PDA

View Full Version : не разбирам кво става



macka123
11-11-2006, 14:13
с приятеля ми ходим от около половин месец
но първата седмица беше съвсем различно от сега
нямаше 5мин без да ми каже колко съм сладка и хубава
вчера щеше да идва в моя квартал след училище (в едно даскало сме)
да но се видяхме точно за едно междучасие
после е имал контролно и не е излизал
и аз мислех че си е тръгнал защото не е никак редовен ученик
и си тръгнах
после си писахме по скайпа
и той ми каза че е трябвало да ходи на няква вила да помага на техните да я оправят
щеше днес да ми се обади "да ме чуе" но все още не ми се е обадил
кажете ми кво да мисля
дали след като е тръгнал с мен му е минал "мерака" или нз
не разбирам кво става

sherry
11-11-2006, 14:22
Ми може и да му е минал мерака, но може и да не е...Ти пък не си прави прибързани изводи, нали сте заедно, значи все още ти се кефи. Не може постоянно да ти звъни и да се виждате,я! Плюс това така по -бавно ще си омръзнете. Недей да му правиш сцени за това, че не ти е звъннал, че ще го задушиш. Просто си прави нещо из вас и се опитвай да не мислиш постоянно за него, все пак и той като всеки човек си има някакви задължения и не може винаги да е на линия :D Спокойно.

macka123
11-11-2006, 14:29
аз нямам намерение по принцип да му вдигам скандали...
не е в мой стил
но просто исках да чуя и чуждо мнение :)
миси

Nifada_
11-11-2006, 14:40
И аз мисля, че трябва да пасуваш и да изчакаш. Не го търси ти. И се успокой. Каквото и да е станало все в един момент ще го разбереш. не си мисли най-лошото винаги. И наистин ане го нападай, напроти, прави се все едно не си забелязала кой знае колко, че не те е търсил.

koalka
11-11-2006, 18:15
Еми виж сега,трябва да го питаш.Може само да си гадаеш,а може и само да си въобразяваш(не казвам,че е така),но е възможно.Може наистина да е имал работа,но просто го питай защо не ти се е обадил.

KuReC
11-11-2006, 18:38
emi minal te e i si mu porednata predpolagam sorry :cry: :cry: :cry:

LO6IQ
11-11-2006, 18:51
Едва ли те е минал [-X Според мен не е O:)

iiirish
11-11-2006, 18:56
единствено на женкарите така бързо им минава мерака ;) така че ако не спада към тази категория мъже, няма от какво да се тревожиш. за всичко си има прилично и правдоподобно обяснение. бъди по-търпелива с него и сама ще се увериш на къде точно отиват нещата