PDA

View Full Version : Drum & Bass



Джи
11-11-2006, 16:23
Е,какво мислите за този стил?


п.с. ако е имало такава тема сри!

BornFromPain
11-11-2006, 16:25
Приятен за слушане. Кефи ме тва че се базира на брейкбийт звученето. Ама не ме кефят партитата.. Наркомания до шия. 90% от феновете на бас-а ходят по партита само защото това е свързано с друсане.

Swinkenhoffer
11-11-2006, 16:37
имам мераци за тая музика, въпреки че нещо ми действа дразнещо...
ако някой даде линкове или поне имена на изпълнители :)

Джи
11-11-2006, 16:40
Мен точно dnb ме радва много.И има ред причини за това.Не е толкова разпространен в България и не е комерс (все още). Занимавам се с брейк и е нормално да ми харесва. Много искам в близко бъдеще да ида на някое от тия партита,не толкова за да гледам надрусаната младж,ами да видя отблизко от нашите DJ.


=>Това го слушам от два дни насам. (http://www.data.bg/f.php?fid=5533287)

blqq :)
11-11-2006, 16:56
Ben Sage Featuring Savvy - Just A Minute.mp3
State Of Mind - Sun King.mp3
Pendulum Feat Spyda - Tarantula (Serial Killer Mix).mp3
Division By Zero - Pounding Dronez (Dj K Remix).mp3
Silent Witness & Break - X Track.mp3
The Upbeats - View From Inside.mp3
Noisia - Exorcism.mp3
Mindscape - Combine.mp3
Ed Rush & Optical - Sicknote (Ill.Skillz Remix).mp3
Muffler - Beast Within.mp3
Deep Roots - Motive.mp3
Big Bud - Children Of Jah.mp3
за това се сещам в момента :) готинко е за слушане но не на всички им понася :twisted:

Jamalska
11-11-2006, 17:48
Мен точно dnb ме радва много.И има ред причини за това.Не е толкова разпространен в България и не е комерс (все още). Занимавам се с брейк и е нормално да ми харесва. Много искам в близко бъдеще да ида на някое от тия партита,не толкова за да гледам надрусаната младж,ами да видя отблизко от нашите DJ.


=>Това го слушам от два дни насам. (http://www.data.bg/f.php?fid=5533287)
За мен си е точно комерс...сичко що шава слуша дръН...нещо като хауса си стана.
Хъм дразни ме и по друга причина,но то си е лично м/у нас с него.Не ми харесва как звучи и е адски еднообразно.
И не виждам нищо общо с фънка и рапа като за брейкденс...почти не познавам би-бои дет да се кефят на дръм...Музиката за брейкденс си е била,беше,е и ще бъде фънк и хип-хоп.

Лично мнение...нали за такова поиска.

Ninska
11-11-2006, 17:51
ni6to ne mislq
10 точка от правилника.
moderated by Coki

BornFromPain
11-11-2006, 18:06
Хаха заеби ти.. В заличката като ти пуснат басс и яко трябва да вдигнеш спийда, за да си в такт.. От тая страна е готино за брейкденс ама тва си е само експеримент.. А иначе баса няма нищо общо :> Брейкърите не са на херца и амфет хаха :>

Джи
11-11-2006, 18:15
Jamalska - така е,че е на хип-хоп и фънк ест, ама сме били, дори и от малки изключения и на dnb.

OtherDimension
11-11-2006, 19:02
opredeleno ne moga da se suglasq che dnb e komersialen kolkoto house-a .. ne i sled kato priatel , luduvasht na Preslava i Gergana otide v La Piovra i kato se vurna mi vika : lele tva hausa e mn qko bate ... svali si Laki Iu :(

WILD__BOY
11-11-2006, 20:52
Не ме кефи

WwanAdoO
11-11-2006, 22:21
Темите за дръма не виреят дълго... Иначе и аз също мисля, че е комерс... е не е якото комерс, ама то и в "ъндърграунда" си има мода, самия "ъндър" е мода, а дръма малко или много има място из между "ъндър"-а... тва и преди съм го казвала. Е, въпреки тва мен също ме радва много, обожавам дръмч :::
http://store3.data.bg/basschild/dnb/singles/ ето един доволен линк, има масата неща :mrgreen:

Evil_ChilD_f_
11-11-2006, 23:09
еми в момента цикля на някъв дръм ... откачам хаха ... адския дръм ... :))) абее дръма си е яка музика рулирааАаАа