PDA

View Full Version : Тема за напушени и пияни...



teenkopele
11-12-2006, 05:22
Идеята е тук да се записват мисли само от напушени и от пияни хора.
Да става веселба! :smt005 :lol: :mrgreen: :wink:

BraInLesS_f
11-12-2006, 07:00
НЕ ОБИЧАМ РАЗВАЛЕНО СИРЕНЕ!!!

IlLuSi0nS`
11-12-2006, 10:26
хахахах сякфи мисли ли може? ама то ше стане малко объркйвация то секи различно може да си мисли .. дай поне некъф вапрос за обсъждането..

teenkopele
11-12-2006, 16:19
хахахах сякфи мисли ли може? ама то ше стане малко объркйвация то секи различно може да си мисли .. дай поне некъф вапрос за обсъждането..

Идеята е всеки да записва мислите си, без значение за какво са :) .
Да стане манджата! :mrgreen: \:D/ :wink:

n0 CoNnEc7i0n =)
11-12-2006, 16:27
ох и такива имам в изобилие...само дето в момента не мога да се сетя...
Напушена бях развила няква много сложна теорема, която е нещо от типа на 'ако ти за теб си аз и аз за мен съм аз, а ти за мен си ти, но и аз за теб съм ти, то значи, че аз съм си, а ти си аз.'
Едно момиче пък беше казало 'обичам като лягам върху някой винаги да съм отдолу'...
Е...тогава и 2те неща ми бяха забавни, незнам защо сега не са :?
Аз пък бях казала, отново напушена, на тая по литература, че Гаврош е преплувал дунава с кратунки...Целия клас ми се смя, а аз, понеже не бях чела книгата, изобщо не разбрах защо се смеят на горкото дете...

teenkopele
11-12-2006, 21:39
Офтопик: :arrow: Абре, вие се изкарахте егати "примерните"...ни пиете, ни козите?! :o
Е, на много пияните им е простено. :smt005 :mrgreen: :wink:

Evil_ChilD_f_
11-12-2006, 23:25
ох и такива имам в изобилие...само дето в момента не мога да се сетя...
Напушена бях развила няква много сложна теорема, която е нещо от типа на 'ако ти за теб си аз и аз за мен съм аз, а ти за мен си ти, но и аз за теб съм ти, то значи, че аз съм си, а ти си аз.'
Едно момиче пък беше казало 'обичам като лягам върху някой винаги да съм отдолу'...
Е...тогава и 2те неща ми бяха забавни, незнам защо сега не са :?
Аз пък бях казала, отново напушена, на тая по литература, че Гаврош е преплувал дунава с кратунки...Целия клас ми се смя, а аз, понеже не бях чела книгата, изобщо не разбрах защо се смеят на горкото дете...
ьахьах ти веднъж се беше напушила и повтаряше че некфи санитари те гонят хахаха бяхме в дискотеката и ти казваше че не чуваш музиката а като излязохме от вън ме попита: чуваш ли музиката
ьахь хаха бе6е мнОооОгОоО напу6ена и мнОоОГОо ти завиждах :smt009

Joey Tempest
11-12-2006, 23:25
Бирводкааааа!!! :D :D

Evil_ChilD_f_
11-12-2006, 23:28
Бирводкааааа!!! :D :D
хахахахаха

IlLuSi0nS`
11-15-2006, 19:33
По темата:
може би този свят е само една от много паралелни реалности.. може би има мн светове, които само чакат да бъдат открити.. и може би като се надрусаме откриваме нова въображаема реалност, където можем да бъдем това което искаме без да мислим какво ще стане и как ще ни възприемат хората.. искам да остана завинаги тука, където съм сега.. в този красив свят където всичко намира смисъл в безсмислието..
имам още мн мисли в момента, но е трудно да ги подредя с думи ..
така че тфа е за ся хаха
очаквайте ново включване..

IlLuSi0nS`
11-16-2006, 18:39
еее стига е няма ли други напушени.. бахти..
ареееееееееееееееее бееееееее хахах
кфо праите че не пушите??????????/
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
интересно ми е да видя и на другите кфо им минава теи през главата. щото аз си мисля ся че ми е некфо откуснато такова и си мисля мойте си работи ама вийй ееййй на1ииии хахаха
уф ай хахаах :smt005 :smt005 :smt005

teenkopele
11-17-2006, 04:57
...смисъл в безсмислието...

Това трябва да се запомни! :mrgreen: :wink:

die_die_my_darling
11-17-2006, 12:22
satanata povelqva koito pu6i ocelqva.... :lol:

IlLuSi0nS`
11-17-2006, 23:47
най-яките години са детството.. абе между 12 и 18.. и понеже повечето тука да на тая възраст искам да ви кажа радвайте се на животааааа сега се живее сега сме млади.. хахахха аз вече съм в края на тоя период и почвам да разбирам как нещата стават сложниииии и то многооо сложни.. даммммм.. ех ако можех да се върна на 15 пооне хахахах и пак да опознавам света.. е ама то има още кфо да открия.. надявам се хаха но все пак не сикам да остарея.. не не тфа не е за мене .. ама времето не прощава.. ахммм времето е жестоко и си минаваааа.. ех ако можех да го спра поне за малко.. поне за един миг да си поема въздух.. ама не спира е .. ако можех да запазя един миг за вечността и да си живея в този прекрасен миг ...

teenkopele
11-18-2006, 01:35
Очаквайте включване след няколко часа. :mrgreen: :wink:

WwanAdoO
11-18-2006, 12:04
Ааааа мене ми е много скучно да се напуша и да седна на компютъра, освен ако не гледам нешо де :-D Преди бях писала в един друг форум в почти същата тема...

Аз пък си мислих това...значи запознавам се с момиче и си мисля,че тя се казва Ани,а явно прост съм и забравила името. И така по едно време разбирам,че не се казва Ани и тогава се замислям,че аз всъщност сама съм си я кръстила Ани,защото така ми изглежда момичето,че да се казва Ани. Та от там се сетих,че си изграждам представа за някое име и като ми кажат тва име и аз си представям готов образ. Ох,май не го обясних както трябва.
Също си мислих... като се прибирах ми мина черна котка през пътя,а ако не я бях видяла,ако примерно гледах назад, въобще нямаше да си помисля някви неща за лош късмет и въобще нямаше да се замисля дали пък деня ми няма да свърши лошо,което аз направих заради виждането на котката.
Сега пък ми се допи мляко с какао и се чудя защо примерно не ми се допи вода. Не мога да измисля обаче как така разбирам какво ми се пие. Защото примерно сега бира не ми се пие и кола не ми се пие,ама ми се пие мляко с какао. Дали езика ми има някакви участъци,които изпращат импулси до мозъка за вкуса на млякото с какао? Много интересно ми стана,ще трябва да попитам някой,ако не забравя. А дали другите хора ще знаят такова нещо-мисля,че не. Май ще трябва да напиша в google "вкусови рецептори",ама май няма да ми излеле това,което ще ми свърши работа. Абе какво написах и тва се чудя,а сега се чудя защо се чудя. Абе в крайна сметка ще пие мляко с какао и така ще си реша проблема.

NaDuFcHe
11-18-2006, 12:23
Axaxaxa e nemate ukul..haha az kato sum piqna misleneto ne mi se otdava ama gram...ahahahhaah ama vij pluvaneto v lokvichki i revaneto za brat put deto neiskaha da mi go donesat v staqta sa mi silnite cherti..ahhahah Vednuj kato se bqh napushila v staroto mi school bqh reshila che po ulicata ima taraleji i gepih metlata na edna ciganka (ot teq det metat po ulicite) i pochnah da gi gonq i da kreshta "mrete bockashti gadoveeeee" hahaha mn zabavno beshe horata me pomisliha za luda

niGGa
11-18-2006, 15:52
pqn sim nfa sffinja

aDa_Na_tFoq_Rai
11-18-2006, 18:12
eeee tfa s taralejite e ni6u pred vuobrajaemite ni priqteli Go6o na To6o na Joro Na Pe6o na Brat Mu brat4ed, priqtel Badjo i Sal :P xaxaxa 1 put kato se napihme s 1 fr i v 5.30 sutrinta dignahme cqlo Kazi4ene (tam jiveq) da stava 4e Aladin rodi,a Zoltan ima hemoroidi. Osv tfa trea6e da padnat za 200 i da koziruvat..... na dr den 6tqha da ni ubiqt.. no samo 6tqha

Tempestjuji
11-18-2006, 19:19
Два рома...Единя за кеф, другия за здраве(демек за разширяване на кръвоносните съдове) :::

niGGa
11-19-2006, 11:30
pqn sim nfa sffinja
Превод в ефир, от вчера - "Пиян съм на свиня"

teenkopele
11-20-2006, 00:43
Толкова се омотах, че нямаше да мога да влезна във форума. :oops: :mrgreen: :wink:

11-21-2006, 08:16
Az kato sam napu6ena vsi4ko mi se vijda vav film i 4e sam tam no se 4uvstvam 4e ne sam tam :smt005 i si 4uvam 4lasa kato na mikrofon i imam 4uvstvoto 4e kato se pribiram u nas ulicite nqmat krai i mi se struvat mn dalgi :smt005 abe napravo nqmam dumi ima i o6te takiva izcepki no sega ne moga da mislq :smt017

kokobe
12-16-2011, 20:32
Веднъж бях измислил, че Роки (боксьора) е педераст :D Аргументите ми бяха, че излиза на ринга да се бие само по някакви супер изрязани бански пред публика от много мъже и му плащат за това, а на всичкото отгоре със съперника си като се набарат в ъгъла даже и съдията не може да ги прекъсне :D