PDA

View Full Version : Как се заговаря момиче в началото ?



Plamen †
11-12-2006, 10:27
Абе хора да речем че си харесвате някоя на външен вид и държание и искате да узнаете името и, отивате при нея като се има в предвид че има приятелки с нея в момента и какво казвате ???

vvs_go
11-12-2006, 12:18
ami i na men mi e interesno

CandyKiller
11-12-2006, 12:20
Ми казваш и "Здрасти, ко стаа ? "

Butterfly^
11-12-2006, 12:33
мии аз не съм момче, ама що не пробваш като Джоуи - "Как сииии?" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Plamen †
11-12-2006, 12:45
Е добре отивам при това момиче при положение че не е сама и я питам как си така ли ?

white_chik
11-12-2006, 13:05
Еми отиваш и казваш " Здравейте,момичета,вие от кой клас сте?" Тук следва техният отговор и след това ги питаш как се казват и така разбираш името на "твоето момиче" и вече като й знаеш името,накой ден след даскало може да я поканиш на кафе или на билярд примерно

Plamen †
11-12-2006, 14:04
Еми отиваш и казваш " Здравейте,момичета,вие от кой клас сте?" Тук следва техният отговор и след това ги питаш как се казват и така разбираш името на "твоето момиче" и вече като й знаеш името,накой ден след даскало може да я поканиш на кафе или на билярд примерно

Благодаря. Дано да събера достатъчно смелост да ги попитам.

e_l_i_z_a
11-12-2006, 17:49
white_chik ти го каза точно.Аз ще добавя,че попринцип най-хубавата свалка става с усмивка+"Здравей,как си?" :D Изглеждай непринудено,уверено и все едно просто си минаваш по коридора,но решаваш ей-така да наминеш и да се спреш при нея. :-D Айде,няма от кво да се срамуваш 8)

Пламен †
11-12-2006, 19:53
white_chik ти го каза точно.Аз ще добавя,че попринцип най-хубавата свалка става с усмивка+"Здравей,как си?" :D Изглеждай непринудено,уверено и все едно просто си минаваш по коридора,но решаваш ей-така да наминеш и да се спреш при нея. :-D Айде,няма от кво да се срамуваш 8)



Хей ти си момиче на теб не ти се налага да сваляш !!!

ftw
11-12-2006, 20:00
Да но ако пък са я сваляли по тоя начин , що пък да не сподели :P
Най-лесния вариянт е - минаваш зад момичето с което искаш да се запознаеш , докато си върви на някъде , като евентуално говориш по gsm ,или се правиш ,че говориш , можеш да кажеш някой дума по-високо , да изглеждаш като пич :> , а после просто прибираш телефона и я поглеждаш (тя ще те погледне също) и .. .се запознавате :D Може да звучи малко изкуствено запознанство , но все пак ,ако някой е по-срамежлив или не иска да е чак пък толкова нахален да отиде и да се запознае с момичето , може да опита по този начин :).

Butterfly^
11-18-2006, 07:54
Да но ако пък са я сваляли по тоя начин , що пък да не сподели :P
Най-лесния вариянт е - минаваш зад момичето с което искаш да се запознаеш , докато си върви на някъде , като евентуално говориш по gsm ,или се правиш ,че говориш , можеш да кажеш някой дума по-високо , да изглеждаш като пич :> , а после просто прибираш телефона и я поглеждаш (тя ще те погледне също) и .. .се запознавате :D Може да звучи малко изкуствено запознанство , но все пак ,ако някой е по-срамежлив или не иска да е чак пък толкова нахален да отиде и да се запознае с момичето , може да опита по този начин :).

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Шефеееееееееееее търсят те по мобифона :smt005 Мн сорка ама ми стана хипер смешна идеята за gsm-a :lol:

11-19-2006, 06:17
Да но ако пък са я сваляли по тоя начин , що пък да не сподели :P
Най-лесния вариянт е - минаваш зад момичето с което искаш да се запознаеш , докато си върви на някъде , като евентуално говориш по gsm ,или се правиш ,че говориш , можеш да кажеш някой дума по-високо , да изглеждаш като пич :> , а после просто прибираш телефона и я поглеждаш (тя ще те погледне също) и .. .се запознавате :D Може да звучи малко изкуствено запознанство , но все пак ,ако някой е по-срамежлив или не иска да е чак пък толкова нахален да отиде и да се запознае с момичето , може да опита по този начин :).
oba4e ako v toq moment ti zvunne maikati e ebasi maitapa :D xaaxaxa aaa 4ei trea zatfarqm tursqt me po drugata liniq :mrgreen: ina4e e gotino da se prai6 na tejkar

{Sweety_f}
11-19-2006, 09:30
mi az sym momi4e ama probvai s tva....moje li da doidesh da pogovorim za malko i ikaji tam mn me kefish nz si kvo....ddz

johncena345
07-08-2008, 02:33
em spored men tfa s gsm-a ne staa 6tot go probvah no nqkoi me be6e izprevaril a da vi pitam kak moga da se zapoznaq s momi4e koeto stoi na avtobusna spirka? pls haresal sam si edno ama nz kak da q zagovorq

stop_looking_at_me
07-08-2008, 03:19
Само да кажа че е хубаво първо ти да се представиш... преди да я питаш как се казва.
Примерно:
Здрасти, аз съм ........... Ти как се казваш? бла бла бла... :)

(тези които направо ме питат за името... без да се представят, без да ме питат как съм и тн... направо режа. Дори да са страааашно хубави.)

Момчета, не игнорирайте и приятелките на момичето което сте си харесали. запознайте се и с тях... направете добро впечатление като ги "забележите." :)

След тва говорете с момичето... на колко години е... къде учи... общи познати... тел# и тн... тва е вече ваш избор.

Дано да съм помогнала :-)

Мимито0
07-08-2008, 11:58
Ето най-готиния начин :D :D :D :D :D
Отиди при нея хвани я за ръката и и кажи "Здравей, може ли да се запознаем?" гледай я в очите и се усмихвай :mrgreen: понеже си я хванал тя няма как да откаже. плюс това повечето момичета ще намерят това за много сладко и уникално :oops: :oops:
(а ако ти откаже, значи не си заслужава)
На една моя приятелка преди около 4 месеца така едно момче я заговаря,той беше с неговите приятели, тя с мен и още някой. разминаваме се и след няколко минути той се върна хвана я за ръката и каза "Здравей, може ли да се запознаем?" и така :mrgreen: ... запознаха се и си размениха телефоните :grin: тя (и ние) мисли че беше супер оригинално и гот и още си говорим за това :wink: ;-)

kuklichka_bg
07-08-2008, 17:46
mi vednaj bqhme sednali na edna peika i doidoha momcheta i kazaha prosto moje li da se zapoznaim pak vednaj edni tragnaha s tui moje li da se snimame :grin: golqm smqh padna togaz :P