PDA

View Full Version : Чат <-> На живо - "голяма" разлика...



stillteenager
11-12-2006, 09:10
имам голям проблем с момичетата
в чата ги забърквам 'до полуда' , но стане ли време
да се видим.. нали не съм някув сдух, ама малко ми е трудно там,
немога да пускам лафовете.. абе по различно си е.. и не съм от
'чатерите' ами .. немога да се отпусна толкова, а и човек на възраст съм си .. какво да правя бе хора дайте някакви съвети, много съм
притеснителен , повече самоувереност ли .. :-k

KiLLeR_InSTiNkT
11-12-2006, 09:17
Когате не седиш срещу човека на живо винаги е по-лесно. Просто трябва да се отпуснеш повече, когато го видиш на живо. Или се дръж естествено, няма значение, че си притеснителен. С времето ще се оправиш. :wink:

BornFromPain
11-12-2006, 09:44
Мноо ясно че на живо е по-лесно.. Щото тука само гледаш буквички и е мноо по-тъпо отколкото като се разлафите на живо.. Е стига тоя/тая срещу тебе да не е ебати темерута хаха :>

In4iTu_
11-12-2006, 10:15
Амм...отпусни се, не се сдухвай и забрави чата...че много вреди като гледам - хората не могат да се гледат в очите и да си говорят.

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-12-2006, 12:26
mm i az bqh taka.. no otkazah 4ata .. v smisul 4atq si ama po pomalko i s hora koito poznavam ;) rqdko s takiva koito ne poznavam :smt017

AliceSw
11-12-2006, 12:51
аз пък съм точно обратното, не мога да говоря спокойно, ако не гледам 4овека в о4ите, затва мн мразя сякви 4атове и SMS-и и ги използвам, само когато се налага :roll:
просто от 4атовете ти се нарушава комуникативността, едно е да напишеш нещо на някого, друго е да събереш сила да му го кажеш в о4ите, щот можеш просто да излезеш от 4ата след тва и да не се притесняваш за последствията, а като е на живо и някой бой можеш да си изкараш, или пък някой скандал :wink:

quench
11-12-2006, 13:26
Еми има решение - изваждаш очите на някого,слагаш си ги в бурканче и като чатиш,ги гледаш,като си представяш,че това е човекът срещу теб! Бързо,лесно,вкусно!!!
:twisted:

meri88
11-12-2006, 16:35
Еми има решение - изваждаш очите на някого,слагаш си ги в бурканче и като чатиш,ги гледаш,като си представяш,че това е човекът срещу теб! Бързо,лесно,вкусно!!!
:twisted:
eeeeeee ma si brutalen ujasen si kat na sre6tata :smt005 \:D/

bulgarche
11-12-2006, 16:58
Тейнчо бъл на възраст..не бил чатър, но само там ги омайвал...

Всички сте такива...в чата големе гъзари, а на живо сте ебаси сдухльовците. Ма тъй е ... като тез програми не се ползват по предназначение ще има и странични ефекти

teenkopele
11-12-2006, 17:06
Да - повече самоувереност. ;) Ако не се справиш добре първия път винаги има втори. ;)

Именно.
Притеснение винаги ще има, но да не ти пука. Просто се замисли- няма какво да загубиш, можеш само да спечелиш.
С времето, това притеснение ще намалее доста. :wink: