PDA

View Full Version : neznam kakvo da pravq...



648541
11-11-2006, 16:59
hora doide i moq red pomagaite...
situaciqta e slednata nz dali 6te me razberete no... :roll:
imam 4uvstvoto 4e gadjeto na nai-dobrata mi priqtelka me haresva. :| povodi kolkoto iska6...dokato te pravat sex toi si misli za mene kak iska da pravime troika..kak iska tq da prili4a na mene i t.n.
v4era si pisahme s nego i toi me popita za6to vseki put kato si pi6eme az i kazvam na sledva6tiq den....emi kak da ne i kaja :-k v smisul takiv kazvam i kakvo si pi6eme :? iii o duma naduma se zaprikazvahme i az mu kazah 4e e malko gadno taka da ne i kazvam za6toto i na mene nqma da mi e priqtno gadjeto mi da si pi6e s nai-dobrat ami priqtelka.... toi mi kaza da ne i kazvam za razgovora i az kazah dobre...no toi ima navika da i kazava i da se izpuska,i mi kaza 4e i toi nqma da i kaje...4e 6te iztrie razgovora i az vikam dobre!!..i toi po4na kak hubavo si govorime kato priqteli i 4e moga da raz4itam na nego za vsi4ko i t.n.oba4e...
tq vzela 4e pro4ela i mi kazal 4e 6te mi se razsurdi i nqma da mi govori i t.n. i tq vliza i mi vika:"da gadno e priqtelkata ti da si pi6e s gadjeto ti"
i az i kazah 4e ne sum vinovna i 4e v razgovora nqma ni6to s koeto da q zastra6avam ili ne6to dr... i tq mi vika "da no men me e strah va6to priqtelstvo da ne zavur6i s ne6to dr" i az i kazah 4e tova e nevuzmojno,4e az nikoga nqma da naprava takova ne6to,za6toto sum izpadala v podobna situaciq i nikoga ne sum izbirala mom4eto i i kazah 4e tova nikoga nikoga ama nikoga nqma da stane za6toto tq e mi e mn blizka i az mnogo q obi4am!!
kajete mi kak da i dokaja 4 nikoga nqma da naprava takova ne6to :( :( :( :( :smt010 :smt010 :smt010

kofti_nick
11-11-2006, 18:04
Трудно ще да е :) Ама се опитай да поговориш отново с нея и да и обясниш ,че не искаш да имаш нищо общо с гаджето й ... нещо такоа :)

koalka
11-11-2006, 18:06
Ами според мен най-добре ще е да се съберете тримата и да говорите.Уреди го някак,защото според мен тя трябва да разбере и да се увери,че вината не е в теб.Може да е заслепена от това,че има чувства към приятеля си,но и все пак ти си и най-добрата приятелка.Нека той да си признае и ти да й кажеш,че НИКОГА не си имала интерес към него и няма и да имаш!

Nifada_
11-11-2006, 18:08
Като начало прекрати разговорите с него. Било то и за най-дребните неща. Ако иска да говорите, му кажи, че нямаш какво да му кажеш в нейно отсъствие и до там. Каквото и да те пита или както и да те провокира, не отговаряй нищо. Кажи и на нея, че правиш така, защото не се знае той какво може да измисли да я излъже.

648541
11-11-2006, 18:34
emi tq znae 4e az nikoga nqma da i pri4ina tova i i kazah 4e kak moje vuob6te da si pomisli 4e noga da naprava takova ne6to..a tq kaza 4e pove4e nqma da go misli i 4e mn me obi4a i 4e ne iska da me zagubi no su6to taka obi4a i nego....i sega nz kato se vidime s neq kak 6te q pogledna mn mi e neudobno :( :(

iiirish
11-11-2006, 18:40
в момента тя е ядосана, а това е временно състояние. но точно сега ти трябва да се съобразиш с тези нейни емоции. ако се опитваш с думи да й докажеш, че ти си правата, надали тя просто така ще ти повярва. затова просто я накарай с времето отново да ти повярва като не допускаш абсолютно никаква близост с гаджето й. ако трябва спри разговорите в чата с него, но нека тя разбере, че нямаш тайни от нея - нито във действията, нито във чувствата ;)