da me prebiesh li ?xaxaxaaxa:)
prestani da se praish na biqch , palqcho
i kvo kato choveka ne e ot sofia ?
ti si ot sofia , no vupreki tova si selqnin po dusha , koeto e nai-loshoto , kompleksiran do takaa stepen che pozira s kubinki i pleshiva glava za da se dviji s drygi tapaci , zashtoto kato si sam ne nalitash na boi nali ?:)
znam vi az pedalskite istoriiki .... nalitate na boi kato ste 12 na 3ma , ama posle kato stanat povechko - bqgaiiiii

dano ne sum te zasegnal , ti svruhchoveko ot SOFIAAA... muhlio

Drakthul
11-13-2006, 08:06
Това на което продължавам да се смея, е че всъщност съм от София .. но явно дългия живот в селските квартали си е казал думата .. :lol: :lol: :lol: и бтв OtherDimension, кво се занимаваш? .. Такива смешници като неонацистчетата и скинчетата няма нищо и не могат да предложат нищо освен една гола омраза .. те са жалки от където и да го погледнеш, все обвиняват другите за проблемите си .. жалка картинка ..

Dr. Kazimbutt
11-13-2006, 09:08
Май на никой от вас няма да му дойде акълът... Защо се карате за глупости?

Drakthul
11-13-2006, 10:52
ама абсолютно съм съгласен, че неонацистите са шибани комплексари...

Абе и скиновете го избиват на комплекси и лицемерие .. но да не се впускаме в подробности .. :roll:

Drakthul
11-13-2006, 11:48
щом си казал...

От първо лице съм видял за какво става на въпрос .. да не давам примери, лично мнение ..

Анархия ли не знам си кво беше, скандирате само, а в същото време живеете в държавата и спазвате всичките й закони, защото сте притиснати от системата както котка е притиснала мишка в ъгъла на стаята .. не може да промените нищо и го знаете, защото сте слаби, защото сте малко и защото нямате перспектива за нищо .. викате и крещите колко богати и колко паралии са другите докато си бъркате в носа и Ви мързи една работа да свършите .. ходите по 20 човека и я някой Ви казал нещо - я сте го пребили .. герои на днешната интелигенция .. някои дори не знаят защо вобще са се хванали на хорото, други са толкова объркани в представите си и промили мозъчетата си че чак ги съжелявам .. но принципно най-зле са нещастните неонацистчета които си мислят, че да си скин означава да се обръснеш гола глава и да биеш циганите по улиците ..

И още много, но не ми се занимава ..

Bottem Line
__________

Комплексари, лицемери, позьори .. едно голямо нищо ..

scion_of_Storm
11-13-2006, 13:10
^*BottOm
Ае някой мод да й метне катинара на темата, че най-малкото за което се говори тук, е габата. Ся нямам време да се заяда с ДракТул за изцепките му, ама то и не ми е зор...

Drakthul
11-13-2006, 13:12
Истината боли? Да? .. :lol:

Drakthul
11-13-2006, 13:17
ужасно е...

седя си тук и ме боли... познай какво... :lol:

Викни гаджето, да ти(е) мине .. :wink: :) :lol:

NiKOLAN
12-07-2006, 15:58
mmm hi na sichki
znachi mnogo she sum vi blagodaren ako pone nqkoi mi kaje sites ili abe ot kudeto i da e da moga da izteglq gabba , ili nz kak se pishe tochno - tva e nai-tejkiq elektronen stil mislq..

plzдам най тежкият е, а има и подраздел спиидкор- най бързия, габата между 160-220 биита в мин а спиидкора е между 200-1000 :shock: голяма лудница е. то и останалите кори (ноизкор, дарккор и другите там корове) също са здрави. и всичко това е габа маба :)

phm
12-11-2006, 12:39
Тва е първият ми пост по темата и изобщо в форума
не съм съгласна за нео нацизма но то си е въпрос на лично мнение..
gabba-ta(gabber) има много течения като NoizeCore, SpeedCore, HappyCore, DigitalCore и други. Габа се слуша предимно в Германия , Холандия и Скандинавските държави.
Също да ви кажа че са регистрирани даже и смъртни случай на габа партита в Германия където се събирали по 2 ,3 хиляди човека на парти :shock: спиидкора ми е любимо макар че имам съвсем малко , но това е при условие че трудно се намира.
Лесно се намират испълбнители като
DJ Nosferatu , Korsakoff , Dj skinhead , helfish и Fear Factory например.
:lol:

scion_of_Storm
12-11-2006, 13:22
Fear factory, ако говориш за тези ,които знам, ако са габа....

phm
12-13-2006, 20:36
Fear factory, ако говориш за тези ,които знам, ако са габа....
ами незнам за кои знаеш обаче точно тези определено са габа
намери си наприме:
FEAR Factory - T-1000 (H-K).mp3
и ще разбереш че са(обаче нестават ама тва е друг въпрос :D )

magesnik
12-13-2006, 20:49
Fear Factory са толкова габа,колкото Азис е дет метъл.Fear Factory правят индъстриъл метъл и нямат нищо общо с габата.

BornFromPain
12-13-2006, 23:10
Хаахах да ве Фиър Фактори са габъри яко.. Даже щяха да идват да пускат тука ама не стана работата. А те колко DJ бяха в тая формация, че съвсем съм им изгубил края... :lol:

Иначе разните там спийдкор и глупости може да ги броите за хардкор техно, но не и за подобни на габа-та. Щото докато другите стилове са хардкор заради звученето си или скоростта си, габата е хардкор заради чувството което придава. Може би ако агресията или гнева вместо думи бяха под формата на звуци, и двете щяха да звучат точно като габа.
Gabber made the difference between the HARDCORE and the REALLY HARDCORE, както го бяха написали някъде. Много правилно :>

Иначе по въпроса с DJ-ите просто виждаш в сайта на Thunderdome кои DJ са към тях и тва ти е като топ 20 в габа-та(за продюсъри говоря.. иначе за миксиране - всички го можем :>)

А така и така съм се разписал - в България габъри почти няма. Всеки разправя аз се кефя яко, мноо е добро, ама като чуят габа на 20-30 киловата и пропищяват(в повечето случаи дори не отиват да я чуят). Щом даже Mastermind(Thunderdome..) дойде и го бутнаха в Пулс(гадната дупка, която смърди и пред която охраната рита момичета) и имаше 50 човека..

phm
12-14-2006, 13:01
Хаахах да ве Фиър Фактори са габъри яко.. Даже щяха да идват да пускат тука ама не стана работата. А те колко DJ бяха в тая формация, че съвсем съм им изгубил края... :lol:

Иначе разните там спийдкор и глупости може да ги броите за хардкор техно, но не и за подобни на габа-та. Щото докато другите стилове са хардкор заради звученето си или скоростта си, габата е хардкор заради чувството което придава. Може би ако агресията или гнева вместо думи бяха под формата на звуци, и двете щяха да звучат точно като габа.
Gabber made the difference between the HARDCORE and the REALLY HARDCORE, както го бяха написали някъде. Много правилно :>

Иначе по въпроса с DJ-ите просто виждаш в сайта на Thunderdome кои DJ са към тях и тва ти е като топ 20 в габа-та(за продюсъри говоря.. иначе за миксиране - всички го можем :>)

А така и така съм се разписал - в България габъри почти няма. Всеки разправя аз се кефя яко, мноо е добро, ама като чуят габа на 20-30 киловата и пропищяват(в повечето случаи дори не отиват да я чуят). Щом даже Mastermind(Thunderdome..) дойде и го бутнаха в Пулс(гадната дупка, която смърди и пред която охраната рита момичета) и имаше 50 човека..
ЕВТИНИ СТЕ тва че в линампа ти като щракнеш дясното копче излиза
индъстриал не покрива всичко
разходете се до някаде и пак елате

phm
12-14-2006, 13:05
може би helfish са индъстриал
може би korsakoff е индъстиал
може би catscan са индъстриал
може би nosferatu да е индъстриал
може и танцуваме в кремиковци да е поп фолк
виж с FEAR FACTORY не съм особено запозната
но съм инат и няма да се дам
така така

magesnik
12-14-2006, 13:13
Ами запознай се преди да пишеш глупости.Чуй примерно песните Sangre De Nicos и Big God/Raped Souls и тогава пиши пак,че правят габа.

scion_of_Storm
12-14-2006, 13:37
Момичето е силно заблудено :( И аз съм инат, ама като осъзная, че споря за нещо, което не съм прав, спирам. Щото иначе ставаш за смях.

Shiitake Mushrooms
03-08-2007, 14:18
Чудех се, дали правите разлика м/у Nu style gabber и Rotterdam style и дали въобще още съществуват DJs, които се придържат основно към единия от стиловете...

03-08-2007, 16:39
Музика за идиоти.

az_i_ko_we
05-16-2007, 22:50
даммм защо мислиш че са избивали различните... ние сме над масата
и никога няма да ни разберете нас габберите....

E404
05-17-2007, 04:39
tva e nai-tejkiq elektronen stil mislq..
:lol: :lol: :lol:

Disrespect
05-17-2007, 07:54
аз познавам единствената габа група в България - Animassacre 8)

tuka6na
06-17-2007, 13:04
И след цифра време пак се чудя дали може да има нещо по-избоцкало. Влиза тегаво на свежото съзнание,но си и остава там ; ) Коооолко ли време трябва да мине за да спра да слушам.

`Death`Whore``
06-17-2007, 13:05
tva e nai-tejkiq elektronen stil mislq..
:lol: :lol: :lol:
Тежичка си е габата, не се смей. :) Щом на мен ми харесва, значи е доволно тежка.

Blacklisted
06-17-2007, 19:05
Ъъъ, този стил отдавна искам да го чуя, обаче все ме домързява да отделя време и да се разровя, както ме мързи и да прочета цялата тема :roll:, та някой дали би бил така добър да каже 1-2 парчета :) пък може и да ме зарибите :wink:

tuka6na
06-17-2007, 20:25
А вие разбрахте ли какво направи Шано на последното парти в Блек Бокс?
От 3 месеца го молех да пусне I'm a gabber на някое парти и той сегааааа....
Не,не,не,толкова ми става яко само като си помисля за това,бах маа му,насълзяват ми се очичките ...
Качи се,и първото което пусна беше I'm a gabber ...само че нали се сещате,че повечето такива парчета са със супер яко вокалче,а баса е тъп или самото парче е гадно ...
И той пусна I'm a gabber със сууупер якия бас,после пуска Army Of Hardcore и още няколко супер яки вокали, и през цялото време направо не беше истина колко беше як баса ...
Хора,навехнах си левия крак (не се ебавам,не е метафора,наистина си го навехнах)
Баси,изпитах един от най-силните душевни оргазми,които съм имала ... :P
Първият път,когато се чуствах така всъщност беше първото ми габба парти ...Беше в mystic в Студентски град и беше направо...аааа,супер скъп спомен...
И тогава си навехнах крак :-) Само че глезен. И бях с бинтове две седмици ... :-)
И тогава пак Шано пуска zombie :P
А на един open-air на Искърския пролом батко Ivex пуска Overdose :P
Ня ня ня, колко щастлива се чуствах на тия партита ... :smt026 :smt026

exexxexexe :-D познато ,познато.Тея неща не се забравят.И мое да си внушавам но с всеки път още по-щастлива се чувствах. Учудваме че тук се намират и такива хора.Сега го чета и от теб разбирам кво се случва.Викам неква тема и за подобни предстоящи събития да се пусне.Тряя си, мисля аз ; )))

vikipf
06-17-2007, 20:37
Оранжево морето
оранжево небето...
БУМ БУМ БУМ БУМ ... Ляляляля
И аз ги знам габбичките ей... :-D

FANaticа
06-19-2007, 07:51
хахаха как анимасака ще са габа бе хахах, аз ги гледах като ходиха в Даухаус те са си индъстриъл ;) стига глупости...
същото и с fear factory освен ако няма габа група със същото име :)
иначе най-добрите за мене са evil activities :)

Симо
06-19-2007, 20:21
хахаха как анимасака ще са габа бе хахах, аз ги гледах като ходиха в Даухаус те са си индъстриъл стига глупости...


Бе технически искахме да сме габа, ама... Пък да смесим, поне на нас ни е по-яко :)

Симо
06-19-2007, 20:22
Evil Activities & DJ DIONE!!!! :smt011 :smt011 :smt011

ROKKKKKK!!!!

Disrespect
06-19-2007, 20:28
хахаха как анимасака ще са габа бе хахах, аз ги гледах като ходиха в Даухаус те са си индъстриъл стига глупости...


Бе технически искахме да сме габа, ама... Пък да смесим, поне на нас ни е по-яко :)



оооой Симо! аз съм Мишо :-D