PDA

View Full Version : какво да направя за да ми обърне внимание!!!???



cveteto
11-11-2006, 17:47
Ми значи има едно момче от даскалото той е 12 клас аз 10-не мисля че имаме голяма разлика във възрастта обаче нз как да го заговоря.Милион пъти сам се опитвала,но не става уж се запознахме,но пак никакъв напредък.Казаха ми негови приятели че много трудно можеш да го накараш да говори с теб защото е такъв тип почти не говори,а и аз сам го виждала че е все сам по коридорите,но иначе е страхотен човек и мисля че си струва да проведа поне един смислен разговор с него,но не знам как да започна. Няколко пъти сам го питала разни неща като например-понеже е запален по футбола, как завърши последния мач той ми каже резултата и до там.Просто не знам как да продължа. Та се питах ако може да ми дадете някакъв съвет как да завържа по-дулуг разговор който да мога да го доведа до среща в кафето.Ако мога да ви помогна с още нещо наближава мачът Левски-Барселона и аз ще ходя.

10х предварително :D

Ninska
11-11-2006, 18:12
ami pitai go ne6to za futbol

ellen
11-11-2006, 19:24
otivai na ma4a s nego

Vikit0
11-11-2006, 19:33
emi blusni se "uj slu4aino" v nego i mu kaji "ooo mnou sorry" i v sledva6tite dni vse taka uj slu4aino se bluskai s nego dokato ne te pomisli za invalid.(tfa za invalida e 6ega)i nakraq vse 6e te zabeleji 6e po4ne da te zagovarq i postepenno 6e stane ne6to-znam go ot li4en opit polu4i se :wink:

iiirish
11-11-2006, 19:35
да се сближиш с един човек не значи само да говорите. понякога някой ти става близък до сърцето и без красноречиви проповеди за това или онова.
но щом сте намерили общи интереси (футбола), то тогава ги поддържай до тогава докато не го накараш да се отпусне пред теб. идене заедно на мача ако ще ходи и той. това е една добра възможност да прекарате повече време заедно и да се доближиш до него. а и след мача може да го поканиш да идете някъде двамата. успех ;)

cveteto
11-12-2006, 12:08
мерси за съветите оба4е има един проблем трудно е да се загожори човек който почти да не кажа изобщо не познаваш :)

Butterfly^
11-12-2006, 12:43
оф и аз имах подобен проблем, само че беше волейболист :lol: Тия схеми с блъскането ала бала не помагат, особено ако и такъв тип и не може да се завърже разговор лесно с него, пък и вие вече се познавте няма кво да се блъскаш в него :wink: А за въпроса какво да правиш- еми просто продължавай да го заговаряш, може би му трябва време да свикне с теб...поне при мен беше така, тъй като той си падаше малко мълчалив и доста се поозорих, имай търпение. Като прекарате малко повече време заедно, след това ще имате поне една обща тема . Успех :wink:

cveteto
11-13-2006, 17:08
добре де ама как да го заговора като моите съученички не ме изпускат от поглед не знам защо.Нищо не сам им направила,а пък и не знам как да го питам дали иска да ходи на мача с мене тъй като хората с които ще хода имат един допълнителен билет ще вземат и нз как да го питам дали иска да дойде с нас на мача най-малкото че е цскар :-D

Butterfly^
11-14-2006, 07:31
какво означава "не ме изпускат от поглед"?! Те телоохранители ли са ти...кви са? Имаш си право да си ходиш кадето и когато си искаш сама. Аз дори моите приятелки ги бях помолила понякога ако той е на близо да ме оставят сама, за да мога спокойно без той да се притеснява от тях да го заговоря. Така че няма какво да се съобразяваш с тях, щом те не се усещат им казваш направо, че не искаш да ти ходят зад задника точно когато ти се отвори възможност да си поговорите с момчето [-X . Ако са ти истински приятели ще те разберат :wink: А за мача- просто го вметни междудругото в разговора (надявам се да се получи такъв скоро :D ). Кажи му "Абе ще ходиш ли на мача?" или пък "Знаеш ли че ми се намира един излишен билет за мача?" :P Ако го измислиш на място и импровизираш ще се получи най- добре :wink: Наистина си надявам да успееш, защото съм преживяла абсолютно същото и знам какво е. Айде успех и да се похвалиш после какво е станало :wink:

cveteto
11-14-2006, 07:53
мерси много ще направа всико по силите си и ще видим какво ще стнае и после ще разказвам :-D

cveteto
11-17-2006, 06:05
Здравейте отново!Мерси много за съветите обаче наистина се оказа голям проблем да започна някакъв разговор.Вчера момчетата имаха мач и аз отидох при него и се опитах да го заговора тъй като беше съдия на мача.Питах го какъв е резултатът,но един негов приятел ми отговори и аз просто нямаше какво повече да кажа освен мерси и да си тръгна. Много сам отчаяна объркана и не знам какво да права съвсем се обърках. :? :(

Boot
11-17-2006, 06:39
Ти не си говорила с него, НО знаеш, че е страхотен човек. Мъдро ;)


Ако е някой зарибен цскар обаче, забрави да го свалиш с билети за Лефски.. пахаха.

Butterfly^
11-17-2006, 19:03
Хммм :-k опитвай пак...нали ти казах с такъв тип хора трябва да си търпелива. А ти каза ли му за билета за мача?

cveteto
11-18-2006, 16:08
Ми не защото не мога да го хвана по коридорите без да съм аз с някоя моя съу4еничка или той с приятел.Най-интересното е че си говора с неговите съученици и приятели,а с него не. А едно момиче от 8 или 9 клас постоянно го заговаря и не мога да се примиря с това.Много се дразня обаче аз съм си виновна и не мога да се сетя какво друго да направя :(

{Sweety_f}
11-18-2006, 16:16
ami pokani go na levski-bareslona da doide s teb ddz govoi mu za neshta koito go interesuvat....

FoReVeR_YoUnG
11-18-2006, 16:42
ami pokani go na levski-bareslona da doide s teb ddz govoi mu za neshta koito go interesuvat....
Момичето каза- Той е ЦЕ-СЕ-КАР!!! хаха :mrgreen: ;)

А колкото до самия проблем-мн е кофтии. В момента съм в абсолютно същата ситуация, даже и същите класове сме,мн е тъпо такааа...Твоя поне му измъкваш 1 дума от устата, при мене има погледи тва онова, пък го е срам. Баси, колко съм се блъскала в негоо, не помага и тва е... Нищо следващия и без това вече се отказвам... :lol:
Иначе, може да се опиташ да се сприятелиш с някой негов приятел първо и той да ви ...такова... ли и аз нинам...

cveteto
11-18-2006, 18:09
И тва пробвах ама не става и аз не знам как да го накарам да проведе един разговор с мен един единствен разговор.Не знам кво да права и мн се дразня

bibonka
11-18-2006, 19:48
macka otivash pri nego i my kazvash shte moje li da mi otdelish 5 minyti da ti predloja neshto .i toi shti kaje kaji.i ti my kazvash iskash li da doidesh na 1/8 finala na 30ti tam na macha s cska? i shtom e ot cska nqma kak da otkaje.v imeto na lubovta shte preglytnesh che si levskarka.tfa e nachina ili nai-mnogo shte provedete edin razgovor.
a ako ne se syglasi ili kaje shte vidim my kaji miiii iskash li ytre da se vidim nqkyde ili da mi zvynnesh da mi kajesh.i vednaga dobavqsh abe po-dobre az da ti zvynna i my vzimash telefona.znam che e malko nahalno ama trqbva. i kato doide 30ti i ako slychaino ti e otkazal za macha my se obadi i my kaji taka i taka izvinqvai che te pritesnqvam no mojesh li da doidesh s men shtoto tyka edni priateli me precakaha za macha a tolkova mnogo iskam da otida...molq ti se ela shte sym ti dlyjnica ;] aide i dano podeistva :P

sme6ko0o
11-18-2006, 21:45
Macko napravo otidi i go pitai da izlezete.Subira6 smelost otiva6 pri nego gleda6 go v o4ite i mu kazva6 direkno"Iska6 li da izlezem",ako prieme mu kazva6 koga i kude da te 4aka,no ako ti otkaje mu kaji "taka i taka se bazikah" i po na tam 6te preceni6 kakvo da pravi6.USPEH!

cveteto
11-20-2006, 17:00
mersi 6te probvam ama ve4e po4vam da se otkazvam 6toto mi pisna vse az da prava ne6to a toi da mi se pravi na priqtno razseqn. :x :(

11-20-2006, 19:38
Такъв тип хора искат да се ДЕЙСТВА ДИРЕКТНО. Отиваш и му казваш че искаш еди кога си да се видите и да излезете/говорите. С намеци при този тип хора не става. Не се отказвай, отиди смело при него. а и още нещо този тип хора не обичат да разкриват чувствата си така че не бързай да си мислиш че не ти обръща внимание или не те харесва!!!!! УСПЕХ!!