PDA

View Full Version : "Несподелена любов"



martinka_91
11-11-2006, 20:13
Несподелена любов, защо съществуваш ?
Не ти ли тежи товарът на толкова наранени души ?
Нима ти харесва да гледаш как тя за него тъгува,
а той не я и поглежда дори . . .

Несподелена любов, кажи кой те създаде ?
Господ ли те изпрати на тази земя ?
Ангел ли крилата ти даде ?
Или Дявол почерни твойта душа ?

Несподелена любов, не се ли срамуваш?
Щастлива ли си, като гледаш в нейните разплакани очи?
Радваш ли се, когато той друга целува,
а тя просто стои и мълчи . . .

Какво мислите?

miss_india
11-11-2006, 20:21
zdravei! az su6to pi6a ot mnogo godini taka 4e 6te ti kaja moita kritika, mislq 4e ima6 talant i izpolzva6 interesni su4etaniq, mnogo mi haresa "angel li krila ti dade, ili dqvol du6ata ti po4erni"
No mislq 4e 6te stane po-dobre ako vmesto "izplakani o4i" napi6e6 "razplakani o4i"...prosto izplakani ne se vpisva mnogo...a su6to taka i posledniq red "a tq prosto stoi i mul4i", mahni tova "prosto" stava natrtupano :wink: no kato cqlo mn mi haresa ! pozdravleniq , produljavai da pi6e6:)

iiirish
11-11-2006, 22:03
идеята е много добра, но само на някой места (например във 2-рото четиристишие) прозира нейната сила

martinka_91
11-11-2006, 23:04
zdravei! az su6to pi6a ot mnogo godini taka 4e 6te ti kaja moita kritika, mislq 4e ima6 talant i izpolzva6 interesni su4etaniq, mnogo mi haresa "angel li krila ti dade, ili dqvol du6ata ti po4erni"
No mislq 4e 6te stane po-dobre ako vmesto "izplakani o4i" napi6e6 "razplakani o4i"...prosto izplakani ne se vpisva mnogo...a su6to taka i posledniq red "a tq prosto stoi i mul4i", mahni tova "prosto" stava natrtupano :wink: no kato cqlo mn mi haresa ! pozdravleniq , produljavai da pi6e6:)

Мисля да се съобразя със забележката ти за "изплакани очи", като се замисля и на мен не ми звучи мн добре, но пък имах точно това в предвид... че няма вече сълзи да плаче...За другото ще си помисля дали да го променя ;) Засега ще го оставя така, иначе благодаря много за критиката и изобщо за мнението ти ;) anito.sl, благодарско и за твоето коментарче :D
Ама, ако се намери и някой, дето да ми отговори защо съществува тая несподелена любов напрао.... :smt010