PDA

View Full Version : Molq vi pomognete mi



11-12-2006, 13:35
Izvinqvam se ako ima takava tema mnogo i 4e vi gubq vremeto s moite gluposti no mi trqbva savet ot nqkoi po opiten ot men
zna4i az sam na 14 i do sq sam ima 1 gadje s koeto daje ne sme se vijdali samo na snimka to be6e samo po 4ata nali i po telefona si zvanqhme za6toto ne be6e ot moq grad
sega haresvam edno momi4e koeto e ot moq grad i q haresvam dosta
no neznam kak da i go kaja s neq se zapoznah v 4ata i vse i vikam da hodim na kafe ama tq vse otgovarq 4e neznae koga vikam i "koga 6a hodim na kafe " i tq "Neznam"
](*,) s neq ve4e se poznavame dolu gore no neznam na kakva tema da q zagovarqm daite idei na kakva za kakva tema da govorim za6toto nemgoa da se setq za ni6to
znam 4e za vseki e razli4no no nqkoq po ob6ta 2 3 temi tka da poddyrjam razgovora s neq ;)
i koga da i kaja 4e q haresvam?
Blagodarq predvaritelno

sunny_girl16
11-12-2006, 14:11
Кажи и че я харесваш сега. И не я питай "Кога ще идем на кафе?" Попитай я " Хайде утре да идем на кафе?" например. Ти си реши за кога да я поканиш. А относно темите - музика, филми.... има толкова мн неща! Хайде успех :-)

VLUBENA_V_NEGO
11-12-2006, 14:36
moje i da nqma6 mn opit no sled kato q haresva6 i go kaji moje i tq da te haresva no da go krie.pak i dori da e taka n6 nqma da zagybi6 ako opita6.
NO NE ZABRQVAI NE BADI NASTOQTELEN NEQ PREISKAI ZA6TOTO NASILA HYBOST NESTAVA.NQMA KAK DA NQMATE OB6I TEMI MYZIKA KAMPIYTRI Y4ILI6TE MN SA ZAMISLISE I DAVAI.NO NE ZABRQVAI POZNAVATE SE OT SKORO I NE TOLKOVA DOBRE ZA TOVA SE OPITAI DA Q OPOZNAE6 PO DOBRE :D ZA6TOTO MOMI4ETATA NE IZLIZAT S NEPOZNATI.NEBADI NASTOQTELEN VSEKI PUT Q PITA6 ZA KAFETO ZVY4I MALKO PRESILENO NE MISLI6 LI???????????? :wink: AIDE YSPEH I DANO YSPEQ DA TI POMOGNA. \:D/

Nikolai4o92
11-12-2006, 15:44
Кажи и че я харесваш сега. И не я питай "Кога ще идем на кафе?" Попитай я " Хайде утре да идем на кафе?" например. Ти си реши за кога да я поканиш. А относно темите - музика, филми.... има толкова мн неща! Хайде успех :-)

prava e kagi i go dakoto moge6 makr 4e nikoga ne e kusno da kageg obi4am te no poburzai predi nekoi ol da q e zel

iiirish
11-12-2006, 15:50
следващия път не я питай "кога ще ходим на кафе?", а й предложи на следващата вечер да идете! защото явно заобиколния начин, който ти си избрал не действа, затова давай по-настъпателно. но не забравяй, че не знаеш какви със сигурост са чувстата й, така че не прекалявай.
а с признаването на чувствата си не бързай. изчакай още малко време, нека се поопознаете и зад гърба си имате вече 2-3 срещи

11-12-2006, 16:07
mersi mnogo :)
ama ako kaje bahti smotaniq ili mn si smotan ili mn si grozen :( i se ebava s men

11-12-2006, 16:12
sa6to kakvo po konkretno da q zagovarqm za muzikaotdavna se iz4erpah
pitah q lubim pevec i tka natatyk nali sqkvi takiva i ve4e nz kakvo da i pi6a nz (nali nii si 4atim ne sme se vijdali ama az q haresvam i tka)

11-12-2006, 16:13
sa6to kakvo po konkretno da q zagovarqm za muzikaotdavna se iz4erpah
pitah q lubim pevec i tka natatyk nali sqkvi takiva i ve4e nz kakvo da i pi6a nz (nali nii si 4atim ne sme se vijdali ama az q haresvam i tka)

11-12-2006, 16:44
pi6e te de pls ](*,) ](*,) ](*,) :| :cry:

11-12-2006, 20:32
molq vi pi6ete ! pls
znam 4e temata se povtarq ama sory :(
tqra mi help