PDA

View Full Version : NAMERIH Q tema samo za momi4eta



tra-la-la
11-11-2006, 16:04
taka zna4i iskam da popitam ne6to no predi tva 6te vi razkaja takaaa zna4i mnoo sum 6tastliv napravo ne moga da povqrvam stra6no mnogo obi4am edno momi4e ama kazvam vi lud sum po neq tq su6to mnogo me obi4a imam predviid tolkova mnogo se obi4ame 4e iskame de4ica no 6te poi4akame 3 4 godinki napravo ne mojem edin bez drug do predi da q sre6tna 6 meseca bqh v traor edva li ne v smi 4e mi bqha razbili surceto ne se bqh usmihval ne se bqh smql ne se bqh zabavlqval celi 6 meseca imam predvid istinski bqx zabravil kakvo e da si lek kato perce sega namerih lubovta na jivota si s neq vsi4ko e neveroqtno vupreki 4e e 3 god po golqma ot men e vqrno ne e ot moq grad no tva ne e koi znae kakva pre4ka onzi den hodih do turnovo kadeto tq sledva i mi be6e neveroqtno 2 dena bqh s neq ne sum spral da se smeq ne sme se otdelqli edin ot drug awe qsno vi e za kakvo stava vupros ta tq znae kolko q obi4am NO iskam da napravq za neq ne6to koeto 6te q nakara da se pu4uvstva edinstvena na sveta nai 6tastlivata oba4e ne moga da se setq kakvo ta kajete momi4eta vas kakvo bi vi nakaralo da se po4uvstvate edinstveni

mon4eto
11-11-2006, 16:06
Ne e nujno da pravi6 ne6to,prosto q napravi jelana!
Uspex!

iiirish
11-11-2006, 16:15
аз съм сигурна, че тя вече е щастлива с твоята любов. на света няма по-хубаво нещо от споделената обич и красивите чувства между двама души...
но никога не е излишно да й правиш малки жестове, подаръци или изненади. една роза подарена просто така без повод, би накарала всяко момиче да се почувства специална и единственна ;)

DevilWish
11-11-2006, 16:16
Ne e nujno da pravi6 ne6to,prosto q napravi jelana!
Uspex!
Taka e.
Mnogo se radvam za teb! {} Успех!

tra-la-la
11-11-2006, 16:17
Ne e nujno da pravi6 ne6to,prosto q napravi jelana!
Uspex!


ama az da napravq ne6to za neq ne6to prosto nz i az ne6to s koeto da raszbere 4e e edinstvena za men

{Sweety_f}
11-11-2006, 17:03
според мен тя ве4е го знае след като толкова време сте заедно и тя те оби4а толкова много,прави и разли4ни жестове нз др кво да ти кажа...те др моми4ета казаха си4ко..

tra-la-la
11-11-2006, 17:20
според мен тя ве4е го знае след като толкова време сте заедно и тя те оби4а толкова много,прави и разли4ни жестове нз др кво да ти кажа...те др моми4ета казаха си4ко..


ami vsu6tnost niq ne sme ot tolkova vreme zaeedno vsu6tnost sme zaedno ot 28.10 no kakto se kazva lubov ot pruv pogled

Sweetlove1990
11-11-2006, 17:44
Ami prosto i pokazvai vseki den, vsqka minuta i vsqka sekunda kolko mnogo zna4i tq za teb, kolko mnogo q obi4a6, kak ne moje6 bez neq i t.n.Moje6 da go napravi6 po bezbroi mnogo na4in....kato se zapo4ne ot milite sms-i i obajdaniq i se stigne do podar1ci ili neo4akvani pose6teniq...:)Prosto izpolzvai v1obrajenieto si :D Uspeh i dano da uspeete da zapazite lubovta si tolkova silna i za napred:)

koalka
11-11-2006, 17:49
Много е хубаво,че си намерил любовта на живота си,както мен.Прекрасно е да знаеш,че само един човек може да те направи щастлив.А относно децата-ами изчакайте и си имайте.Прекрасно е това.А ти на колко си?

tra-la-la
11-11-2006, 17:56
Много е хубаво,че си намерил любовта на живота си,както мен.Прекрасно е да знаеш,че само един човек може да те направи щастлив.А относно децата-ами изчакайте и си имайте.Прекрасно е това.А ти на колко си?

a mi az sum po4ti na 19 e razbira se za deca e rano no se pravqt i takiva planove sega sled mesec dva 6te se mestq v turnovo da si jiveem tam dvamata napravo nqmam turpenie do po gornoto menenie 4e trqbva da q iznenadvam ami tq sama se ubedi kolko sum nepredskazuem s edno mnogo iznenadva6to posle6tenie