PDA

View Full Version : Кого да избера...?



11-12-2006, 13:10
Здравейте! Първо да се извиня ако ви отнемам от времето, а в последствие темата ви се струва отегчителна... Не знам точноно какъв ми е проблема, просто съм много объркана...Имам приятел от 2 години, на които мнодо държа, или поне така си мислех... изведнъж нахлу в живота ми нов човек, който е пълна противоположност на приятеля ми. И в двамата намирам и добри и лоши черти (което е нормално), но незнам с кого да бъда... Да зарежа двегодишна връзка заради някъкво увлечение, или да оставя еднообразието и да започна на ново... От скоро време всичко в приятеля ми ме дразни, всичко ми е познато и безинтересно, дори знам в сяка ситуация как би реагирал и какво би казал. А дали не ми е писнало с него и за това да търся нещо ново или това е временно увлечение и ако го оставя след време ще съжелявам... има и други неща, които ме карат да не бъда с него например прекалено голяма ревност, хиляди забрани и т.н. ... незнам какво да правя

teardrop
11-12-2006, 13:18
Ами послушай сърцето си! Предполагам, че за тези 2 години с приятеля ти сте минали през много неща и е имало силни чувства. За мен лично този вторият е просто увлечение и може после да съжаляваш за разбитата връзка, но пък ако наистина приятелят ти ти е омръзнал, няма защо да се измъчваш и по този начин да измъчваш и него. Все пак помисли какво наистина искаш и дали, ако решиш, че искаш да бъдеш с този, с който сега си се запознала, няма да сбъркаш. Направи това, което ти диткува сърцето! Успех!

MoHuTo
11-12-2006, 13:19
Ами хубаво прецени..с кого си струва повеча да бъдеш..и дано прецениш правилно!Ако смяташ,че със сегашния си приятел не се чувстваш добре..скучно ти е,ограничава те и мн.др. може би не си заслужава нз..В крайна сметка ти си решаваш!

Nightmare
11-12-2006, 14:08
Според мен не трябва да бързаш с избора си. Понякога сериозните връзки преминават през такива кризи и ако се откажеш при проблем се обезмисля връзката ви и двете години, които сте прекарали заедно. Не бързай да се гмурваш в нова връзка, без да си сигорна какво точно става със старата.

sunny_girl16
11-12-2006, 14:14
Ако мислиш,че не го обичаш вече, тръгни с др момче. Но внимавай, защото нараниш ли го 1 и после съжаляваш, мн трудно ще си оправите отношенията. Не можеш да оцениш нещо докато не го загубиш.

Nikolai4o92
11-12-2006, 15:28
SPORED MWN TRBVA DA MU DADE6 6ANS ZA6TOTO AKO TE HARESVA I GO NARANI6 RANAT NE SE OPRAVQ BURZO KAKTO SE OPRAVQ RANATA OT UDAR ILI DR NE6TA TAKA4E VNIMAVAI PLS KAZVAM GO OT LI4EN OPIT :| :cry: :!: KUSMET \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

iiirish
11-12-2006, 15:44
вярно е, че е доста трудно да прекратиш двегодишна връзка. особено трудно е да преодолееш себе си и навика към този човек, но след като вече не си щастлива с него, след като не изпитваш онази тръпка, която те кара да се чувстваш жива, значи връзката ви няма вече бъдеще или перспектива за подължаване.
рискувай и заложи на новото, колкото и несигурно да е. понякога рискът ни кара да печелим ;) успех

KiLLa BaBe
11-12-2006, 15:56
Mili4ka slu6ai sega...az imah vraska 1godina i 9 meseca....uj mn se obichahme i az mn darjah na nego no po edno vreme razbrah 4e tova ne e obich a prosto ve4e sam se privarzala i sam sviknala s tozi chovek..poqvi se drugo mom4e i az zarqzah dalgata vrazka...bqh 6tastliva s noviq dokato ne skasahme i az re6ih 4e sam obi4ala 1q i iskah da se varna pri nego...tochno za6toto toi me OBI4A6E mi prosti i pak se sabrahme...no pak ne potragnaha ne6tata..zatova moga da ti dam edin savet:ako i ti si sviknala s priqtelq si i ne ti e zabavno s tozi chovek po-dobre izberi noviq...a vednaj prikluchi6 li vraskata nikoga ne se vra6tai nazad...edin pat ne se e li polu4ilo nikoga nqma da se polu4i... 8)

VeSna
11-12-2006, 16:01
Ако мислиш,че не го обичаш вече, тръгни с др момче. Но внимавай, защото нараниш ли го 1 и после съжаляваш, мн трудно ще си оправите отношенията. Не можеш да оцениш нещо докато не го загубиш.

Mного правилно! Но според мен не си заслужава - нали знаеш "Любов без свобода е робство..."

koalka
11-12-2006, 18:39
Банално звучи,но направи това,което ти позсказва сърцето.Това,че си с приятеля си 2 години не означава,че не можеш да се влюбиш в друг.Това не трябва да те спира.

piska_
11-12-2006, 20:24
Ами не си зае*авай дългата връзка :wink:

Evil_ChilD_f_
11-12-2006, 23:06
ами замисли се ... ако зарежеш сегашния си приятел и тръгнеш с другия но не се получи? По-добре остани този с които си в момента за да не съжаляваш ... :wink:

He3HauKa
11-13-2006, 03:59
Прецени ,кое искаш повече.Но ще ти кажа ,че сега ти е времето.Един ден ,когато се омъжиш и имаш деца,трябва да поемаш отговорности и да обичаш 1 мъж,и тогава няма да имаш право заради увлечения да съсипваш семейството си.По добре послушай сърцето си,ако то ти казва да го зарежеш ,действай защотото после ,ще съжеляваш,че не си опитала :lol:

DevilWish
11-13-2006, 05:03
Ми и аз така бях 5 месеца с приятелят си и охладнях към него.Според мен още бъди с него ,но действай към другия и ако той ти отвърне на чувствата зарежи старият си приятел!

tedinkata_
11-13-2006, 11:36
Според мен още бъди с него ,но действай към другия и ако той ти отвърне на чувствата зарежи старият си приятел! :wink:

11-13-2006, 13:06
mi vij kvo ti nish6to ne mi otoch4nqqsh6....kolko sa golemi,koi e po hubav,koie po bogat,koi e po moskolest i takaa. \:D/ \:D/ ..az sh6tqh da izbera po muskolestiq...ma nzz i parite sa vajni O:)

SwEeTSsSnake
11-14-2006, 07:23
Кой е по-богат ?!?! Ти по портфейла ли си избираш гаджето . . . :smt014

teardrop
11-15-2006, 16:34
Леле майко, ~*Rum4ityyy*~ абе не те знам ква си, обаче не може просто, изключено е да има толкова тъп човек. Я да те питам, като са токлкова важни парите, батковците, дето ходиш с тях заради тва колко им е голяма пръчката, да не ти плащат, за да правиш секс с тях?? Защото това вече е последният щрих от перфектния образ на курветина. Като ти гледам мненията, не бих се учудила...

П.П. Който и да си, Румчиту, или кретен, който се забавлява да ни ебава, браво, успя да привлечеш вниманието. =D>

black_beauty
11-15-2006, 16:49
Здравейте! Първо да се извиня ако ви отнемам от времето, а в последствие темата ви се струва отегчителна... Не знам точноно какъв ми е проблема, просто съм много объркана...Имам приятел от 2 години, на които мнодо държа, или поне така си мислех... изведнъж нахлу в живота ми нов човек, който е пълна противоположност на приятеля ми. И в двамата намирам и добри и лоши черти (което е нормално), но незнам с кого да бъда... Да зарежа двегодишна връзка заради някъкво увлечение, или да оставя еднообразието и да започна на ново... От скоро време всичко в приятеля ми ме дразни, всичко ми е познато и безинтересно, дори знам в сяка ситуация как би реагирал и какво би казал. А дали не ми е писнало с него и за това да търся нещо ново или това е временно увлечение и ако го оставя след време ще съжелявам... има и други неща, които ме карат да не бъда с него например прекалено голяма ревност, хиляди забрани и т.н. ... незнам какво да правя



мисля че или трябва да поговориш с приятеля си и да му кажеш че искаш нещо ново нещо разнообразно и т.н.(тактично разбира се ) или ти сама да внесеш това разнообразие във връзката ви
ако не се получи и просто не изпиваш чувства към него не се насилвай нищо хубаво няма да излезне от това и все пак 2 години ни са малко хубаво ше е да му дадеш шанс

Miss`LoVe`
11-17-2006, 08:11
Mi az mislq 4e tozi vtoriqt e proasto uvle4enie i ne trqbva da priklu4i6 taka s 2 godi6nata si vruzka,no puk ot druga strana moje prosto ve4e da si se oteg4ila sled tolko mn vreme i da ti e nujno raznoobrazie...abe...nz ne moga da te posuvetvam,pomisli mn dobre,oslu6ai surceto si i napravi tova koeto smqta6 za nai-dobro !!! :wink: USPEH

{Sweety_f}
11-17-2006, 10:47
помисли си мн добре какво и към кого 4увстваш и тогава прецени не предприемаи прибързани решения защото после може да съжаляваш...

KykYBabY
11-19-2006, 17:46
Не знам,обаче според мен това си е лично твое решение и не трябва да се влияеш от чуждото мнение,поне не до толкова че да жертваш щастието си!Аз имам подобен проблем,но нямам намерение да пускам тема,защото в крайна сметка аз оставам с този,с който реша.В смисъл това си е твоя живот и никой не може да ти каже как да го живееш...успех дано не съжаляваш за избора си и да се окаже най-правилното решение на проблема :wink:

Slave4You
11-19-2006, 17:57
ами гледай ся кво ще стане ако всеки човек си зареще дългата връзка защото някой му е симпатичен?Но пък от др страна може наистина да харесващ това момче.Значи изчакай извсетно време.Остани си със сегашния си приятел и виж какво ще стане.Ако продължиш да изпитваш чувства към този човек значи най-вероятно го обичащ повече от другия.Само че този вариант малко ме съмнява ноо ... твоя воля :)

InHell
11-19-2006, 19:46
Ако за теб е толкова лесно да загърбиш 2 (две - цифром и словом) години от живота си, задай си следния въпрос - какво си направила за приятеля си през това време, и какво е направил той за теб. Направи си една равносметка. Защото знаеш поговорката - остави питомното за да гониш дивото.